8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
УЗД легенів - 480 грн
УЗД легенів - 480 грн

УЗД легенів у медичному центрі Rishon - швидко, якісно, безпечно!

ПЛР тест
ПЛР тест

Шукаєте де пройти тестування на  COVID-19? 
У нашому медичному центрі Ви маєте можливість за попереднім записом пройти ПЛР тестування лише за 850 грн!
Акція діє до кінця січня.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Хірургія
Хірургія

Кращі фахівці, операційний блок, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору, використання найсучасніших методів і обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
УЗД
УЗД

Безпечний, доступний і високоінформативний спосіб візуалізації внутрішніх органів за допомогою ультрасучасного апарату Siemens експертного класу.

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Сімейна медицина
Сімейна медицина

Сімейний лікар - кращий друг для всієї родини. У нашому медичному центрі доступні консультації, онлайн-консультації, а також програми супроводу сімейним лікарем протягом року.

Дізнатися більше
Отоларингологія
Отоларингологія

Лікування і профілактика захворювань ЛОР-органів висококваліфікованими фахівцями лікувально-діагностичного центру «Рішон».

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
Дерматологія
Дерматологія

Проблеми зі шкірою - не тільки косметичний дефект, вони нерідко вказують на небезпечне захворювання, яке можна і потрібно лікувати. Ви можете отримати професійну консультацію дерматолога в лікувально-діагностичному центрі «Rishon».

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і отримаєте карту лояльності вже при першому візиті до медичного центру
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Полина Поправка
13.01.2021
Хочу выразить благодарность лучшему нефрологу Чуб О.И! После долгой (неправильной терапии) нефрологов (в нефрологии им.Шаповала г.Харьков)попала на приём к вашему врачу) врач от бога, понимающая и терпеливая ( и конечно очень умная) работает 24/7.. всегда на связи если нужно! Спустя пол года, благодаря стараниям и правильному подходу-терапия дала свои плоды! Огромное спасибо, Ольге Игоревне! Теперь я ваш постоянный клиент!
Виктория
11.01.2021
Выражаю огромную благодарность Корчагину Егору Павловичу!!!Врач от бога! Спасибо Егору Павловичу и мед персоналу за прекрасное отношение.
Людмила Анатольевна
09.01.2021
Выражаю огромную благодарность невропатологу Татьяне Николаевне Рощупкиной за внимательное отношение и ценные, подробные рекомендации.Наконец я нашла врача, которому полностью доверяю
Светлана Гиренко
01.01.2021
Выражаю огромную благодарность маммологу Валентину Чернецкому за профессионализм. Очень внимательный врач, ас своего дела. Отличная клиника, замечательный персонал.
Оксана
28.12.2020
Добрый день, хочу выразить огромную благодарность, врачу Яне Васильевне гастроэнтерологу. Профессионал своего дела, лучший специалист к которым я обращалась. Поставила на ноги, очень приятная женщина, рекомендую всем обратиться к этому врачу.

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.
 

Запись на УЗИ Запис на ПЛР тест Запис на щеплення від грипу Запис на прийом