8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

В лікувально-діагностичному центрі «Рішон» функціонує лабораторія, в якій Ви можете здати аналізи і отримати дані із найрізноманітніших напрямів лабораторної діагностики: клінічні аналізи, біохімія, гормони і багато інших.

Аналізи в Рішон

Аналізи є методами лабораторної діагностики, які показують склад основних показників біологічних речовин організму, таких як кров, сеча і т.д., тобто будь-яке середовище організму має стандартний набір показників. Відхилення в клінічних аналізах крові або сечі можуть об'єктивно вказати на ті чи інші зміни в організмі, на підставі яких лікар може встановити діагноз або його спростувати. Саме з аналізів, як правило, розпочинають спільну діагностику організму, що сприяє ранньому виявленню небезпечних захворювань. У нашому медичному центрі Ви маєте можливість за попереднім записом пройти ПЛР тестування на COVID-19.

Часто задавані питання
  • Для чого потрібно здавати аналізи?
    З аналізів, як правило, розпочинають спільну діагностику організму, що сприяє ранньому виявленню небезпечних захворювань.
  • Чи можна здати в вашій клініці аналізи на гормони?
    В лікувально-діагностичному центрі «Рішон» Ви можете здати аналізи і отримати дані із найрізноманітніших напрямів лабораторної діагностики: клінічні аналізи, біохімія, гормони і багато інших.
  • Навіщо потрібно здавати біохімічний аналіз крові?
    За результатами біохімічного аналізу можна визначити рівень холестерину, глюкози в крові, а так само достатньо в організмі мікроелементів.
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом