8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Ні для кого не секрет, що інтимна частина життя людини часто впливає на емоційний і фізичний стан. Деякі жінки, зіткнувшись з однією чи декількома проблемами, не поспішають до фахівця, запевняючи себе в тому, що все в порядку і це не завжди так важливо. Однак інша частина жінок готова до будь-якої допомоги фахівців, щоб їх інтимне життя стало кращим. І наш лікувально-діагностичний центр «Rishon» повністю на стороні кожної жінки, щоб допомогти їй у будь-якому з питань, що стосуються жіночого здоров'я.

Що це за орган?

Клітор - це найчутливіший статевий орган жінки. Він має будову, схожу з чоловічим статевим органом: є головка, вуздечка, ніжки і капюшон. Завдяки присутності близько 8 тис. нервових закінчень клітор можна назвати головною ерогенною зоною жінки. Однак не завжди жінка отримує приємні відчуття під час статевого акту, де саме клітор є джерелом проблеми.

Що таке капюшон і яка його роль?

Одним з основних винуватців може бути капюшон клітора. Це свого роду кишенька, яка захищає голівку клітора від непотрібних непорозумінь і зіткнень. Сексуальне збудження викликає вихід головки клітора вперед. А ось якщо капюшон дуже великий, цього не відбувається. Крім того, що жінка не отримує сексуального задоволення, зайва тканина в цьому місці може заважати під час носіння нижньої білизни або купальника.

У такому випадку фахівці рекомендують провести нескладну і безболісну операцію з видалення шкірного капюшона. В лікувально-діагностичному центрі «Rishon» є сучасне обладнання, яке дозволить зробити цю ювелірну роботу максимально якісно і швидко.

Показання:

 • досить виражений клітеральний капюшон;
 • травми, після яких залишилися рубці;
 • розташування клітора глибоко в тканинах;
 • надлишок слизової біля піхви, яке утворює багато складок.

Протипоказання

 1. Вагітність на будь-якому терміні.
 2. Онкологія.
 3. Гостра фаза запалення геніталій.
 4. Анемія, гемофілія.
 5. Недостатність в будь-яких органах.
 6. Психічні захворювання.
 7. Застосування антикоагулянтів.

У деяких випадках після консультації з лікарем допускається з обережністю робити при таких захворюваннях:

 • гіпертонія;
 • грудне годування;
 • рак в стадії ремісії;
 • вік до 18 років;
 • перші 3-6 місяців після пологів;
 • ішемічна хвороба 1-2 стадії.

Підготовка до операції

Спеціаліст проводить огляд на гінекологічному кріслі. При необхідності пацієнт направляється до інших лікарів, якщо є інші захворювання. Після цього призначається ряд аналізів: мазок на флору піхви, аналіз на гепатити В і С, сифіліс та ВІЛ, аналіз крові на переносимість місцевої анестезії (проводиться тільки в тому випадку, якщо раніше пацієнт не відвідував стоматолога-ортодонта).

Проведення операції

Щоб процедура була максимально безболісною і безпечною, операція проводиться з застосуванням сучасної місцевої анестезії. Метод радіохвильової хірургії дозволяє виключити крововтрату, а також травми і порізи. Тривалість операції - 20-40 хвилин. Після видалення зайвої тканини капюшон стає менше. При цьому сам клітор і нервові закінчення залишаються в повному порядку. Загоєння відбувається швидко і без ускладнень.

Реабілітаційний період

Пацієнтка може відчувати больові відчуття в зоні проведення операції. Також може бути невелика набряклість тканин, гематомкі перші 2-3 дні. Зазвичай після закінчення цього періоду більша частина пацієнток повертається до звичного способу життя.

Повністю функціональність клітора відновлюється через 2-3 тижні. До цього варто виключити статеві контакти, відвідування басейну, сауни, фізичні навантаження і застосування гігієнічних тампонів. Також не варто їздити на велосипеді, займатися верховою їздою, важкою атлетикою. Не забувати проводити щоденну гігієну ділянки після операції, щоб уникнути попадання інфекцій.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом