8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Показаннями до хірургічного лікування  щитовидної залози є гормонально активні пухлини, новоутворення з високим онкологічним ризиком і великі освіти, що викликають компресію оточуючих органів. Гормональна активність пухлин уточнюється за допомогою лабораторних аналізів і тестів, онкологічні ризики і розміри утворень визначаються за результатами візуалізуючих методів діагностики, а будова пухлин (доброякісна або злоякісна) визначають по цитологічним критеріям після проведення біопсії. Важливим є індивідуальне визначення онкологічних ризиків з урахуванням сучасних рекомендацій, що покращує діагностику та скорочує кількість непотрібних біопсій і операцій. Тому, показання до лікувально-діагностичних заходів в медичному центрі «Рішон» визначаються відповідно до сучасних Американських та Європейських клінічних рекомендацій, заснованих на доказовій медицині.

Операції на щитовидній залозі:

 • Резекція щитовидної залози (часткове видалення тканини щитовидної залози)
 • Лобектомія (видалення однієї частки щитовидної залози зі збереженням перешийка)
 • Гемітіреоідектомія (видалення однієї частки щитовидної залози з перешийком)
 • Тиреоїдектомія (повне видалення тканини щитовидної залози)
 • Хірургічні втручання на лімфатичних вузлах шиї - передня, селективно-орієнтована і модифікована радикальна шийна диссекція

Операції на щитовидці в Рішон

Операції на щитовидній залозі в Харкові: ціни в медичному центрі

Ендокринна заліза, відповідальна за вироблення гормонів, що містять йод, називається щитовидною залозою (або щитовидкою). Вона має невеликі розміри, але відіграє важливу роль в регуляції обміну речовин і забезпеченні нормального розвитку клітин організму. При виявленні патологічних змін в цьому невеликому органі може знадобитися операція на щитовидці, яку Вам запропонують в Харкові за доступними цінами кваліфіковані медики в приватному медичному центрі «Rishon». Хірургічне лікування є обов'язковим при підозрі на онкологічні захворювання, оскільки через цей важливий ендокринний орган проходить значний потік крові і лімфи. А саме по кровоносній і лімфатичній системі відбувається поширення раку в вигляді метастазів на інші органи і лімфатичні вузли. Таким чином, операція на щитовидці в прямому сенсі цього слова є єдиним порятунком. Також наш медичний центр займається лікуванням інших захворювань, пов'язаних з шийним відділом. Наприклад, у нас можна пройти повний курс лікування при бічній або серединної кісті шиї - доброякісна пухлина не настільки небезпечно, але може впливати на якість життя пацієнта.

Захворювання щитовидки: коли потрібна допомога хірурга

Ця залоза відповідає за секрецію гормонів, життєво необхідних для нормального функціонування організму. Захворювання щитовидки можна розділити на дві основні категорії:

 1. Функціональні розлади. Вони пов'язані, як правило, з недостатнім, або надмірним рівнем вироблення гормонів. Для України це актуальна проблема в зв'язку з дефіцитом йоду та впливом радіоактивного випромінювання після аварії на ЧАЕС;
 2. Структурні зміни тканин залози. Вузли, які відчуваються при пальпації, можуть свідчити про утворення добро або злоякісних пухлин. Своєчасне проходження діагностики та за показаннями операції на щитовидній залозі в медичному центрі допоможуть перемогти рак на початкових етапах його розвитку. При запущеній же формі захворювання шанси пацієнта на успішний результат лікування значно знижуються, навіть якщо проводилася хірургія щитовидної залози.

Йододефіцит негативно відображається на роботі щитовидної залози. Його проявами можуть бути: загальна слабкість, швидка стомлюваність, погіршення пам'яті, часті перепади настрою. Нормалізувати стан можна, приймаючи препарати з вмістом йоду і селену. У будь-якому випадку, самолікуванням займатися не рекомендується. Краще пройти діагностику в приватному медичному центрі.

При тривалому йододефіциті, радіоактивному опроміненні голови і шиї, а також при наявності генетичної схильності в тканинах починаються структурні зміни. Операція на щитовидній залозі, її повне видалення або видалення однієї з часток, може знадобитися при наявності таких симптомів:

 • зміна тембру голосу або його повне зникнення;
 • періодичне або постійне відчуття грудки в горлі;
 • кашель і підвищення температури;
 • часті болі в області шиї і голови;
 • утруднене дихання;
 • проблеми з ковтанням.

Абсолютно очевидно, що дані симптоми не завжди говорять про те, що буде потрібна операція на щитовидній залозі. Однак, якщо стан постійно погіршується, а проблема прогресує, затягувати з візитом до фахівця вкрай небезпечно. Лікуванням пацієнтів в нашому центрі в Харкові займаються кваліфіковані лікарі-ендокринологи, які проведуть всі необхідні обстеження і призначать найбільш ефективне лікування. На ранніх стадіях позбутися захворювання можна консервативними методами. Але є і показання до операції на щитовидній залозі: діагностування онкологічного процесу (раку або фолікулярної пухлини);

Абсолютно очевидно, що дані симптоми не завжди говорять про те, що буде потрібна операція на щитовидній залозі. Однак, якщо стан постійно погіршується, а проблема прогресує, затягувати з візитом до фахівця вкрай небезпечно. Лікуванням пацієнтів в нашому медцентрі в Харкові займаються кваліфіковані лікарі-ендокринологи, які проведуть всі необхідні обстеження і призначать найбільш ефективне лікування. На ранніх стадіях позбутися захворювання можна консервативними методами. Але є і показання до операції на щитовидній залозі: діагностування онкологічного процесу (раку або фолікулярної пухлини);

 • наявність захворювання або вузлів з функціональної автономністю (дифузно-токсичного зобу або токсичної аденоми);
 • здавлення життєво важливих структур шиї (трахеї, судин, нервів);
 • косметичні дефекти через зоба або кісти;

Щоб переконатися, що саме операція є єдино можливим методом лікування, хірурги приватного медичного центру «Rishon» проводять біопсію. Вона виконується під контролем УЗД за допомогою тонкої голки для відбору рідини і клітинного матеріалу з вузлового освіти для постановки найбільш точного діагнозу. На основі всієї зібраної інформації лікар приймає рішення про те, як саме буде виконана операція на щитовидній залозі.

Див. стаття Корчагіна - питання і відповіді на сайті Рішон. В даний час, показання до хірургічного лікування вузлових утворень щитовидної залози визначають тільки за результатами комплексного обстеження. В першу чергу виконується УЗД, яке дозволяє по ультразвуковим критеріям (шкала TIRADS) розділяти вузли на умовно доброякісні та умовно злоякісні. При підозрі на злоякісний процес проводиться Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія під ультразвуковим контролем. За цитологічним критеріям (система Bethesda) визначається будова пухлини (доброякісна або злоякісна). Обов'язковий лабораторний етап діагностики з визначенням рівнів тиреотропного гормону (для виключення функціональної автономності вузла), кальцитоніну (для виключення медуллярного раку), паратгормону і іонізованого кальцію (для виключення патології паращитовидних залоз). За свідченнями проводяться додаткові методи діагностики, наприклад сцинтиграфія щитовидної залози, КТ, МРТ, ПЕТ-КТ та інші. Залежно від отриманих результатів комплексного обстеження і визначається подальша тактика - динамічне спостереження або хірургічне лікування.

Операції на щитовидці і реабілітація

Дізнатися, скільки коштує операція по видаленню щитовидної залози, Ви можете безпосередньо на нашому сайті, або після первинного огляду у фахівця. Ціна може коригуватися в залежності від особливостей післяопераційного періоду або побажань пацієнта. Так, для запобігання косметичних дефектів у вигляді рубців можна використовувати малоінвазивні методики лікування через невеликі розрізи менше 2-3 сантиметрів. У такому випадку ціна зростає. Відзначимо також, що використання даних методів вимагає застосування складного обладнання і високого професіоналізму медиків.

У випадку з тіреоідектоміей хірург робить невеликий розріз, щоб отримати доступ до залози. При цьому він оцінює стан тканин. Віддалений орган відправляють на гістологічне дослідження для визначення істинної природи захворювання. Так, якщо буде виявлена злоякісна пухлина, реабілітація після операції на щитовидці включає в себе регулярне проходження різних діагностичних заходів для контролю перебігу та запобігання рецидиву захворювання.

При малоінвазивні втручання реабілітація після операції на щитовидній залозі в стаціонарі триває в середньому дві доби під контролем медичного персоналу. Надалі ж необхідно приймати синтетичні замінники гормонів - препарати левотироксину. Таким чином, наслідки тиреоїдектомії пацієнти, які дотримуються рекомендацій лікаря, переживають без особливих проблем. У випадку ж з онкологією можуть знадобитися інші процедури: опромінення або прийом радіоактивного йоду.

Лікування щитовидної залози в Харкові: наші переваги

При виявленні структурних змін або при підозрі на онкологію хірургічне втручання життєво необхідно. Скільки коштує операція на щитовидці в Харкові - якщо для Вас це питання є актуальним, більш детальну інформацію про ціни і методах лікування Ви зможете отримати від консультантів центру. Переваги звернення в наш медичний центр:

 • позитивні відгуки про хірургів, медперсонал і центр в цілому;
 • доступний рівень цін на лікування, операції і подальшу реабілітацію;
 • сучасне обладнання для діагностики - ми маємо в своєму розпорядженні власну лабораторію для аналізу зразків;
 • практикуємо малоінвазивні методи лікування;
 • пройти реабілітацію Ви можете в нашому центрі в комфортних палатах під наглядом медиків.

Якщо ж Ви виявили тривожні симптоми, запишіться на первинну консультацію. Наші фахівці детально розкажуть, скільки коштує операція на щитовидній залозі, які процедури необхідні для нормалізації стану і якнайшвидшого одужання. Дізнатися про ціни та відгуках пацієнтів Ви можете безпосередньо на сайті медичного центра «Рішон» в Харкові.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом