8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
УЗД легенів - 480 грн
УЗД легенів - 480 грн

УЗД легенів у медичному центрі Rishon - швидко, якісно, безпечно!

Алергологія
Алергологія

Запорукою успішного лікування алергії у медичному центрі «Рішон»  є індивідуальний підхід, комплексна діагностика, збір  усіх необхідних аналізів та висококваліфіковані спеціалісти-алергологи.

Дізнатися більше
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Сімейна медицина
Сімейна медицина

Сімейний лікар - кращий друг для всієї родини. У нашому медичному центрі доступні консультації, онлайн-консультації, а також програми супроводу сімейним лікарем протягом року.

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика, хірургічні операції на очах. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Zhanna Slyozova
02.04.2021
Добрый день! Выражаю огромную благодарность замечательному доктору Кайдаловой Анастасии Александровне за квалифицированную помощь, грамотные назначения, за внимательность, чуткость и искреннее желание помочь. Таких отзывчивых врачей нечасто встретишь. Спасибо Вам огромное! Желаю Вам Крепчайшего Здоровья и успехов в вашем нелегком благородном деле. Спасибо клинике Ришон за возможность получать медицинскую помощь у профессионалов своего дела! Буду рекомендовать врача и клинику своим знакомым!
Рада
02.04.2021
Во время болезни обратилась в медцентр "Ришон". И не пожалела. Врач-терапевт Кайдалова Анастасия Александровна - профессионал высокого уровня. Внимательно выслушала, поставила диагноз, назначила эффективное лечение,которое оказалось успешным. Отзывчивый, эрудированный и образованный специалист. В медцентре работает свой рентгенкабинет. Мне сразу же сделали рентген, и вскоре я я получила консультацию врача-рентгенолога. Медцентр прекрасно оборудован, нет очередей, все исполняется без задержек, удобная раздевалка, идеальная чистота. Буду обращаться за консультациями и дальше, если возникнет необходимость. И всем советую
Екатерина
30.03.2021
Спасибо большое Екатерине Мишениной за направление и Селезнёвой Елене Викторовне за грамотный подход к лечению. 4 месяца мама мучилась гипертонией, куча анализов и препаратов, сменили несколько кардиологов . Обратились к Елене Викторовне , нам назначили граматную терапию и давление стабилизировалось буквально на следующий день. Ничего лишнего в назначении , очень внимательная !
Лидия
30.03.2021
Спасибо Лобортас Оксане Михайловне,за професионализм,чуткость,заботу,ответственное отношение к своим пациентам.Врач с большой буквы,всем рекомендую этого семейного доктора.
Екатерина
30.03.2021
Находилась в клинике по поводу операции на щитовидной железе. Хочу выразить благодарность Катерине Мишениной за грамотно организованный процесс оказания медицинской помощи и грамотно подобранный персонал. Всем медсестричкам и санитарочкам за внимание и заботу. Отдельная благодарность Виктории Поповой за идеальный наркоз, Корчагину Егору Павловичу за золотые руки. Таких хирургов сейчас единицы. Егор Павлович- Вы космос)

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.
 

Запись на УЗИ Запис на ПЛР тест Запис на чекап Запис на прийом