8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Причини виникнення полакіурії

06/01
Урологія

Причини виникнення полакіурії

Неконтрольована втрата сечі, полакіурія, проблеми з початком сечовипускання, хворобливе сечовипускання, часте сечовипускання вночі. Нетримання сечі у жінок стає все більш поширеною проблемою. З цією дисфункцією борються не тільки вагітні та післяпологові жінки. Багато жінок відчувають стресове нетримання сечі, яке викликане ослабленням м’язів тазового дна.

Стресове нетримання сечі виникає, коли ви втрачаєте сечу під час стресової діяльності, чхання, кашлю, або фізичних вправ. У жінок також може розвинутися тип нетримання сечі, який є тиском на сечовий міхур. Цей стан найчастіше викликається опущеним сечовим міхуром.

Які безпосередні причини нетримання сечі?

  • інфекції сечостатевої системи;

  • зменшення репродуктивних органів, наприклад, після пологів;

  • низький рівень естрогену під час менопаузи, вагітності та годування груддю;

  • ожиріння та підвищення тиску в черевній порожнині;

  • підйом важких вантажів;

  • занадто інтенсивні тренування, без зміцнення м’язів тазового дна, наприклад, після вагітності.

Багато жінок соромляться сказати, що страждають від нетримання сечі. Багато хто навіть не підозрюють, що цю недугу можна вилікувати. Чим раніше ми розпочнемо терапію, тим швидше покращиться якість вашого життя.
Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та подальшого лікування проблем, описаних у статті. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму урологія на сайті клініки.

Запис на прийом