8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Дівчата і жінки в сучасному світі стали більше приділяти уваги своєму здоров'ю і зовнішності, а також прислухатися до того, що радять досвідчені лікарі. Особливо це важливо, коли питання стосуються інтимного життя і стосунків з партнером.

Лікувально-діагностичний центр «Rishon», йдучи в ногу з сучасними методиками і розробками, пропонує великий спектр послуг з естетичної гінекології. Цей напрямок медицини дозволяє сьогодні вирішувати проблеми, які покращують емоційний, фізичний стан, а також налагоджує інтимне життя. Сьогодні досить популярна така процедура, як гіменопластіка.

Гіменопластіка являє собою відновлення дівочої пліви. Існують різні причини, за якими дівчата вирішують її відновити. Однак статистика показує, що популярність цієї процедури зростає з кожним днем. Крім того роль цнотливості та невинності дівчини ще залишається актуальною. Також ця процедура проводиться досить легко і малотравтматічно.

Види гіменопластики

На сьогоднішній день фахівці медичного центру «Rishon» здійснюють короткострокову і довгострокову гіменопластику. Перший варіант найчастіше дівчата застосовують, коли виходять заміж або хочуть отримати більш гострі сексуальні відчуття. Другий варіант найчастіше пов'язаний з психотипом жінки, яка хоче зберегти цноту до того моменту, поки в її житті не з'явиться улюблений чоловік.

Показання для проведення операції

 • відновлення після сексуального насильства;
 • загострення інтимних відчуттів з коханою людиною;
 • приємний подарунок майбутньому чоловікові;
 • відновлення дівочої пліви, яка була порушена в процесі огляду гінекологом або при введенні тампона.

В лікувально-діагностичному центрі «Rishon» працюють не тільки досвідчені, а й розуміючи лікарі. Кожна дівчина відчує турботу і уважність, при цьому всі консультативні бесіди з лікарем, історія хвороб і проведених процедур залишаться конфіденційними.

Протипоказання

 • менструація;
 • статеві інфекції;
 • онкологія;
 • важка форма гіпертонії;
 • травми і відкриті рани на статевих органах;
 • будь-які застуди, хронічні захворювання в гострій фазі;
 • запалення сечостатевої системи;
 • декомпенсований цукровий діабет;
 • серйозні захворювання внутрішніх органів.

Особливості проведення операції

Короткострокова гіменопластіка триває 30 хвилин під місцевим наркозом. Хірург формує дівочу пліву, зшиваючи залишки тканини, яка залишилася після дефлорації. Через певний час шви розсмоктуються. Через 2-3 години після операції можна вступати в статевий контакт. Реабілітації немає. Можна проводити кілька разів.

Довгострокова гіменопластіка вважається більш складною. Проводиться під місцевою анестезією. Важливо врахувати, що до настання менструації має бути не менше 4-5 днів. Лікар формує перетинку з трьох шарів: м'язовий, слизовий і підслизовий. Стінки піхви зшиваються по формі пісочного годинника. У нашій клініці також для цієї операції застосовується лазерний ніж, який робить процедуру менш травматичною і безкровною. Шви в даному випадку будуть розсмоктуватися 2-2,5 місяці. Пацієнткам не можна вступати в інтимні стосунки до 3-х тижнів.

Реабілітаційний період

Він потрібен тільки в разі проведення довгострокової гіменопластики. Пацієнтка перебуває добу після процедури в стаціонарі. Після виписки додому на 3-й день обов'язково відвідування лікаря.

Після операції потрібно проводити спринцювання, щоб виключити потрапляння інфекції. 7 днів не можна сидіти під прямим кутом, 14 днів не присідати навпочіпки. У наступні 2,5-3 місяці перетинка залишається еластичною. Тому рекомендується виключення продуктів, які можуть викликати запори, не піднімати тяжкості та не займатися силовими видами спорту.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом