8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Окулопластика - напрямок очної хірургії

Окулопластика - напрямок очної хірургії, метою якої явлется відновлення анатомічних і функціональних змін периорбітальной зони. Таким видом хірургії зараз займається більшість пластичних хірургів, але за виконанням  специфічних операцій краще звертатися до вузькоспеціалізованих фахівців.

Окулопластика в Рішон

В яких випадках потрібна реконструктивно-пластична операція на повіках?

  • Естетична блефаропластика

В очах людини відображається не тільки душа, але й молодість. Тому естетичні хірургічні процедури для омолодження погляду користуються незмінною популярністю як у жінок, так і у чоловіків.

Вікові зміни повік починають проявлятися приблизно у 30-річному віці у вигляді нависань шкіри верхніх повік. Потім з'являється опускання брів, і досить часто такі нависання шкіри і грижі викликають дискомфорт, важкість в очах, звуження поля зору.

Головним завданням пластичного офтальмохірурга є ретельний огляд пацієнта і планування виду корекції змін периорбітальной зони в залежності від індивідуальних змін в кожному конкретному випадку.

Може віддалятися надлишок шкіри, жирової тканини, кругової м'язи очей. Операції виконуються як на верхніх, так і на нижніх повіках. Тільки в результаті спілкування з лікарем можна виробити правильну тактику косметичної операції. Лікар обов'язково роз'яснить що саме може виправити операція, а що виправити неможливо або взагалі не слід.

  • Операції після травми

Ми виконуємо безліч різноманітних реконструктивних операцій при механічних травмах, опіках, наслідках поєднання травм, пошкодженнях орбіти, придаткового апарату, слізних шляхів, посттравматичних деформаціях  повік і орбіти.

  • Хірургія при заворотах і виворіт повік

Заворот століття (ентропіон) - це зміна положення повік, при якому реберний край його загорнутий всередину, при цьому вії торкаються поверхні очного яблука, травмуючи її. Найчастіше трапляється заворот нижньої повіки.

Виворіт століття (ектропіон) - це зміна положення одного або обох повік, при якому реберний край повік відходитьть від очного яблука, внаслідок чого слизова оболонка вивернута назовні. Найчастіше зустрічається на нижній повіці.

Важливо пам'ятати, що крім косметичного дефекту виворіт або заворот повік може викликати вторинні зміни з боку рогівки, повік і слизової. У ряді випадків можуть виникати гострі запалення рогівки (кератити), що перетікають в виразку рогівки, часто з загрозою її прориву. Тому своєчасне звернення до лікаря і правильно призначене лікування є найкращою профілактикою важких ускладнень.

  • Операція по усуненню лагофтальма

Лагофтальм - офтальмологічне захворювання, пов'язане з неповним закриттям очей (повіки не змикаються, в зв'язку з чим нерідко виникає запалення рогівки) при паралічі лицьового нерва, вродженої патології повік, їх рубцевому вивороті, при різних пухлинах і в результаті хірургічних втручань з їх видалення.

  • Птоз верхньої повіки

Птоз або опущення верхньої повіки досить часте захворювання. Воно може бути вродженим дефектом або стати результатом захворювання і травм очей, досить часто виникає в похилому віці.

Опущення верхньої повіки може варіюватися від ледь помітного до повного закриття очної щілини.

Консервативне лікування ефекту практично не дає, тому принциповим є правильний вибір обґрунтованого методу оперативного втручання.

Пластика повік здатна як запобігти розвитку очних захворювань,  так і привести до розвитку їх ускладнень, тому обстеження пацієнта перед блефаропластикою має обов'язково включати консультацію офтальмолога.

Довіряйте свої очі тільки висококваліфікованим хірургам-офтальмологам!

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом