8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

Діагностика та комплексне лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"

Дізнатися більше
Check-up COVID-19
Check-up COVID-19

Кожного дня, до медичного центру "Рішон" звертаються пацієнти, яки хочуть пройти обстеження в рамках "постковідної програми", і тепер ми маємо Check-up COVID-19

Дізнатися більше
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"

Цукровий діабет - одне з найбільш поширених захворювань ендокринної системи, в боротьбі з яким фахівці нашого медичного центру готові прийти до Вас на допомогу.

Дізнатися більше
УЗД легенів - 480 грн
УЗД легенів - 480 грн

УЗД легенів у медичному центрі Rishon - швидко, якісно, безпечно!

Алергологія
Алергологія

Запорукою успішного лікування алергії у медичному центрі «Рішон»  є індивідуальний підхід, комплексна діагностика, збір  усіх необхідних аналізів та висококваліфіковані спеціалісти-алергологи.

Дізнатися більше
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Сімейна медицина
Сімейна медицина

Сімейний лікар - кращий друг для всієї родини. У нашому медичному центрі доступні консультації, онлайн-консультації, а також програми супроводу сімейним лікарем протягом року.

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика, хірургічні операції на очах. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Волкова Наталия Владимировна
29.05.2021
Благодарю !- Валентин Владиславович Чернецкий!- золотые руки), с первой секунды- доверие) и подход к пациенту))) Рекомендую !))
Оксана
27.05.2021
Хочу сказать большое спасибо Крячко Виолетте Викторовне за профессионализм, отзывчивость и обратную связь! Вы помогли решить мою проблему, после чего я привела своего ребенка на консультацию и осмотр, он был в восторге, не боялся, а даже временами чувствовал себя как дома) за что я очень благодарна!
Татьяна
24.05.2021
Огромная благодарность Лобортас Оксане Михайловне за проведенное лечение от ковида и пневмонии, за внимательность и проффесионализм.
Светлана Яковлевна
24.05.2021
Хочу выразить огромную благодарность Сабине Видадиевне за профессионализм, чуткое отношение, отзывчивость. Наблюдаюсь у Сабины Видадиевны с 2017 г., когда была произведена успешно операция и назначено правильное лечение. Теперь я доверяю только ей. Спасибо Вам большое , Вы ВРАЧЬ ОТ БОГА. Очень понравилась клиника, современное оборудование, приятная атмосфера.
Анастасия
17.05.2021
К Узисту Теряевой Татьяне Вадимовне я попала после того как у меня нашли отклонения во время узи в Ришоне, в достоверности которых я сомневалась. Пэтому пришла я растерянная и расстроенная. Но врач быстро успокоила меня, что рано загадывать. Вежливый и хорошо знающий свое дело специалист. Не только хорошо провел узи, опровергнув ложный диагноз, но и обьяснила тонкости результата. Уходила я из кабинета со спокойной душой и благодарностью к Татьяне Теряевой! СПАСИБО ОГРОМНОЕ!

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.
 

Запись на УЗИ Запис на ПЛР тест Запис на чекап Запис на прийом