8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Яким пацієнтам потрібна ендодонтія

Лікування зубних каналів потрібно при таких патологіях:

 • всі форми пульпіту, глибокий карієс;
 • періодонтит, періостит;
 • запалення прикореневої області;
 • підготовка до протезування;
 • заміна старих пломб;
 • травми, які спричинили серйозні пошкодження і руйнування, тріщини, формування великих порожнин, через які може інфікуватися пульпа.

Послідовність ендодонтичного лікування

Перш ніж приступити до терапії, стоматолог проводить ретельне опитування і діагностику стоматологічних проблем. Сучасна ендодонтія включає кілька етапів:

 1. Препарування зуба. Лікар видаляє його уражені частини, забезпечуючи вільний доступ інструментів до пульповій зоні і каналах.
 2. Пошук і зондування каналів. Стоматолог виявляє розташування коренів з їх канальними гирлами рентгенологічним методом. В подальшому застосовуються зонди з різним кутом нахилу. Якщо доступ до гирлів утруднений нависаючим дентином або дентиклем, ці шари видаляються бором Мюллера або розочковідним бором.
 3. Вимірювання довжини зуба і його каналів.
 4. Розширення гирлів. Щоб спростити введення розширювального інструмента, лікар обробляє і формує широке, пряме, воронкоподібне, конусовидне гирло. Процедура здійснюється вручну або поліруючим ендодонтичним наконечником.
 5. Депульпірування. Доктор виконує видалення пульпи. Процедура може проводитися за 1 прийом: нерв видаляється повністю або тільки його коронкова частина. При наявності протипоказань попередньо накладається девіталізуюча миш'яковиста паста і встановлюється тимчасова пломба.
 6. Обтурація каналів зубів. Процедура відновлює функціональні можливості періодонтиту, попереджає і ліквідує запалення, запобігає проникненню хвороботворних мікробів в періапікальні тканини.

Наші переваги

Лікувально-діагностичний центр «Rishon» створений за міжнародними стандартами. Ми врахували всі потреби сучасної людини в турботі про здоров'я, профілактиці і лікуванні. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • найсучасніше обладнання експертного класу для діагностики і лікування;
 • конфіденційність особистих даних;
 • доброзичливий і уважний персонал.
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом