8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Установка інсулінової помпи в Харкові при цукровому діабеті

Спростити життя людей, які страждають на цукровий діабет, допоможе помпова інсулінотерапія, яку пацієнтам в Харкові пропонує медичний центр «Rishon». Як показує практика, цей невеликий гаджет значно знижує частоту виникнення гіпоглікемії. А глюкоза в крові підтримується на стабільному рівні завдяки більш зручному і точному розрахунку доз інсуліну. На сьогоднішній момент в країнах Європи і Північної Америки величезний відсоток пацієнтів з діабетом (до 70%) віддає перевагу помпової інсулінотерапії, що дозволяє вести максимально активний спосіб життя, займатися спортом, і навіть вносити різноманітність в обов'язкову дієту.

Головні переваги установки діабетичної помпи

До недавнього часу люди з діабетом були змушені щодня контролювати рівень цукру в крові, розраховувати точну дозу інсуліну для введення його підшкірно за допомогою шприц-ручок або звичайних інсулінових шприців. Більш того, одним з наслідків такого лікування є ліподистрофія, тобто витончення жирової тканини, що значно знижує ефективність терапії. Помпа для введення інсуліну, в свою чергу, налаштовується індивідуально, для безперервного введення інсуліну мікродозами, що практично виключає ризик різких стрибків цукру і виникнення гіпоглікемії. Інсулінова помпа особливо популярна серед дітей та молоді, які, на жаль, не застраховані від такої хвороби, як цукровий діабет.

Які ж переваги приносить людині установка інсулінової помпи:

  • поліпшення компенсації вуглеводного обміну - істотне зниження рівня глікозильованого гемоглобіну, нормалізація показників глікемії;
  • інсулінотерапія за допомогою помпи має на увазі застосування інсуліну ультракороткої дії - що знижує ризик розвитку гіпоглікемії;
  • безперервний контроль рівня глюкози крові поряд з абсолютно безболісними вимірами цих показників;
  • катетер вводиться підшкірно один раз в декілька днів - забудьте про постійні ін'єкціях;
  • максимально точне дозування - інсулінова помпа налаштовується під потреби конкретної людини;
  • широкий функціонал, наприклад, тимчасова базальна швидкість підтримає необхідний рівень глюкози в періоди сезонних захворювань, підвищеної активності, вагітності та ін.

Більш того, прилад оснащений функціями збору і зберігання інформації про стан пацієнта. Після отримання доступу до цих даних лікар зможе проконтролювати рівень глюкози, зафіксувати його скачки і підкоригувати індивідуальні настройки апарату.

Як влаштована інсулінова помпа: принцип роботи

Інсулінова помпа імітує роботу підшлункової залози завдяки безперервній інфузії інсуліну короткої дії по заданих налаштувань. Якщо ж говорити про пристрій інсулінової помпи, воно досить просте:

  • основний модуль, який нагадує звичайний мобільний гаджет типу телефону або плеєра;
  • помпа з резервуаром для інсуліну - знаходиться всередині модуля;
  • інфузійний набір, що з'єднується з помпою тонкими трубками.

Електронний пристрій оснащений процесором і зручними кнопками для навігації і внесення змін в налаштування. Вся інформація про рівень цукру зберігається в пам'яті. Помпа при цукровому діабеті має і широким функціоналом, що дозволяє задавати як базальні норми інсуліну, так і коригувальний болюс. Апарат працює від пальчикових батарейок. Користуватися ним досить зручно, кількість уколів зменшується в 10-15 разів. Гаджет відрізняється мініатюрними розмірами, його можна заховати в сумку, повісити на пояс або носити під одягом.

Установка помпи при цукровому діабеті в Харкові

Діабет - це хвороба, при якій потрібен постійний контроль стану пацієнта з боку фахівців. Установка інсулінової помпи в медичному центрі «Rishon» - це можливість вести максимально активну і незалежну життя. Наші кваліфіковані лікарі-ендокринологи запропонують пацієнтам пройти комплексну діагностику для поставки точного діагнозу. На основі цих даних визначаються оптимальні настройки помпи. У нашому медичному центрі люди, які страждають на цукровий діабет, завжди зможуть отримати детальну інформацію про моделі інсулінових помп, їх цінах, функціональні можливості і переваги установки. Для запису на першу консультацію досить залишити номер телефону для зворотного дзвінка. Наші менеджери оперативно вийдуть на зв'язок і запропонують відвідати лікаря-ендокринолога в зручне для вас час.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом