8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Дерматологія
Дерматологія

Проблеми зі шкірою - не тільки косметичний дефект, вони нерідко вказують на небезпечне захворювання, яке можна і потрібно лікувати. Ви можете отримати професійну консультацію дерматолога в лікувально-діагностичному центрі «Rishon».

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Алергологія
Алергологія

Гарантуємо оперативну допомогу і підбір відповідних схем лікування, для якнайшвидшого зниження реакцій організму на алергени, як для дорослих так і для діток.

Записатися на консультацію
УЗД
УЗД

Безпечний, доступний і високоінформативний спосіб візуалізації внутрішніх органів за допомогою ультрасучасного апарату Siemens експертного класу.

Дізнатися більше
Хірургія
Хірургія

Кращі фахівці, операційний блок, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору, використання найсучасніших методів і обладнання.

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Отоларингологія
Отоларингологія

Лікування і профілактика захворювань ЛОР-органів висококваліфікованими фахівцями лікувально-діагностичного центру «Рішон».

Дізнатися більше
Медичний центр Рішон вітає Вас!
Медичний центр Рішон вітає Вас!
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Педіатрія
Педіатрія

Пропонуємо сучасні методи обстеження і лікування діток різного віку. В нашому центрі ви отримаєте кваліфіковану допомогу, відповідне обслуговування і уважне ставлення з кожним юним пацієнтом.

Записатися на консультацію
Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика, хірургічні операції на очах. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Ірина
01.04.2024
Хочу висловити свою вдячність лікарю-терапевту, професіоналу, людині із щирою душею Чечкань Анастасії Олександрівні. Бажаю успіхів у Вашій складній і відповідальній роботі.
Вікторія
10.02.2024
8.02.2024 була вчасно прооперовано.Гарний персонал,кваліфікований спеціалісти.Комфортабельні післяопераційні,та самі палати.Дякую Антон Васильович за Вашу працю.
Ирина
08.02.2024
Хочу поблагодарить Чекань Анастасию Александровну. Очень знающий и внимательный врач. Ведет пациента от первого визита до полного выздоровления. Рекомендую!
Diana
26.01.2024
Хочу поблагодарить Врачей с большой буквы Анастасию Чечькань (Терапевт-Гастроэнтеролог) и Ларису Александровну (Пульмонолог -Аллерголог) доктора всегда на связи доброжелательные, уважительно относятся выслушивают, поддерживают Очень рада иметь таких ДОКТОРОВ. Советую!!!
Тамара
17.01.2024
Я вдячна клініці за успішну операцію(12.01.2024, заміна суглоба). Лікарі виявили високий професіоналізм та турботу. Операційна бригада вразила своєю відданістю. Щиро дякую лікарям-хірургам за уважний підхід та роз'яснення всіх деталей. Медичний персонал (окремо хочу подякувати Тетяні, Любові, Ользі, Юлії і Марині) був ввічливим та допомагав на кожному етапі. Клініка надала комфортні умови для відновлення. Проведення післяопераційного періоду було організовано на високому рівні. Велике спасибі за ефективне лікування та створення дружелюбного середовища. Я рекомендую цю клініку всім, хто потребує якісної медичної допомоги. Бажаю вам чистого неба, успіху у всіх справах!!!Ісікова Тамара!

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.

Рішон – експерт вашого здоров'я

Наше ім'я асоціюється з інноваціями та довірою.

Медичний центр «Rishon» готовий надати вам повний спектр медичних послуг з максимальною користю для вас. Наша мета – зберегти ваше здоров'я та не нашкодити. У нас ви знайдете лише ефективне лікування!

Підхід нашої клініки у Харкові відрізняється принциповою професійністю та уважністю до пацієнтів. Наш медичний центр виділяється серед інших медичних центрів у Харкові високим рівнем лояльності та чуйності до клієнтів. Для нас принципово важливо відповідально підходити до процесу підбору спеціалістів для наших клієнтів. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, щоб вони обирали собі найкраще місце для збереження здоров'я.

Ми працюємо, щоб зберегти ваше здоров'я у безпеці.

У нас на сайті ви зможете записатися на прийом, щоб провести діагностику будь-якого органу, отримати консультацію та обрати пакетну пропозицію із сімейним лікарем. Наші клієнти отримують лише актуальне та якісне обслуговування. Ми працюємо без вихідних та перебуваємо у Харкові, за адресою вулиця Піщана, 11.

Приватна клініка у Харкові

У нашій приватній клініці ви знайдете широкий вибір послуг: гінекологія, хірургія, дерматологія, офтальмологія, неврологія, кардіологія, урологія, стоматологія, проктологія та інші напрямки медицини. У нас ви можете пройти повне обстеження свого організму. Також тут ви знайдете послуги сімейної медицини та педіатрії та без проблем записатися на КТ, УЗД та рентген.

Фахівці нашої клініки в першу чергу фокусуються на тому, щоб бути корисними. Наша компанія знаходиться на передовій з найкращими клініками у Харкові. Тут ви ніколи не зіткнетеся з недбалістю з боку лікарів, тому що в їх інтересах стоїть ваша безпека.

Наш медичний центр стрімко розвивається та рівняється на світових професіоналів, не закінчуючи розвиватися та навчатися новому. Труднощі нас не лякають. Наше основне завдання – провести якісне обслуговування для людей, яким це потрібно. Ми уважно ведемо облік кадрів і слухаємо відгуки клієнтів про наших лікарів, щоб вам не довелося стикатися з неприємним досвідом. Приватна клініка «Rishon» орієнтується на результат та максимальну користь для наших клієнтів.

Запис на прийом

Записатися до лікаря ви можете онлайн або за номером телефону, який знаходиться у верхній частині сторінки.

Запис на УЗД Запис на щеплення від грипу Запис на чекап Запис на прийом