8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
УЗД
УЗД

Безпечний, доступний і високоінформативний спосіб візуалізації внутрішніх органів за допомогою ультрасучасного апарату Siemens експертного класу.

Дізнатися більше
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Отоларингологія
Отоларингологія

Лікування і профілактика захворювань ЛОР-органів висококваліфікованими фахівцями лікувально-діагностичного центру «Рішон».

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика, хірургічні операції на очах. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
Медичний центр Рішон вітає Вас!
Медичний центр Рішон вітає Вас!
Дерматологія
Дерматологія

Проблеми зі шкірою - не тільки косметичний дефект, вони нерідко вказують на небезпечне захворювання, яке можна і потрібно лікувати. Ви можете отримати професійну консультацію дерматолога в лікувально-діагностичному центрі «Rishon».

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Педіатрія
Педіатрія

Пропонуємо сучасні методи обстеження і лікування діток різного віку. В нашому центрі ви отримаєте кваліфіковану допомогу, відповідне обслуговування і уважне ставлення з кожним юним пацієнтом.

Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Хірургія
Хірургія

Кращі фахівці, операційний блок, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору, використання найсучасніших методів і обладнання.

Дізнатися більше
Алергологія
Алергологія

Гарантуємо оперативну допомогу і підбір відповідних схем лікування, для якнайшвидшого зниження реакцій організму на алергени, як для дорослих так і для діток.

Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Петр Літовченко
19.11.2023
Добрый день всем, кто работает и лечится в клинике Ришон! В целом это прекрасное лечебное учреждение с квалифицированными врачами, вежливым и тактичным персоналом. Я побывал на приеме у нескольких врачей этой клиники и, в целом, доволен результатами, но особенно хочу отметить врача-терапевта ЧИЧКАНЬ АНАСТАСИЮ АЛЕКСАНДРОВНУ. Я побывал у нее со своими гастроэнтерологическими проблемами и был просто потрясен ее отношением к пациенту и высочайшим профессионализмом! Во-первых, очень внимательный и подробный осмотр, подробное исследование симптомов, во-вторых, точный диагноз и назначения курса лечения, в-третьих, постоянный онлайн контроль за ходом лечения вплоть до получения положительных результатов! Такие врачи встречаются очень редко, во всяком случае, у меня первый случай такой за мои 73 года. Поэтому хочу искренне поблагодарить Анастасию Александровну за ее благородный труд, внимательное отношения к людям, граничащее с самопожертвованием, пожелать здоровья, успехов в профессиональной деятельности!
Анна
15.11.2023
Спасибо за красоту пластическому хирургу доктору Роганину! Прошло полтора месяца после операции и я уже наслаждаюсь шикарным результатом. Консультации, рекомендации до операции, внимательное наблюдение всего периода реабилитации, всегда на связи - все это было очень важно для меня. Сейчас я вижу насколько грамотно были подобраны форма и размер имплантов, при этом были учтены мои пожелания. Благодарю за профессионализм! Доброжелательная атмосфера клиники, стационар - это вообще отдельная благодарность , особенно запомнила Любу, большое ей человеческое спасибо.
Алла Воєнна
10.11.2023
Доброго здоров'я тим, хто читає мій відгук на роботу центру "RISHON". Кілька років мене лікував "семейный врач", але ставало все гірше і гірше. Коли я вже не могла пройти навіть 5 кроків без задишки, дочка відвезла мне до приватної клініки. Там я і познайомилась з лікаркою, яка не тільки поставила мене на ноги і повернула віру , що моє життя ще не закінчилось. Цією лікаркою була Щукіна Наталя Миколаєвна. Потім я знайшла Наталію Миколаївну в іншій клініці і продовжила лікування. Чемна, тактична, а головне фахівець, який не тільки призначає пігулки і процедури. Уважне ставлення лікаря дозволяє без вагань виконувати всі призначення. Крім того, у YouТube багато корисних порад від doktorvse (Щукіной Н.М.) А ще картини, які малює Наталія Миколаївна, дуже позитивно впливають на психіку, вони сонячні і дивитися на них можно довго. Дякую адміністрації за придбання такого лікаря, а прекрасному кардіолога і чудовому діагносту Щукіной Н.М. бажаю довгих років плідної праці на користь людям.
Ірина
08.11.2023
Не можу не поділитись враженням після процедури УЗД, бо лікар Щукіна Наталія Миколаївна чудова, чуйна і досвідчена в своїй справі. Всім раджу від душі, мої щирі рекомендації
Инна
07.11.2023
Хочу выразить огромную благодарность врачу- кардиологу, врачу-УЗИ⚜️Щукиной Наталии Николаевне! Врач очень,внимательная,грамотная и, что немаловажно добрая и отзывчива, опытный и прекрасный специалист, выслушает проблему, осмотрит, компетентно поставит диагноз и назначит действенное лечение, без лишних ненужных лекарств. Моментально поставила диагноз и привела моё сердечко в полную норму. Хочу искренне от всего сердца поблагодарить Вас за Вашу работу. Вы талантливый врач от Бога с золотыми руками и горячим сердцем. Быть врачом — это Ваше призвание. Но Вы еще и замечательный человек, добрый, отзывчивый и умеющий сострадать людям. Вы прекрасный специалист, хорошо знающий свое дело. Вы уверенна и решительна. Это хорошие качества для врача. Желаю Вам здоровья, благополучия . Желаю множество благодарных пациентов.<3<3<3Рекомендую врача кардиолога, врача-УЗИ- Щукину Наталию Николаевну<3<3<3

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.

Рішон – експерт вашого здоров'я

Наше ім'я асоціюється з інноваціями та довірою.

Медичний центр «Rishon» готовий надати вам повний спектр медичних послуг з максимальною користю для вас. Наша мета – зберегти ваше здоров'я та не нашкодити. У нас ви знайдете лише ефективне лікування!

Підхід нашої клініки у Харкові відрізняється принциповою професійністю та уважністю до пацієнтів. Наш медичний центр виділяється серед інших медичних центрів у Харкові високим рівнем лояльності та чуйності до клієнтів. Для нас принципово важливо відповідально підходити до процесу підбору спеціалістів для наших клієнтів. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, щоб вони обирали собі найкраще місце для збереження здоров'я.

Ми працюємо, щоб зберегти ваше здоров'я у безпеці.

У нас на сайті ви зможете записатися на прийом, щоб провести діагностику будь-якого органу, отримати консультацію та обрати пакетну пропозицію із сімейним лікарем. Наші клієнти отримують лише актуальне та якісне обслуговування. Ми працюємо без вихідних та перебуваємо у Харкові, за адресою вулиця Піщана, 11.

Приватна клініка у Харкові

У нашій приватній клініці ви знайдете широкий вибір послуг: гінекологія, хірургія, дерматологія, офтальмологія, неврологія, кардіологія, урологія, стоматологія, проктологія та інші напрямки медицини. У нас ви можете пройти повне обстеження свого організму. Також тут ви знайдете послуги сімейної медицини та педіатрії та без проблем записатися на КТ, УЗД та рентген.

Фахівці нашої клініки в першу чергу фокусуються на тому, щоб бути корисними. Наша компанія знаходиться на передовій з найкращими клініками у Харкові. Тут ви ніколи не зіткнетеся з недбалістю з боку лікарів, тому що в їх інтересах стоїть ваша безпека.

Наш медичний центр стрімко розвивається та рівняється на світових професіоналів, не закінчуючи розвиватися та навчатися новому. Труднощі нас не лякають. Наше основне завдання – провести якісне обслуговування для людей, яким це потрібно. Ми уважно ведемо облік кадрів і слухаємо відгуки клієнтів про наших лікарів, щоб вам не довелося стикатися з неприємним досвідом. Приватна клініка «Rishon» орієнтується на результат та максимальну користь для наших клієнтів.

Запис на прийом

Записатися до лікаря ви можете онлайн або за номером телефону, який знаходиться у верхній частині сторінки. Щоб прискорити процес запису до лікаря, можна зробити на нашому сайті всього за кілька кліків. Кнопка запису також знаходиться у верхній частині сторінки.

Запись на УЗИ Запис на щеплення від грипу Запис на чекап Запис на прийом