8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Комп'ютерну томографію в медичному центрі RISHON проводять провідні фахівці з використанням новітнього високотехнологічного обладнання експертного класу.

Комп'ютерна томографія

Лікувально-діагностичний центр «Рішон» володіє всім необхідним обладнанням для проведення діагностики. Комп'ютерна томографія в нашому медичному центрі представлена ​​апаратом Philips Brilliance iCT - унікальна система на 256 зрізів, завдяки якому можна діагностувати захворювання на початковій стадії. Він безпечний і швидкий. Це один з найбільш високоефективних і точних апаратів КТ в світі і єдиний в Харкові, який дозволяє провести сканування за 5 секунд. Відповідно цей метод дослідження і діагностики успішно застосовується як для дорослих пацієнтів, так і для дітей. КТ - різновид досліджень, успішно застосовується в онкології, кардіології, пульмонології і багатьох інших медичних напрямках.

Комп'ютерна томографія в медичному центрі «Рішон»:

 • Це зручно, швидко і найголовніше - безпечно
 • Найсучасніше високоточне обладнання
 • Неперевершена якість знімків, що дозволяє виявити потенційно небезпечні захворювання на ранніх стадіях
 • Кваліфіковані фахівці
 • Індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного пацієнта
 • Отримання результатів в найкоротші терміни

Суть і особливості методу

Метод КТ реалізується за рахунок багатошарового сканування тіла по колу і під різними кутами з застосуванням рентгенівського випромінювання. Але якщо традиційна рентгенографія забезпечує знімок в одній проекції, то знімок КТ дає можливість розглянути об'єкт з усіх видимих ​​сторін і з точністю до міліметра. Це дозволяє замінити безліч досліджень, в тому числі рентгенограму і УЗД, що істотно заощаджує час при постановці діагнозу.

Існує два способи проведення КТ:

 • нативний (без контрасту)
 • болюсний (з контрастом)

Про особливості підготовки до конкретного виду дослідження в певній області обов'язково консультує фахівець-рентгенолог або персональний лікар лікар.

Часто задавані питання
 • Що таке Комп'ютерна томографія?
  Комп'ютерна томографія - це метод пошарового дослідження Вашого тіла за допомогою рентгенівського опромінення. При дослідженні Ви отримуєте певну дозу опромінення, яка не перевищує допустиму норму. Нащі фахівці стежитимуть за тим, щоб ця доза була мінімальною.
 • Коли слід робити комп'ютерну томографію?
  Комп'ютерна томографія може бути показана як планове дослідження з метою діагностики патологій різних органів і систем організму, практикується в якості скринінгового тесту для виявлення різних захворювань на самих ранніх стадіях розвитку. Також КТ проводиться для контролю ефективності терапії при боротьбі з онкологічними захворюваннями або після важких травм. Метод інформативний і для невідкладної діагностики при важких травмах з ризиком внутрішньої кровотечі, коли потрібно терміново отримати детальну інформацію про характер пошкоджень.
 • Як проводиться Комп'ютерна томографія?
  При проведенні комп'ютерної томографії Ви повинні будете лежати на столі, який буде проїжджати через спеціальний сканер. При необхідності, Вам потрібно затримати дихання на 5-7 секунд. Якщо ви боїтеся замкнутого простору (клаустрофобія), проінформуйте, будь ласка, наш медперсонал. Як правило, пацієнти з цим станом переносять дослідження без проблем. Під час дослідження за Вами через спеціальне скло і камеру буде спостерігати медперсонал і у Вас буде можливість контактувати з ними через спеціальне обладнання.
 • Що означає кількість зрізів на апараті КТ?
  Чим більше "зрізів" - тим вище якість дослідження, а головне - менший час сканування однієї анатомічної ділянки і відповідно - доза опромінення.
 • Що таке проведення комп'ютерної томографії з контрастуванням?
  При деяких дослідженнях, в залежності від діагностичної задачі, Вам буде введено контрастну речовину. Даний препарат використовується для поліпшення візуалізації органів і тканин. Для кращого зображення шлунка і кишечника Вам необхідно буде випити протягом години до 2 літрів розчину, що містить контрастну речовину, або нейтральне середовище (воду). При дослідженні товстого кишечника Вам через анус, через спеціальне обладнання буде введено повітря для кращої оцінки стінок органу. Якщо мова йде про діагностику внутрішніх паренхіматозних органів (Печінка, селезінка, підшлункова залоза, надниркові залози, нирки і т.д.), Вам буде введено контрастну речовину внутрішньовенно. Це необхідно для диференціальної діагностики, в першу чергу, пухлин (Доброякісні / злоякісні), а також пошуку метастазів. При введенні контрастної речовини Ви можете відчувати неприємні відчуття: хвиля тепла по тілу, присмак заліза або гіркоти у роті - це нормальна реакція! У крайніх випадках бувають інші реакції у вигляді падіння тиску або задишки. У таких випадках у нас завжди готова бригада лікарів, які готові надати необхідну медичну допомогу.
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом