8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Здатність бачити - один з найчудовіших подарунків природи людині, який в будь-якому віці покращує якість життя. Саме тому так важливо протягом усього життєвого шляху підтримувати здоров'я очей, а також з особливою ретельністю підходити до вибору хірургічного лікування захворювань очей. Для сучасної офтальмохірургії можливе повноцінне відновлення зору людини протягом усього життя. Офтальмохірургія робить можливим лікування косоокості, всіх видів захворювань сітківки, катаракти, зниження внутрішньоочного тиску при глаукомі, видалення різних новоутворень окорухового апарату та багато іншого.

Операції на очах Рішон

Операції на очах

Медичний центр «RISHON» проводить операції на очах, використовуючи інноваційні методики.  Відділення обладнане високотехнологічним обладнанням, що дозволяє проводити складні малоінвазивні маніпуляції на зоровому апараті.  Сучасна мікрохірургія - це якісно, ефективно, недорого.  Ціни на лазерну корекцію зору роблять лікування доступним для всіх соціальних верств.

З якою патологією звертаються до офтальмолога

Хірургічна офтальмологія нашого медичного центру усуває такі порушення органів зору:

 •  корекція короткозорості та далекозорості (міопії, гіперметропії);
 •  хірургія глаукоми, катаракти;
 •  усунення дефектів сітківки - запальні процеси, дистрофія, макулярна вікова дегенерація;
 •  корекція косоокості лазером;
 •  видалення новоутворень;
 •  зондування слізних проток;
 •  усунення пошкодження орбіти, століття.

Причинами негайного відвідування лікаря є поступове або стрімке погіршення функції очей.  Поява плям в полі зору, звуження полів, нечітке зображення видимих предметів, об'єктів, розпливчастість перед очима.  Різкий біль в очному яблуці - ознака небезпечного захворювання, глаукоми, яка призводить до прогресуючої, необоротної сліпоти.

Види операцій в мікрохірургії очей

Офтальмохірургія медичного центру RISHON проводить такі операції за доступними цінами:

 • Рефракційна заміна кришталика

Це операція заміни природного кришталика штучним у разі серйозних порушень рефракції, коли інші заходи не приносять бажаного ефекту. Інтраокулярна лінза, яка використовується в таких операціях, підбирається кожному пацієнту строго індивідуально, з урахуванням статі, віку, і безлічі інших чинників і дозволяє повністю позбавитися від окулярів. Гострота зору після операції повністю відновлюється.
Втручання проводять під місцевою анестезією, його тривалість не перевищує 25 хвилин. В ході операції хірург виконує мікророзріз, після чого кришталик ока перетворюється в емульсію за допомогою ультразвуку і виводиться з ока. На його місце встановлюється інтраокулярна лінза. Накладання швів не потрібне, в той же день пацієнт може йти додому.

 • Видалення катаракти

Хірургія катаракти - це операція з видалення помутнілого кришталика ока. Найменш травматична, а тому широко поширена сучасна техніка проведення даного втручання - ультразвукова факоемульсифікація. Показанням до операції є будь-які види і стадії катаракти.
Видалення катаракти проводиться амбулаторно під місцевою анестезією. Тривалість втручання складає приблизно 30 хвилин. Період реабілітації триває не менше 2-х тижнів, протягом яких триває лікування очними краплями.

 • Антиглаукоматозні операції

Такі операції призначаються при відсутності належного ефекту від медикаментозного лікування. Особливо популярним методом хірургічного лікування відкритокутової глаукоми є непроникаюча глибока склеректомія. Процес операції передбачає витончення шару рогівки, після чого рівень внутрішньоочного тиску знижується. Ще одним сучасним хірургічним методом лікування відкритокутової глаукоми є віскоканалостомія - малоінвазивна, що не проникає всередину очного яблука операція, під час якої в шлемів канал водиться віскоеластик для його розширення і поліпшення відтоку внутрішньоочної рідини.

 • Видалення новоутворень

Подібні операції досить ефективні, але не виключають рецидивів захворювання. Їх проводять при неефективності терапевтичного лікування халязіону, птерігіума, кіст кон'юнктиви.
Операція виконується під місцевою анестезією і триває до 30 хвилин, амбулаторний спосіб її виконання дозволяє пацієнтові повернутися додому в той же день.
При видаленні кісти або халязіону, хірург затискає новоутворення пінцетом і вискоблює вміст спеціальним шпателем. Птерігіум видаляється повністю з подальшим припіканням його ніжки.
Після операції за повіку пацієнта закладають мазь з антибіотиком і на 2-3 дні закривають око тугою стерильною пов'язкою.
У всіх випадках існує високий ризик рецидиву захворювання і появи новоутворення знову. У разі, якщо відбувається рецидив - хірургічне втручання потрібне знову.

 • Енуклеація ока

В процесі енуклеації - око пацієнта видаляється повністю. Подібні хірургічні втручання є крайнім заходом при неможливості врятувати око або при ризику виникнення гнійних процесів. В процесі операції, око повністю видаляється і замінюється індивідуальним пластмасовим протезом.

 • Виправлення косоокості

Операція має на меті виправлення зорового і косметичного дефекту, викликаного косоокістю, шляхом відновлення природного стану очного яблука. Подібне втручання, як правило, проводять дітям у віці до 3 років, які мають виражену косоокість, і дітям 4-5 років зі слабким ступенем захворювання. У дорослих операція по виправленню косоокості має лише косметичний ефект, і виконується у разі якщо придбану косоокість не оперували раніше.

 • Хірургічне лікування захворювань сітківки

Найбільш ефективним лікуванням захворювань сітківки на сьогоднішній день є введення лікарських препаратів в склоподібне тіло (інтравітреально), а також в його оболонки (субтеноново). Інтравітреальні ін'єкції, зокрема анти - VEGF препаратів, є золотим стандартом в лікуванні вологої форми макулодистрофії і діабетичної ретинопатії, що супроводжується макулярним набряком. Такі ін'єкції безболісні, тривалість операції - 3-5 хвилин.

Класичні операції мікрохірургії дешевше за ціною, але тягнуть ряд проблем в післяопераційному, реабілітаційному періоді.  Зберігається ризик неповної корекції зору, нестабільності рефракційного ефекту.  Такі стани вимагають повторного проведення лікування.  У нашому медичному центрі подібний ризик зведений до мінімуму.
У роботі з пацієнтами ми використовуємо сучасні діагностичні апарати, новітні лазерні установки.  Операція на очах проходить із застосуванням нових алгоритмів, враховуючи асферичні форми рогівки, дані аберрометріі (хвильовий фронт оптики очі), кератотопографія (карта поверхні рогівки).
Інноваційні Фемтосекундний і ексімерлазерних установки, досвід висококласних акредитованих офтальмологів відділення мікрохірургії в RISHON дозволяє безпечно проводити складні операції, домагатися максимальної гостроти бачення предметів.  Це стало можливим завдяки персоналізованим алгоритмам лазера.

Значення реабілітації

Завдяки використанню новітніх технологій офтальмохірургія в нашому центрі відрізняється щадними режимами, що дозволяють пацієнтові швидко відновитися.  В середньому після операції чоловік перебуває в медичному центрі від 2 годин до 1 дня.  Додаткового медикаментозного лікування не потрібно (застосування очних крапель).  Зорова функція повністю відновлюється через 3-5 днів.  Немає тривалих обмежень для відвідування спортзалу, виконання фізичної роботи.
Рекомендації для раннього післяопераційного періоду:

 •  не перенапружувати очі (читання, робота за комп'ютером);
 •  уникати різких рухів тіла, підняття тяжкості;
 •  не можна терти повіки при рясному сльозотечі;
 •  протипоказана гаряча ванна (допускається прийом теплого душа);
 •  перші дні при ясній погоді носити сонцезахисні окуляри.

Ціни на послуги

Рішення про доцільність проведення операції на очах приймає офтальмолог на підставі діагностичних даних.
Ціна процедури включає:

 •  стандартні аналізи при підготовці до хірургічного втручання;
 •  наркоз (місцевий або загальний);
 •  супровід анестезіолога-реаніматолога;
 •  різновид використовуваного лазера;
 •  сама очна операція;
 •  ціна додатковим матеріалів (штучний кришталик), залежить від країни-виробника, медичного бренду;
 •  післяопераційне спостереження;
 •  перебування в стаціонарі (при необхідності).

Переваги мікрохірургії ока

З кожним роком кількість пацієнтів окулістів стрімко збільшується.  Питання безпечної корекції залишаються актуальними, так як щорічно кількість пацієнтів офтальмологів збільшується.  Велику їх частину складають молоді люди працездатного віку.  Рефракционная хірургія ока дозволяє пацієнтам позбутися від носіння контактних лінз, корегуючих окулярів.
Лікування у нас - це відпрацьована технологія корекції рефракційних порушень.  Результати мікрохірургії високо прогнозовані, стабільні, довгострокові.  Наші офтальмологи, професіонали своєї справи, знаходять індивідуальний підхід до будь-якого пацієнта, очікування якого не обмежується тільки поліпшенням як такої функції зору.
Сучасна людина вимагає від медицини максимального підвищення якості зору, при цьому зберігаючи естетику зорового апарату з метою збереження професійної діяльності, способу життя.  Операція очей в нашому центрі комплексно вирішує ці проблеми.
Фахівці працюють зі складними РЕФРАКЦІЙНОЇ аномаліями (висока ступінь короткозорості, далекозорості, амбліопія, астигматизм).  У цих випадках професійна хірургія вирішує такі питання, як труднощі з підбором окулярів, лінз, непереносимість контактної корекції, регулярна підвищена зорове навантаження, швидка стомлюваність.
Переваги медичного центру RISHON:

 •  кваліфіковані офтальмологи з багаторічним досвідом в клінічній практиці;
 •  професійний підхід до кожного пацієнта;
 •  високоточна діагностичне, операційне обладнання;
 •  суворе дотримання заходів асептики, антисептики;
 •  неухильне дотримання медичної етики;
 •  доступна ціна на обстеження, лікувальні, профілактичні маніпуляції, корекцію зору.

Операція на очах у мікрохірургії проводиться відповідно до міжнародних стандартів лікувальної практики, вимогами і рекомендаціями ВОЗ.  Детальну інформацію про те, як записатися на прийом до лікаря дізнайтеся в реєстратурі, яка ціна первинної консультації.  Зателефонуйте або залиште заявку на сайті.  Адміністратор передзвонить протягом 5-10 хвилин, запише вас на прийом в будь-який зручний час.
 

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом