8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Хочете, щоб Ваша посмішка стала голлівудською? Медичний центр «Rishon» пропонує послуги ортодонтії. Наші фахівці застосовують сучасні методи лікування, які допоможуть домогтися гарної посмішки.

Ортодонт в Харкові: вирівнювання прикусу за допомогою брекетів

Нерівний зубний ряд - естетична і функціональна проблема: людині ніяково посміхатися, а зуби швидше псуються через нерівномірний розподіл навантаження під час жування. А з часом виникають і захворювання щелепного суглоба. На щастя, при сучасному рівні розвитку стоматології прикус цілком можливо виправити навіть в зрілому віці. Лікар-ортодонт в Харкові в ТОВ «Клініка Rishon» - це спеціаліст вищої категорії, який професійно займається вирівнюванням зубів і виправленням прикусу. Звернувшись в нашу клініку, Ви зможете усунути цей дефект і стати володарем красивої посмішки.

Ортодонтія в Харкові: патології і методи лікування

Ортодонт - це лікар, основним завданням якого є корекція і лікування зубощелепних аномалій. Причини нерівного зубного ряду можуть бути різними:

 • генетична схильність;
 • раннє видалення молочних зубів, дефекти раннього розвитку;
 • випадання або видалення зубів;
 • вікові зміни, вплив зубів мудрості;
 • наслідки хвороб, наприклад пародонту, перенесені травми.

Якою б не була причина, ортодонт обов'язково її виявить і запропонує найбільш відповідні методи лікування і вирівнювання зубного ряду за допомогою брекетів. У своїй професійній практиці ортодонтії нашій клініці доводилось стикатися з різними патологіями:

 • аномалії окремих зубів - всілякі нахили, повороти і розвороти;
 • порушення зубного ряду - в ідеалі він повинен бути еліптичної форми;
 • різні порушення прикусу, в результаті яких зуби не змикаються нормально.

Відзначимо, що методи лікування і виправлення прикусу залежать від ступеня складності аномалії. Наприклад, при легкій формі ортодонт в Харкові запропонує брекети, ретейнери, елайнери (знімні капи), які надають ретенційну дію на зубний ряд, тобто утримують зуби в потрібному положенні. При більш важких формах для виправлення можуть знадобитися набагато складніші методи лікування, наприклад щелепно-лицьова хірургія для усунення патологій у розвитку лицевого скелета. І лише після цього отриманий результат закріплюється за допомогою різних апаратних систем.

Установка брекетів в Харкові

Брекет-системи вважаються найбільш ефективним засобом для виправлення зубного ряду. Вони чинять постійний силовий вплив на зуби, поступово вирівнювання їх і пересуваючи в потрібне положення. Хороший ортодонт в Харкові приймає пацієнтів різного віку. Для вибору максимально ефективного способу виправлення прикусу йому необхідно зібрати відповідну інформацію. Прийом у фахівця відбувається в кілька етапів:

 • уважне вислуховування пацієнта, збір анамнезу;
 • проведення первинного огляду;
 • складання приблизного плану лікування;
 • чесне інформування пацієнта про те, на який результат варто розраховувати.

В обов'язковому порядку ортодонт в Харкові в ТОВ «Клініка Rishon» сповіщає клієнтів про ціни і загальну вартість послуг. Необхідно підготуватися до того, що виправлення прикусу за допомогою брекетів або інших апаратних систем - це процес тривалий. Про всі ці моменти лікар Вам детально розповість під час першої консультації. Якщо умови і ціни Вас влаштовують, ортодонти Харкова приступають до безпосереднього лікування.

Перш за все, брекети можна встановлювати тільки на здорові зуби, тому при наявності карієсу і інших проблем, їх необхідно вилікувати. При більш важких формах пропонуються більш радикальні методи лікування: видалення перекручених зубів, хірургічне втручання у вигляді висічення кісткової тканини. Також фахівця для успішного лікування потрібні рентгенівські знімки і точний зліпок прикусу пацієнта. Установка брекетів проводиться лише після того, як ротова порожнина готова, а протипоказання відсутні. Наша ортодонтія в Харкові запропонує Вам на вибір різні типи апаратних систем для виправлення прикусу:

 • металеві брекети;
 • сапфірові;
 • керамічні;
 • прозорі елайнери;
 • знімні пластинки і трейнери.

Металеві брекети є найбільш доступними за ціною, але вони помітні. З цієї причини багато пацієнтів віддають перевагу лінгвальним брекетам, які встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду. Сапфірові і керамічні варіанти обійдуться дорожче, але їх майже не помітно з боку. Знімні пластинки гарні тим, що сам пацієнт їх може знімати перед прийомом їжі і для догляду. Але їх переважно використовують або на початку лікування, або для закріплення отриманих результатів.

Після установки лігатури обраного типу пацієнту необхідно регулярно відвідувати кабінет лікаря. Кращі ортодонти Харкова в приватній клініці «Рішон» постійно контролюють процес лікування і підганяють систему таким чином, щоб вона надавала потрібний тиск. Як показує практика, для отримання блискучої посмішки потрібно 1-2 роки. Однак, коли апаратна система знімається, це ще не є завершальним етапом лікування. Викривлення може статися і в майбутньому через вікові зміни або, наприклад, через появу зубів мудрості. З цієї причини ми пропонуємо закріпити результат за допомогою знімних пристроїв - прозорих елайнеров, які можна одягати під час сну на 4-8 годин на добу. Деяким пацієнтам може бути показана невелика незнімна лигатура, яка непомітна в ротовій порожнині, так як кріпиться з боку язика.

Ортодонти в Харкові: наші переваги

Як видно з наведеного вище опису, процес вирівнювання зубного ряду може розтягнутися на кілька років. А результат лікування безпосередньо залежить від професіоналізму і досвіду лікаря ортодонта. Якими ж перевагами володіє ортодонтія в Харкові від ТОВ «Клініка Rishon»:

 • сучасний медичний центр з усім необхідним діагностичним обладнанням;
 • парність, відповідальність і висока кваліфікація медперсоналу;
 • утримуємо ціни на доступному ринковому рівні;
 • на перше місце ставимо турботу про здоров'я і безпеки пацієнтів.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша посмішка сяяла голлівудською красою, не варто відкладати візит до ортодонта. Записатися на першу консультацію Ви зможете в онлайн-режимі на зручне для Вас час. Звертайтеся і ми підберемо для Вас оптимальний план лікування.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом