8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Фахівці лікувально-діагностичного центру «Рішон» для точної та ефективної діагностики проводять забір тканин - біопсію. Це дослідження є одним з обов'язкових методів діагностики онкологічних захворювань. Біопсія передбачає взяття тканин різними способами. Залежно від форми і локалізації пухлини можуть використовуватися товста або тонка голка, ендоскоп або звичайний скальпель. Взяття клітин або тканин проводиться з метою подальшого дослідження під мікроскопом, що дозволяє визначити клітинний склад матеріалу.

Коли проводиться біопсія?

Основним показанням до проведення біопсії є патологічні зміни органу. Біопсія - це основний метод діагностики, який призначається для остаточного підтвердження або спростування діагнозу онкології. Тільки після результатів біопсії і ніяк інакше лікар може говорити про характер утворення. У разі виявлення онкологічних патологій гістологічне дослідження може призначатися для ранньої діагностики ракових пухлин і попередити розвиток хвороби.

Як проводиться біопсія?

Біопсія є болючою процедурою, тому збір биоптата (зразка тканини) проводиться під загальною або місцевою анестезією. Припустимі лише деякі випадки, коли застосування знеболюючого не потрібно. Залежно від інструменту і локалізації пухлини процедура має свої відмінності. Біопсія проводиться відповідно до міжнародних стандартів і протоколів.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом