8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Фімоз: діагностика та лікування

06/01
Урологія

Фімоз: діагностика та лікування

Дослідження показують, що 15% чоловіків борються з цією недугою. 

Що таке фімоз?

Це дефект будови крайньої плоті, який утрудняє або унеможливлює її видалення з головки статевого члена (повний фімоз). Це також трапляється, коли крайню плоть можна видалити, але коли вона зводиться, це викликає хворобливий тиск (частковий фімоз). Нелікований фімоз з часом може призвести до еректильної дисфункції та навіть до повної відсутності статевого акту. Це також сприяє серйозним проблемам зі здоров’ям, оскільки може призвести до розвитку раку статевого члена.

Лікування фімозу

Самостійно вилікувати фімоз неможливо. Більше того, загострення запалення відбувається через спроби самостійно вирішити проблему. Мало того, що ви відчуваєте сильний біль під час статевого акту з фімозом, це може навіть призвести до розриву крайньої плоті. Але позбутися від фімозу можна раз і назавжди за допомогою малоінвазивної та безболісної операції.


Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та подальшого лікування проблем, описаних у статті. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму урологія на сайті клініки.

Запис на прийом