8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

Опорно-руховий апарат відіграє важливу роль в житті кожної людини, проблеми в цій галузі серйозно позначаються на якості життя, приводячи до неприємних наслідків і часткової, а іноді і повної втрати працездатності. Висококваліфіковані спеціалісти медичного центру «Рішон» надають якісну спеціалізовану діагностичну та консультативну медичну допомогу, а у разі потреби - здійснюють хірургічні втручання.
 

Ключовим напрямком є ​​артроскопія, а саме:

  • артроскопічні операції на колінному суглобі (артроскопічна меніскектомія; артроскопічне відновлення меніска, передньої хрестоподібної зв'язки, задньої хрестоподібної зв'язки; операції на суглобовому хрящі; операції по стабілізації надколінка)
  • артроскопічні операції на плечовому суглобі (відновлення суглобової губи, обертальної манжети плеча) і гомілковостопному суглобі.

Ортопеди медичного центру Rishon спеціалізуються також на інших оперативних втручаннях, таких як:

  • ендопротезування колінного і тазостегнового суглобів
  • хірургічному лікуванні переломів
  • коригуючій  остеотомії і різних втручаннях на хребті.

Артроскопія - це поняття, яке дослівно розшифровується як огляд суглоба. Хірургом в порожнину суглоба, через мікророзріз вводиться артроскоп. За допомогою спеціальної техніки зображення виводиться на монітор і дозволяє хірургу ретельно оглянути всі відділи суглоба. Однак, на даному етапі розвитку медицини, артроскопія частіше застосовується не як діагностична маніпуляція, а як повноцінне оперативне втручання. Воно здатне вирішити чи не більшу кількість проблем, ніж відкриті операції, при цьому не роблячи великих розрізів. У такому випадку через додаткові доступи (як правило розміром, що не перевищують 4 мм) вводяться спеціальні інструменти, якими хірург маніпулює в порожнині суглоба, контролюючи свої дії за допомогою цифрового зображення. Сучасна артроскопічна операційна за своїм оснащенням нагадує своєрідний космічний корабель, який укомплектований всім необхідним інструментарієм, апаратурою і системами навігації. Все це дозволяє успішно лікувати пацієнтів з самими різними травмами і патологіями колінних, плечових, тазостегнових, рідше ліктьових і гомілковостопних суглобів. Такі оперативні втручання залучають пацієнтів своєї естетичної стороною, а лікарів зниженням ризиків масивних кровотеч і післяопераційних ускладнень. Артроскопічні технології дозволяють повністю контролювати хід операції і домогтися максимальної безпеки.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом