8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Алергологія - розділ медицини, що вивчає алергічні реакції людини на різні подразники. Медицина намагається не тільки усунути неприємні симптоми, але запобігти алергійним нападам надалі. Завдання кожного дитячого алерголога – поставити правильний діагноз та призначити адекватне лікування алергічних захворювань та патологічних збоїв імунної системи у дітей. У нашому центрі працює спеціаліст зі стажем понад 17 років. Це Прохорова Лариса Олександрівна, лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні алергічних захворювань. Також приймає пацієнтів із патологіями дихальної системи. Успішно лікує атопічний та контактний дерматити, алергічний кон'юнктивіт, алергічну бронхіальну астму, набряк Квінке, поліноз, бронхіт та інші хвороби.

Алерголог в Харкові: записатися на прийом в медичний центр

У світі до 40 відсотків населення земної кулі страждають алергічними реакціями. Причини зростання алергії обумовлені життєдіяльністю людини - це:

 • Значне збільшення чужорідних речовин в навколишньому середовищі;

 • Безконтрольна «стерильність» - штучне обмеження імунітету від контактів з чужорідними мікроорганізмами, що веде до порушення імунного ответа.-до алергії;

 • Генно-модифіковані продукти, синтетичні добавки в їжі і ін;

 • Спадкова схильність.

Діагностику та лікування алергії Вам готові запропонувати в медичному центрі «Rishon»: лікар алерголог в Харкові зробить все можливе, щоб позбавити Вас від неприємних симптомів і звести до мінімуму алергічні реакції. Запорукою успішного лікування недуги є індивідуальний підхід, комплексна діагностика і збір необхідних аналізів. «Рішон» - це алергологія в Харкові, де Вам гарантують оперативну допомогу і підбір відповідних схем лікування для якнайшвидшого зниження відповідної реакції організму на алергени.

Консультація алерголога в Харкові: онлайн запис на прийом

Алергія може бути вродженим або набутим захворюванням. Механізм її виникнення детально описаний фахівцями в медичній літературі, хоча причини розвитку до кінця не вивчені. Відомо, що відповідає за алергічні реакції імунна система людини, яка невірно ідентифікує різні речовини, що оточують нас повсюдно. На консультацію алерголога потрібно записатися, якщо алергія з'являється при контакті з пилком рослин, шерстю тварин, пилом, побутовою хімією, спорами грибка і цвілі. З'являтися негативні симптоми можуть і з інших причин: непереносимість різних продуктів харчування, укуси бджіл, джмелів і інших комах, прийом медикаментів, шкірний висип через носіння одягу з синтетики і ін.

Хороший алерголог в Харкові в медичному центрі «Рішон» практично щодня стикається з широким спектром алергічних реакцій від легко виражених до реально загрожують життю пацієнта:

 • чхання і кашель, відчуття здавленості в грудях;

 • свербіж в носі, очах, сльозотеча, рясні виділення з носа;

 • свербіж шкіри, висипання, почервоніння шкірних покривів;

 • нудоту, блювоту, діарею, відчуття тяжкості в шлунку викликають нестерпні продукти харчування;

 • в найбільш складних випадках, особливо якщо пацієнт страждає на астму та інші алергічні захворювання органів дихання, він відчуває цілий «букет» симптомів від закладеності носа до стрибків тиску, найсильніших головних болів і частих нападів ядухи.

Цілком очевидно, що всі ці симптоми значно знижують якість життя. Медичний центр в Харкові «Рішон» - це сучасний медичний центр, в якому використовують найбільш прогресивні та ефективні методи лікування алергії. Відзначимо також, що часто пацієнти не здогадуються про наявність у них алергії і звертаються до інших фахівців при виявленні шкірних висипань або проблем в роботі шлунково-кишкового тракту. Лише комплексна діагностика і збір аналізів дозволяють знайти справжню причину нездужання: алергічна реакція на різні речовини і продукти харчування.

Доктор алерголог в Харкові: лікування алергії

Успішне позбавлення від цього захворювання починається з спілкування і вислуховування скарг. Якщо записалися на прийом до лікаря, алерголог для дорослих в Харкові поставить правильний діагноз значно швидше після детального ознайомлення з історією хвороб пацієнта. Важливим етапом є проведення обстежень:

 • огляд пацієнта;

 • збір аналізів для проведення лабораторних досліджень;

 • інструментальна діагностика.

В обов'язковому порядку алерголог в Харкові в медичному центрі «Rishon» проводить консультації з іншими вузькими спеціалістами. Після виконання всіх цих заходів і аналізу зібраних даних доктор встановлює діагноз і вибирає індивідуальну методику лікування. Основна мета терапії - усунути негативні симптоми і знизити імунні реакції на алергени. Ми застосовуємо різні методи лікування (медикаментозні, алерген-специфічну імунотерапію), завдяки чому організм перестає болісно реагувати на подразники. Для отримання консультації та запису на прийом Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців через форму зворотного зв'язку на сайті медичного центру.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом