8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Склероз статевого члена

06/01
Урологія

Склероз статевого члена 


​​Склероз статевого члена, відомий як хвороба Пейроні, вона вражає 1-5% чоловіків середнього віку. Медичні дослідження показують, що на її розвиток впливає мікротравма статевого члена, спричинена статевим актом або мастурбацією.

Хвороба Пейроні — це викривлення статевого члена під час ерекції на кілька або кілька десятків градусів. Статевий орган може згинатися в різних напрямках, вгору, вниз і вбік, залежно від розташування рубцевої пластини. Викривлення супроводжується рубцями під шкірою органа та  проблемами з ерекцією та болями в статевому члені. За рахунок викривлення довжина статевого члена також скорочується.

Наслідки

Хвороба Пейроні негативно позначається на самопочутті чоловіка, викликаючи збентеження з приводу нестандартного вигляду статевого члена. Це впливає на якість статевого життя.

Чи можна вилікувати пластичний склероз статевого члена?

Так. Вибір правильного лікавання залежить від тяжкості дисфункції, ступеня викривлення і того, як це впливає на ваше життя. Хворобу Пейроні необхідно лікувати довгостроково, оскільки вона може прогресувати до імпотенції та перешкоджати статевому акту. 
Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та подальшого лікування проблем, описаних у статті. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму урологія на сайті клініки.

Запис на прийом