8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Хірургія є однією з найбільш складний областей сучасної медицини. У ситуаціях, коли консервативні і терапевтичні методи лікування не дають результатів, а органи репродуктивної системи жіночого організму потребують оперативного втручання, висококваліфіковані хірурги медичного центру "Рішон" консультують і проводять оперативні втручання в області гінекології (лапароскопія, лапаротомія), а також різні варіанти процедур в естетичній гінекології.

Одним з напрямків є інтимна пластика. Інтимна пластика - це не тільки естетика, але і часто необхідність для фізичного здоров'я жінки. Інтимна пластика і косметологія включають хірургічні та ін'єкційні методи корекції з медичної та естетичною метою.

Все необхідне обстеження можна пройти в нашому медичному центрі - до Ваших послуг весь спектр діагностичного обладнання та лабораторна діагностика. А лікарі - хірурги медичного центру "Рішон" за допомогою найсучаснішого обладнання виконують традиційні та малоінвазивні втручання, керуючись міжнародними протоколами діагностики та лікування.Операції по гінекології в Рішон

Операції по гінекології

У медичному центрі RISHON проводять різнопланові операції по гінекології для жінок будь-якого віку.  Звертаючись до нас, пацієнти отримують комплекс медичних послуг, який відповідає європейським стандартам і вимогам ВОЗ.  Наші операційні оснащені сучасним хірургічним, ендоскопічним, анестезіологічним обладнанням.  Це дозволяє проводити всі види операцій з високим рівнем безпеки і мінімальним навантаженням на жіночий організм.

Види хірургічного лікування в гінекології проводяться в RISHON

У нашому медичному центрі проводять всі види хірургічних втручань застосовуються в гінекології: лапаротомії, лапароскопії, операції з вагінальним доступом, ендоскопічні операції в порожнині матки (гістероскопії і гістерорезектоскопії).
Вибір методики операції залежить від встановленого діагнозу.  Досвідчені фахівці Рішон в 95% випадків здатні виконати операцію лапароскопічно.  Це сучасний, малоінвазивний, максимально щадний метод з мінімальним травматизмом, часом перебування в стаціонарі і реабілітації.
Лапаротомія, коли доступ до органів малого таза через розріз передньої черевної стінки, проводиться досить рідко і тільки при відсутності альтернативних методик.  Показання - пухлини великих розмірів, множинні пухлини і при наявності прямих протипоказань до лапароскопії з боку загального здоров'я).  Такі операції складніше переносяться пацієнтками, вимагають тривалого періоду реабілітації і спостереження за пацієнтками.
Оперативне лікування при жіночих захворюваннях в нашому медичному центрі:

 • видалення поліпів (Гістерорезектоскопія);
 • лікувальні та діагностичні вискоблювання ендометрію при різних його патологіях;
 • переривання вагітності;
 • маніпуляції на шийці матки, включаючи усунення ерозій радіохвильовим методом;
 • оперативне лікування доброякісних і злоякісних пухлин матки, її придатків;
 • видалення матки (Лапароскопия, вагінальний доступ або лапаротомія);
 • хірургічне втручання при безплідді (спайки маткових труб);
 • операції при ектопічної (позаматкової) вагітності (трубна, очеревинна, оваріальна);
 • усунення стресового нетримання сечі;
 • оперативна корекція опущень, випадінь матки;
 • інтимна пластична хірургія.

Показання до хірургічного втручання

Рішення про необхідність хірургічного лікування в гінекології приймається відповідним лікарем.  Частими показаннями є пухлини і кісти яєчників, пухлини матки, безпліддя пов'язане з анатомічними змінами внутрішніх статевих органів (спайки, порушення прохідності труб, поліпи і т.п.), зміни слизової порожнини матки і шийки матки.
Більшість жіночих патологій може бути прямо пов'язане з іншими порушеннями в тому числі і гормональними.  Тому хірургічне втручання проводиться після необхідних консультації суміжних фахівців з урахуванням їх рекомендацій.
Своєчасне звернення до гінеколога попереджає розвиток онкологічних захворювань.  Виявлення на огляді предзлокачественних процесів дозволяє негайно вжити заходів, провести втручання і не допустити переходу доброякісної патології в стан раку.


Етапи обстеження перед операцією:

 • первинна консультація;
 • гінекологічне обстеження;
 • лабораторні аналізи;
 • складання плану лікування;
 • проведення операції;
 • постопераційні спостереження у відділенні;
 • реабілітаційний період.

Переваги медичного центру

Хірурги - гінекологи медичного центру «RISHON» володіють усіма методами оперативного лікування в гінекології, включаючи інноваційними малоінвазійними методами лапароскопії.


Переваги лапароскопії для пацієнта:

 • хороший естетичний результат (на шкірі не залишаються шви, шрами, великі ділянки рубцювання сполучної тканини, спайки);
 • краща переносимість операції (мінімум больових відчуттів і дискомфорту)
 • перебування у відділенні 1-3 діб;
 • низький ризик, післяопераційних ускладнень.
 • безболісний період реабілітації;
 • швидке відновлення працездатності.

Всі наші хірурги обов'язково і своєчасно проходять переатестації, постійно вдосконалюють свої навички в області ендоскопії, управління роботизованим медичним обладнанням хірургічного профілю відвідуючи майстер класи, наукові конференції, семінари в тому числі і міжнародні.  Тісно взаємодіють з лікарями вузькопрофільних областей медицини - репродуктологами, ендокринологами, маммологами, онкологами, пластичними хірургами, акушерами.
Дотримання міжнародних стандартів асептики і антисептики, дотримання режимів суворої зональності приміщень операційного блоку - один з головних принципів нашому медцентрі.  Такий підхід гарантує швидке, безпечне лікування.
Наші лікарі суворо дотримуються лікарської етики і деонтології в роботі з пацієнтами.  Свою роботу будують в суворій відповідності з Законами України і нормативними актами в сфері охорони здоров'я громадян.
Вартість операції по гінекології в медичному центрі RISHON залежить від багатьох факторів: складності лікування та забезпечення, обраної методики (лапароскопія, розріз черевної стінки), часу перебування.  Ціни на хірургічне втручання в нашому медичному центрі доступні для всіх соціальних верств населення, включають консультації, аналізи, перебування у відділенні, саму операцію.  Детальну інформацію можна отримати в реєстратурі або на особистій консультації у лікаря.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом