8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

КТ ЛЕГЕНІВ МОЖЛИВО ЗДІЙСНИТИ  1 ЛИСТОПАДА  2020

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше

Кращі фахівці, операційний блок, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору, використання найсучасніших методів і обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
УЗД
УЗД

Безпечний, доступний і високоінформативний спосіб візуалізації внутрішніх органів за допомогою ультрасучасного апарату Siemens експертного класу.

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Сімейна медицина
Сімейна медицина

Сімейний лікар - кращий друг для всієї родини. У нашому медичному центрі доступні консультації, онлайн-консультації, а також програми супроводу сімейним лікарем протягом року.

Дізнатися більше
Отоларингологія
Отоларингологія

Лікування і профілактика захворювань ЛОР-органів висококваліфікованими фахівцями лікувально-діагностичного центру «Рішон».

Дізнатися більше
Офтальмологія
Офтальмологія

Діагностика захворювань очей з високою точністю, їх лікування та профілактика. Сучасне оснащення і кваліфіковані фахівці.

Дізнатися більше
Гінекологія
Гінекологія

У кожної жінки повинен бути свій довірчий лікар гінеколог, який буде супроводжувати її все життя, адже грамотний жіночий доктор - це запорука якості життя жінки.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
Дерматологія
Дерматологія

Проблеми зі шкірою - не тільки косметичний дефект, вони нерідко вказують на небезпечне захворювання, яке можна і потрібно лікувати. Ви можете отримати професійну консультацію дерматолога в лікувально-діагностичному центрі «Rishon».

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і отримаєте карту лояльності вже при першому візиті до медичного центру
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Лікувально-діагностичний медичний центр ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» - це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Галерея з медичного центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Яна
18.10.2020
В это непростое для всех время пандемии короновируса,медицина, показала своё истинное лицо. И всё далеко не так,как нам рассказывают по телевизору, что тесты бесплатные,и что при температуре можно обратиться к доктору и он назначит лечение. Мы с мужем столкнулись с проблемой,ведь когда у него поднялась температура в свою поликлинику мы не смогли дозвониться,а другие терапевты с температурой не принимают!Я вспомнила ,что весной я была в замечательный клинике Ришон и познакомилась там с семейным врачом Сыроватской Татьяной Игоревной,это замечательный врач,который назначила мне нужные анализы и грамотное лечение и вылечила меня от длительного кашля. Я позвонила в клинику,но на ближайшее время не смогла к ней записаться, тогда я решила набрать на мобильный. Мы безумно благодарны Татьяне Игоревне,ведь не смотря на звонок ,который поступил рано утром и в её выходной день,она протянула нам руку помощи . Татьяна Игоревна выслушала нас,назначила анализы которые были необходимы и лечение,дабы не терять время. Всё это время мы постоянно на связи,сообщаем о состоянии мужа,о температуре и о изменениях в период болезни!Спасибо большое клинике Ришон, за европейский уровень,за заботу и прекрасное отношение ,за новейшее оборудование и отдельное спасибо нашему семейному доктору Сыровотской Татьяне Игоревне,за грамотное лечение ,за обратную связь,за то,что она настоящий специалист своего дела с добрым сердцем,мы рады,что в это непростое время у нас есть семейный врач-Сыровотская Татьяна Игоревна!
Евгения
17.10.2020
Добрый день! Неоднократно обращались к Ришон,потому что доверяем врачам и подходу доказательной медицины. Однако после обращения к терапевту Кайдаловой Анастасии, немного разочаровались, т.к были назначены всем известные Хеелевские препараты,не имеющие доказательной базы-Энгистол и т.д. Антибиотик без анализа крови при обострении хронического бронхита Хотелось бы,чтоб врачи,заявленные как приверженцы доказательной медицины, работали по международным протоколам
Мария
11.10.2020
Пульмонолог Прохорова Лариса Александровна - очень внимательный, чуткий доктор и профессионал своего дела. Огромная благодарность за Ваш труд и невероятное человеческое отношение в пациентам. Также хочется выразить признательность всему коллективу клиники "Ришон" за вашу искреннюю заботу о пациентах.
Низами
10.10.2020
Сегодня Делал КТ спасибо доктором всё прошло отлично!!
Инна
09.10.2020
Добрый день. У меня была операция на щитовидной железы, операция прошла успешно врач оперировал Корчагин Е. П. я очень довольна, мед. персонал на высшем уровне. Дай Бог всем здоровья крепкого.

ТОВ Клініка Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.
 

Запис на ПЛР тест Запис на щеплення від грипу Запис на прийом