8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
КТ легенів
КТ легенів

Знижка на КТ легенів з друком дослідження на плівці 1000 грн замість 1200

Акція діє з 2.12.2021р. по 31.12.2021р.

Записатися
Перевір свої родинки
Перевір свої родинки

Перевір свої родинки за 150 грн, та отримай поради від онкодерматолога

Акція діє з 5.11.2021р. по 30.11.2021р.

Записатися на консультацію
Консультація кардіолога
Консультація кардіолога

Консультація кардіолога всього за 399 грн

Акція діє з 5.11.2021р. по 30.11.2021р.

Записатися на консультацію
ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ
ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ

Кращий з існуючих інструментів для профілактики грипу - вакцинація. Для попереднього запису переходьте за посиланням.

Записатися
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ!
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ!

-10% на сімейний пакет (12 відвідувань) до Дня сім’ї - діє з 01.07 по 08.07

Дізнатися більше
Check-up COVID-19
Check-up COVID-19

Кожного дня, до медичного центру "Рішон" звертаються пацієнти, яки хочуть пройти обстеження в рамках "постковідної програми", і тепер ми маємо Check-up COVID-19

Дізнатися більше
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"

Цукровий діабет - одне з найбільш поширених захворювань ендокринної системи, в боротьбі з яким фахівці нашого медичного центру готові прийти до Вас на допомогу.

Дізнатися більше
Алергологія
Алергологія

Запорукою успішного лікування алергії у медичному центрі «Рішон»  є індивідуальний підхід, комплексна діагностика, збір  усіх необхідних аналізів та висококваліфіковані спеціалісти-алергологи.

Дізнатися більше
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Елена
02.12.2021
Хочу выразить огромную благодарность хирургу Новикову Евгению Анатольевичу за высокий профессионализм ,корректный подход к деликатной проблеме(проктология),за понимание и тактичность .Спасибо Вам
Геращенко наталья ивановна
01.12.2021
Спасибо Валентину Владиславовичу Чернецкому,таких бы докторов побольше.
Светлана Шаповал
30.11.2021
Уважаемый доктор, Сыроватская Татьяна Игоревна! От всей моей семьи я хочу поблагодарить Вас за спасение моего мужа Шаповал Андрея. Благодаря Вашим консультациям, назначениям, моральной поддержки близких ковидная болезнь отступила. Вы - профессионал! Доктор- это Ваше призвание! От всей души благодарим!
Каменская Евгения
25.11.2021
Хочу передать большую благодарность всем сотрудникам клиники RISHON, а в особенности доктору от Бога, человеку с большой душой и добрым сердцем Корчагину Егору Павловичу. Не могу передать как я испугалась узнав диагноз, но попав на прием к Егору Павловичу поняла что ему можно и нужно довериться. Я очень благодарна за внимание, терпение, всегда позитивное настроение, что немаловажно пациентам, уважаемому доктору. Вместе с ним работают чудесные люди. Добрые, всегда готовые прийти на помощь, внимательные. Всем огромное спасибо. Отличный уход, отличные условия и шикарные сотрудники. Дай Бог вам всем здоровья. Ваш труд очень благороден. Буду всем рекомендовать вашу клинику.
Татьяна
25.11.2021
Огромная благодарность отоларингологу Бурлаке Инне Анатольевне за высокий профессионализм в своей работе.

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.

Рішон – експерт вашого здоров'я

Наше ім'я асоціюється з інноваціями та довірою.

Медичний центр «Rishon» готовий надати вам повний спектр медичних послуг з максимальною користю для вас. Наша мета – зберегти ваше здоров'я та не нашкодити. У нас ви знайдете лише ефективне лікування!

Підхід нашої клініки у Харкові відрізняється принциповою професійністю та уважністю до пацієнтів. Наш медичний центр виділяється серед інших медичних центрів у Харкові високим рівнем лояльності та чуйності до клієнтів. Для нас принципово важливо відповідально підходити до процесу підбору спеціалістів для наших клієнтів. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, щоб вони обирали собі найкраще місце для збереження здоров'я.

Ми працюємо, щоб зберегти ваше здоров'я у безпеці.

У нас на сайті ви зможете записатися на прийом, щоб провести діагностику будь-якого органу, отримати консультацію та обрати пакетну пропозицію із сімейним лікарем. Наші клієнти отримують лише актуальне та якісне обслуговування. Ми працюємо без вихідних та перебуваємо у Харкові, за адресою вулиця Піщана, 11.

Приватна клініка у Харкові

У нашій приватній клініці ви знайдете широкий вибір послуг: гінекологія, хірургія, дерматологія, офтальмологія, неврологія, кардіологія, урологія, стоматологія, проктологія та інші напрямки медицини. У нас ви можете пройти повне обстеження свого організму. Також тут ви знайдете послуги сімейної медицини та педіатрії та без проблем записатися на КТ, УЗД та рентген.

Фахівці нашої клініки в першу чергу фокусуються на тому, щоб бути корисними. Наша компанія знаходиться на передовій з найкращими клініками у Харкові. Тут ви ніколи не зіткнетеся з недбалістю з боку лікарів, тому що в їх інтересах стоїть ваша безпека.

Наш медичний центр стрімко розвивається та рівняється на світових професіоналів, не закінчуючи розвиватися та навчатися новому. Труднощі нас не лякають. Наше основне завдання – провести якісне обслуговування для людей, яким це потрібно. Ми уважно ведемо облік кадрів і слухаємо відгуки клієнтів про наших лікарів, щоб вам не довелося стикатися з неприємним досвідом. Приватна клініка «Rishon» орієнтується на результат та максимальну користь для наших клієнтів.

Запис на прийом

Записатися до лікаря ви можете онлайн або за номером телефону, який знаходиться у верхній частині сторінки. Щоб прискорити процес запису до лікаря, можна зробити на нашому сайті всього за кілька кліків. Кнопка запису також знаходиться у верхній частині сторінки.

Запись на УЗИ Запис на щеплення від грипу Запис на чекап Запис на прийом