8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ
ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ

Кращий з існуючих інструментів для профілактики грипу - вакцинація. Для попереднього запису переходьте за посиланням.

Записатися
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ!
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ!

-10% на сімейний пакет (12 відвідувань) до Дня сім’ї - діє з 01.07 по 08.07

Дізнатися більше
Check-up COVID-19
Check-up COVID-19

Кожного дня, до медичного центру "Рішон" звертаються пацієнти, яки хочуть пройти обстеження в рамках "постковідної програми", і тепер ми маємо Check-up COVID-19

Дізнатися більше
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"
Лікування цукрового діабету в медичному центрі "Рішон"

Цукровий діабет - одне з найбільш поширених захворювань ендокринної системи, в боротьбі з яким фахівці нашого медичного центру готові прийти до Вас на допомогу.

Дізнатися більше
Алергологія
Алергологія

Запорукою успішного лікування алергії у медичному центрі «Рішон»  є індивідуальний підхід, комплексна діагностика, збір  усіх необхідних аналізів та висококваліфіковані спеціалісти-алергологи.

Дізнатися більше
Ринопластика
Ринопластика

Найоптимальніший варіант для тих, хто мріє отримати більш красивий профіль, вирішити численні проблеми естетичного і фізіологічного характеру.

Дізнатися більше
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій
Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

 Хірургічне лікування гриж за сучасними технологіями з використанням унікального обладнання.

Дізнатися більше
Чекап
Чекап

Всього кілька годин комплексного експрес-обстеження, і Ви отримуєте повну карту про стан свого здоров'я і «дорожню карту» по його відновленню і зміцненню.

Дізнатися більше
Стоматологія
Стоматологія

Стоматологічне відділення для дітей і дорослих. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології лікування.

Дізнатися більше
Комп'ютерна томографія
Комп'ютерна томографія

Ультрасучасний апарат на 256 зрізів, дослідження займає 5 секунд.

Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі - це комфортно, швидко і безпечно!

Дізнатися більше
Ендоскопія
Ендоскопія

Якісне, достовірне і інформативне ендоскопічне дослідження, завдяки використанню високотехнологічного і сучасного діагностичного обладнання висококваліфікованими фахівцями.

Дізнатися більше
Мамологія
Мамологія

У медичному центрі "Рішон" у Вас є можливість записатися на консультацію висококваліфікованого мамолога, хірурга-онколога і провести планове обстеження молочних залоз.

Дізнатися більше
У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Оксана
30.07.2021
Хочу выразить благодарность всему персоналу клиники за внимание,заботу. Особую благодарность - хирургу Вовк Валерию Анатольевичу,который оперировал меня.Операция прошла успешно. Анастезиологу Мегери Юлии Александровне. А также мед.персоналу Обуховской Яне,Куриевой Вите,Замисловой Юлии. Всем огромное спасибо за профессионализм,заботу и внимание!
Руслана
28.07.2021
Обращалась к офтальмологу Елене Петровне. Большое спасибо за качественнное и полное обследование, ответы на все вопросы и грамотно назначенное лечение!
Светлана Безкоровайная
23.07.2021
6 июля мне делали операцию на щитовидной железе.Хочу выразить искреннюю благодарность прекрасному хирургу Егору Павловичу Корчагину.Егор Павлович -профессионал высшего уровня!!! Ещё хочу поблагодарить анестезиолога Попову Викторию Олеговну и весь младший медицинский персонал!!!Внимательность,отзывчивость,чистота и уют-это клиника "Ришон ".Всем рекомендую.
Инна
22.07.2021
Спасибо Корчагину Егору Павловичу и всему персоналу клиники за профессионализм, доброе отношение , внимание и хороший уход
Соловьева Анна
22.07.2021
Очень благодарна клинике Ришон впервую очередь за компетентных и человечных специалистов. Месяц назад прооперировали в клинике по поводу рака щитовидной железы. Все сделано на самом высоком уровне. Особая благодарность хирургу Корчагину Егору Павловичу и анестезиологу Поповой Виктории Олеговна за то, что мне было совсем нестрашно, прошло все не больно, никаких последствий анестезии не было и боли тоже. Шов просто ювелирный. Желаю вашей клинике процветания и преуспевания, благодарных пациентов и отличной атмосферы в коллективе.

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.
 

Запись на УЗИ Запис на щеплення від грипу Запис на чекап Запис на прийом