8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Опорно-руховий апарат відіграє важливу роль в житті кожної людини, проблеми в цій галузі серйозно позначаються на якості життя, приводячи до неприємних наслідків і часткової, а іноді і повної втрати працездатності. Висококваліфіковані спеціалісти медичного центру «Рішон» надають якісну спеціалізовану діагностичну та консультативну медичну допомогу, а у разі потреби - здійснюють хірургічні втручання.
 

Ортопедична хірургія в Харкові: ортопедичні операції в медичному центрі

Опорно-рухова система так само, як будь-яка інша в людському організмі, схильна до специфічним захворювань, які вимагають негайного діагностування та лікування. Ортопедична хірургія займається оперативним лікуванням травм і їх наслідків, захворювань хребта на різних рівнях, вроджених і набутих в процесі життєдіяльності ушкоджень, деформацій в тому числі і пухлин кісткової і м'язової системи. Медичний центр в Харкові «Rishon» пропонує пацієнтам сучасні методи діагностики, лікування і реабілітації пацієнтів з ураженням опорно-рухового апарату. Мета наших кваліфікованих хірургів - в найкоротші терміни відновлення рухливості пошкоджених кінцівок і суглобів, зведення до мінімуму дискомфорту і хворобливих відчуттів після перенесених травм, переломів і захворювань, тим самим покращивши якість життя. Пацієнти зможуть пройти повноцінну реабілітацію на нашому стаціонарі під наглядом фахівців після операції.

Захворювання опорно-рухового апарату

У повсякденному житті ми практично щодня стикаємося з незначними ушкодженнями та забоями, які в більшості випадків проходять непомітно для нас і нашого організму і не потребує відновного лікування, але в майбутньому можуть негативно позначатися на опорно-руховому апараті.До того ж, різні негативні фактори сприяють розвитку ортопедичних захворювань і ортопедичної патології:

 • малорухливий спосіб життя;
 • надмірна вага, похибки в дієті, шкідливі звички;
 • тривале перебування на ногах і високі фізичні навантаження, що негативно впливають на нижні, верхні кінцівки і хребетний стовп;
 • різні захворювання - вірусні, грибкові, паразитарні;
 • раніше перенесені травми, а саме пошкодження кісткової, зв'язкової, м'язової тканини, переломи, в тому числі нагноєння і незрощення останніх;
 • різні обмінні захворювання, що можуть призвести до деформацій кісткової системи, а в деяких випадках до виникнення патологічних переломів;
 • не варто забувати про пухлинному ураженні, своєчасне діагностування яких є запорукою успіху в подальшому лікуванні.

Якою б не була причина захворювань, ортопедична хірургія в Харкові в «Rishon» володіє потужним арсеналом для діагностики і лікування по-різному й патології опорно-рухового апарату. Ми робимо все від нас залежне, щоб пацієнти в найкоротші терміни могли повернутися до активної повсякденному житті без болю і обмежень. Відзначимо, що візит до лікаря ортопеда-травматолога не можна відкладати при появі проблем в роботі опорно-рухового апарату.

Лікар ортопед-травматолог - це фахівець вищої категорії, що володіє не тільки глибокими знаннями в анатомії опорно-рухового апарату, кінематики рухів, а доктор який може виправити косметичні дефекти, такі як деформації скелета. При проведенні високотехнологічних ортопедичних операцій на м'яких тканинах, хребті, або колінному суглобі від лікаря і його асистентів потрібно злагодженість в роботі, відточені до автоматизму дії, використання нового високотехнологічного обладнання, а часто і фізична сила. Наш медичний центр має в своєму розпорядженні необхідним діагностичним обладнанням та операційними, оснащеними за останнім словом техніки.

Види операцій, які ми пропонуємо пацієнтам в Харкові і з інших регіонів України:

1. Артроскопія

Це сучасна галузь малоінвазивної хірургії, яка дозволяє звести до мінімуму травму шкіри, м'язів, зв'язок під час проведення операцій, тим самим скоротити терміни реабілітації після виконання операцій. За допомогою спеціальної техніки зображення виводиться на монітор і дозволяє хірургу ретельно оглянути всі відділи суглоба. Однак, на даному етапі розвитку медицини, артроскопія частіше застосовується не як діагностична маніпуляція, а як повноцінне оперативне втручання. Воно здатне вирішити чи не більшу кількість проблем, ніж відкриті операції, при цьому не роблячи великих розрізів. У такому випадку через додаткові доступи (як правило розміром, що не перевищують 4 мм) вводяться спеціальні інструменти, якими хірург маніпулює в порожнині суглоба, контролюючи свої дії за допомогою цифрового зображення. Сучасна артроскопічна операційна за своїм оснащенням нагадує своєрідний космічний корабель, який укомплектований всім необхідним інструментарієм, апаратурою і системами навігації. Все це дозволяє успішно лікувати пацієнтів з самими різними травмами і патологіями колінних, плечових, тазостегнових, рідше ліктьових і гомілковостопних суглобів. Такі оперативні втручання залучають пацієнтів своєї естетичної стороною, а лікарів зниженням ризиків масивних кровотеч і післяопераційних ускладнень. Артроскопічні технології дозволяють повністю контролювати хід операції і домогтися максимальної безпеки. Дана методика оперативного лікування дозволяє:

 • розглянути (побачити) пошкоджені тканини, кістки і зв'язки для постановки точного діагнозу;
 • виконати видалення пошкоджених тканин, сторонніх тіл, кісткової тканини, патологічної рідини;
 • відновити цілісність зв'язок і сухожиль, а в деяких випадках замістити їх сучасними імплантатами;
 • за допомогою сучасних методик замістити пошкоджені хрящові і кісткові структури.

Основна перевага малоінвазивного втручання: швидке відновлення після оперативного лікування , пацієнтові не потрібна тривала реабілітація.

2. Ендопротезування суглобів

В результаті важких травм або хронічних захворювань суглоби можуть не підлягати відновленню за допомогою консервативних і хірургічних методів лікування, що призводить до інвалідизації пацієнта і різкого погіршення якості життя. Вирішенням цієї проблеми є ендопротезування суглобу. Це сучасна методика лікування з застосуванням високотехнологічних імплантатів, які дають можливість руху в ураженому суглобі. Ендопротезування, виконане вчасно, дозволяє відновити руху в суглобі, позбавиться від хронічних, виснажливих болів, від прийому великої кількості знеболюючих препаратів і повернути радість до життя. Після ендопротезування кульшового або колінного суглоба пацієнт з перших днів починає ходити самостійно навантажуючи оперовану кінцівку, повне відновлення займе до трьох місяців.

Фахівці нашого медичного центру виконують і інші ортопедичні операції, що дозволяють пацієнтам в стислі терміни пройти реабілітацію і повернутися до максимально активного життя: ревізійне ендопротезування, хірургічне лікування переломів, коригуючі остеотомії, корекції деформацій скелета, втручання на хребті, численні операції на м'яких тканинах, лікування дефектів м'яких тканин і довго не загоюються ран із застосуванням сучасних методів, лікування патології кисті та ін. Записатися на консультацію до хірургу необхідно в наступних випадках:

 • больовий синдром;
 • травми;
 • пошкодження хребта;
 • біль в спині;
 • артрози і артрити;
 • значне зниження або відсутність рухів в суглобів.

Прийом до ортопедичного відділення приватного медичного центру «Рішон» можливий з 8.00 - 20.00, без вихідних. Для запису до фахівця достатньо заповнити форму для замовлення зворотного дзвінка.

Послуги ортопеда-травматолога в Харкові

При лікуванні захворювань опорно-рухового апарату кваліфікація хірурга має вирішальне значення. Не менш важлива і правильна реабілітаційна терапія, що дозволяє відновити функціонал суглобів. Переваги лікування в нашому центрі:

 • проходження всебічної діагностики;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта в тому числі складання індивідуальної програми лікування та реабілітації;
 • застосування не тільки сучасного обладнання, але і інноваційних методик для відновлення в найкоротші терміни;
 • наші фахівці знайдуть підхід до кожного пацієнта.

Своєчасне звернення за допомогою до професіоналів - єдина можливість відновлення після травм і хвороб. Телефонуйте за нашими номерами, і ми з радістю проконсультуємо Вас по питаннях, що цікавлять.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом