8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
Нажаль, ми ще не працюємо.
Нажаль, ми ще не працюємо.

Нажаль, ми ще не працюємо, але зовсім скоро РІШОН зможе знову відкрити свої двері для допомоги нашім пацієнтам, які знаходяться у Харкові

Та онлайн допомогу для тих хто знаходиться за межами Харкова та нашої Батьківщини!

Все Буде УКРАЇНА!

У нашому медичному центрі більше 20 напрямків консультування високопрофесійними фахівцями, ультрасучасне відділення хірургії, сімейна медицина, надсучасна ультразвукова діагностика та комп'ютерна томографія, стоматологічне відділення для дітей і дорослих.
Чекап
Щорічна діагностична програма за європейськими стандартами
Кілька годин - і ми скажемо, чи перебуваєте Ви в зоні ризику розвитку складних захворювань. Чекап - регулярна діагностика, здатна врятувати життя.
Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв‘яжуться з Вами, щоб підібрати найзручніший час для візиту
Запис на прийом
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Про нас

Медичний центр РІШОН- це ультрасучасне обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів, які щодня рятують і допомагають десяткам пацієнтів.

Наша місія:

  • впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікований методів комплексної діагностики та лікування для продовження та поліпшення якості життя пацієнтів на принципах доказової медицини;
  • створення культури профілактики можливих захворювань у пацієнтів різної вікової категорії в Україні.
Віртуальний тур по медичному центру RISHON
RISHON - це ультрасучасна обладнання, інноваційні медичні технології і команда висококваліфікованих лікарів. Ми створюємо дружню і комфортну атмосферу в медичному центрі, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно.
Дивитися
rishon virtual-tur-img
Яровая Елена
20.02.2022
Хочу выразить огромную благодарность Корчагину Егор Павловичу и всей команде! Операция по удалению щитовидной железы прошла на высшем уровне! Даже не думала, что так быстро можно оказаться дома. У вас золотые руки! Это так важно найти такого врача и полностью ему довериться! Спасибо всему персоналу! За отзывчивость и терпение! Спасибо Егор Павловичу, что всегда на связи и отвечает на все даже глупые вопросы! Это очень важно ! У вас очень уютно !
Кузетова Ярослава
18.02.2022
Выражаю огромную благодарность врачу Макарову Денису Владимировичу ! Профессионал своего дела ! Очень внимательный , компетентный и позитивный врач . Операцию на почке прошла легко и успешно . Спасибо большое врачу анастезиологу Юле Александровне! За крепкий сон во время операции и приятное пробуждение .
Ольга
17.02.2022
Когда перед человеком остро встаёт вопрос его здоровья, появляется проблема поиска доктора, которому можешь довериться...От всей души хочу сказать огромное СПАСИБО Корчагину Егору Павловичу за Ваш профессионализм, ювелирную работу и человечность! Вы, выполняя свой нелегкий и ответственный труд, вселили в меня оптимизм и веру в то, что всё будет хорошо! Огромное спасибо всему персоналу клиники за психологический комфорт, поддержку и заботу! Вы - на сто процентов профессионалы, которым можно доверить самое ценное, что есть у человека...своё здоровье!
Карин Александр
17.02.2022
Проводили операцию по удалению Варикоцеле. Все прошло супер, поспал от души (^-^) - большое и огромное спасибо Юле Александровне, она самая прекрасная врач-анестезиолог, и так же благодарю ассистентов, если бы не спал то всех бы перечислил) Так же большое спасибо Хирургу и моему прекрасному доктору Денис Владимирович. Еще хочу отметить превосходное состояния палат и удобств которые там есть, и как все чистенько, и миленько, а еду которую приносят, вайй-вайй)
Елена
16.02.2022
Егор Павлович спасибо вам! У вас золотые руки! Операция моей дочери оказалась намного сложнее чем мы думали, благодаря вам все прошло успешно. Спасибо что сохранили голос моей девочке. После операции отличный уход, спасибо ВСЕМ анестезиологу, медсестрам, вам Егор Павлович что приходили в палату уже вечером. С таким отношением к пациенту выздоравливать намного лучше и быстрее. Желаю клинике процветания! Вам Егор Павлович здоровья и всего наилучшего!

Медичний центр Рішон

Завдяки професіоналізму лікарів медичного центру «Rishon» і за допомогою високоточного діагностичного обладнання, а також завдяки системному підходу до здоров'я пацієнта, рішення такого складного завдання, як якісне поліпшення життя пацієнта, реалізується на практиці в нашому центрі вже сьогодні. Якість медичного сервісу та обслуговування в нашому центрі відповідає найвищим міжнародним медичним стандартам і вимогам.

Наша мета: надавати всебічну медичну допомогу пацієнту в його вирішенні бути здоровим зусиллями згуртованої неперевершеною команди професіоналів, грунтуючись на успішному досвіді, знаннях і якісному сервісі.

Професіоналізм, якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основні принципи в роботі нашого лікувально-діагностичного центру.

Рішон – експерт вашого здоров'я

Наше ім'я асоціюється з інноваціями та довірою.

Медичний центр «Rishon» готовий надати вам повний спектр медичних послуг з максимальною користю для вас. Наша мета – зберегти ваше здоров'я та не нашкодити. У нас ви знайдете лише ефективне лікування!

Підхід нашої клініки у Харкові відрізняється принциповою професійністю та уважністю до пацієнтів. Наш медичний центр виділяється серед інших медичних центрів у Харкові високим рівнем лояльності та чуйності до клієнтів. Для нас принципово важливо відповідально підходити до процесу підбору спеціалістів для наших клієнтів. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, щоб вони обирали собі найкраще місце для збереження здоров'я.

Ми працюємо, щоб зберегти ваше здоров'я у безпеці.

У нас на сайті ви зможете записатися на прийом, щоб провести діагностику будь-якого органу, отримати консультацію та обрати пакетну пропозицію із сімейним лікарем. Наші клієнти отримують лише актуальне та якісне обслуговування. Ми працюємо без вихідних та перебуваємо у Харкові, за адресою вулиця Піщана, 11.

Приватна клініка у Харкові

У нашій приватній клініці ви знайдете широкий вибір послуг: гінекологія, хірургія, дерматологія, офтальмологія, неврологія, кардіологія, урологія, стоматологія, проктологія та інші напрямки медицини. У нас ви можете пройти повне обстеження свого організму. Також тут ви знайдете послуги сімейної медицини та педіатрії та без проблем записатися на КТ, УЗД та рентген.

Фахівці нашої клініки в першу чергу фокусуються на тому, щоб бути корисними. Наша компанія знаходиться на передовій з найкращими клініками у Харкові. Тут ви ніколи не зіткнетеся з недбалістю з боку лікарів, тому що в їх інтересах стоїть ваша безпека.

Наш медичний центр стрімко розвивається та рівняється на світових професіоналів, не закінчуючи розвиватися та навчатися новому. Труднощі нас не лякають. Наше основне завдання – провести якісне обслуговування для людей, яким це потрібно. Ми уважно ведемо облік кадрів і слухаємо відгуки клієнтів про наших лікарів, щоб вам не довелося стикатися з неприємним досвідом. Приватна клініка «Rishon» орієнтується на результат та максимальну користь для наших клієнтів.

Запис на прийом

Записатися до лікаря ви можете онлайн або за номером телефону, який знаходиться у верхній частині сторінки. Щоб прискорити процес запису до лікаря, можна зробити на нашому сайті всього за кілька кліків. Кнопка запису також знаходиться у верхній частині сторінки.

Запись на УЗИ Запис на щеплення від грипу Запис на чекап Запис на прийом