8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Сучасні технології в медицині, які з кожним роком набувають все більш нові методики лікування, дозволяють людям вирішити, здавалося б самі безвихідні ситуації. З'являється впевненість у собі, зміцнюються стосунки в шлюбі і в родині в цілому. Особливо це актуально, коли мова йде про інтимні стосунки і проблеми, які виникають у жінок.

Естетична гінекологія - сучасна галузь медицини, яка створена для вирішення різного роду відхилень, дефектів і аномалій статевих органів, гормональні збої, вікових змін у жінок. Комплексний підхід, який розроблений і застосовується в лікувально-діагностичному центрі «Rishon», дозволяє вирішити навіть найскладніші завдання і патології.

Показання, при яких актуальна естетична гінекологія

Залежно від віку, супутніх захворювань і способу життя у жінок можуть виникати такі проблеми, які можна вирішити за допомогою операції або без:

 • болючість при статевому акті;
 • зниження статевого потягу;
 • аноргазмія (відсутність оргазму);
 • наявність множинної пігментації інтимних зон;
 • вроджені дефекти - занадто маленький клітор, асиметрія статевих губ;
 • нетримання сечі, яке властиво жінкам під час/після клімаксу, після пологів;
 • травми під час пологів, які викликали зміни в статевих органах і тканинах піхви;
 • зміни, пов'язані з віком - в'ялість статевих губ, провисання стінок вагіни, сухість піхви, ослабленість м'язів піхви.

Незалежно від того, чи буде проводитися хірургічне втручання, призначено спеціальне лікування або інші процедури, попередньо необхідно пройти розгорнуте дослідження. Для цього в нашому діагностичному центрі передбачений комплекс послуг для кожної жінки, який включає:

 1. Консультацію та огляд у гінеколога.
 2. Проходження УЗД, здачу аналізів, інших видів діагностики.
 3. Напрямок до інших фахівців для постановки точного діагнозу.
 4. Висновок, який дозволить призначити або відхилити операцію з естетичної гінекології.

Протипоказаннями є такі проблеми і стан:

 • вагітність, період лактації;
 • кровотечі;
 • погане згортання крові;
 • пухлини репродуктивних органів;
 • венеричні захворювання;
 • запалення органів малого таза в гострий період;
 • захворювання серця, при яких не можна вводити наркоз.

Тривалість дії

Залежно від методики і процедури, яка застосовувалася до пацієнта, буде залежати тривалість дії і ефект. Оперативне втручання працює довше, однак вимагає періодичного ін'єкційного коригування або філлерами. Процедури без операції (ін'єкції) розраховані приблизно на 1 рік, по закінченню цього терміну рекомендовано повторити.

Різновиди процедур

Залежно від наявних патологій і проблем, застосовуються хірургічні та нехірургічні методи.

До хірургічних відносяться:

 1. Лабіопластика - корекція форми і розміру статевих губ. Жінці можуть їх збільшити або зменшити, омолодити або усунути асиметрію.
 2. Гіменопластіка - відновлення дівочої пліви. Бувають короткочасні і довгострокові. Перші проводяться шляхом зшивання залишків дівочої пліви або за допомогою тришарового накладення тканин з піхви. Для довгострокової береться слизова, підслизова і м'язова шари з тканин піхви.
 3. Дефлорація - розрив дівочої пліви. Проводиться в тих випадках, якщо природним чином пліва розривається тільки частково під час статевого акту, доставляючи при цьому дискомфорт.
 4. Вагінопластіка - проводиться під загальним наркозом. Можна зменшити розмір вагіни, підтягнути тканини піхви, скорегувати зяючу статеву щілину. Також можливе видалення грубих рубців після травматичних пологів та виліковування різних форм нетримання сечі.
 5. Пластика клітора - проводиться в тих випадках, коли жінка відчуває хворобливість під час статевого акту через дуже великий клітор. Крім того проводиться операція при аноргазмії, коли клітор знаходиться далеко від входу в піхву. Не менш популярна операція з видалення шкірного капюшона, коли усувається частина, яка прикриває головку ерогенної зони, щоб жінка яскравіше відчувала оргазм.
 6. Підтяжка піхви - в тканину вагіни вшивається лігатурна нитка, яка відновлює вироблення колагенових волокон, тим самим омолоджуючи орган. Також звужується піхва, залишаючи невелике зяяння статевої щілини.
 7. Корекція задньої спайки - усунення тріщини біля входу в піхву, яка утворюється під час/після статевого акту через сильний тиск. Вводиться ін'єкція гіалуронової кислоти для підвищення пружності.

До нехірургічних відносяться в основному ін'єкційні процедури, де часто використовується гіалуронова кислота: контурна пластика, плазмоліфтінг, лікування аногразмії шляхом збільшення точки G.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом