8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Машини ультразвукової діагностики сьогоднішнього дня унікальні. Комп'ютерна обробка одержуваного сигналу максимально прибирає шуми і перешкоди, а мультипроменеве сканування дозволяє добре і точно побачити малодоступні конкременти і утворення, досліджувати кровотік практично на рівні мікроциркуляції.

УЗД фахівець

У медичному центрі «Рішон» знаходиться кілька машин, включаючи систему експертної ультразвукової діагностики SIEMENS.

Які органи і системи можна обстежити на УЗД?

Сучасні сканери дозволяють проводити діагностику більшості органів і систем. На сьогодні всі внутрішні органи, поверхнево розташовані органи, лімфовузли, суглоби, м'язи, сухожилля, периферичні нерви, судини кінцівок, судини голови і шиї, очі, серце, плід і багато іншого можна досконально досліджувати на апараті УЗД.

У всьому світі все частіше ультразвук застосовується в парі з інвазивними методиками: під контролем УЗД проводиться біопсія (забір матеріалу для дослідження), вводяться лікарські речовини, проводяться блокади, пункції, витягуються сторонні предмети.

Як часто треба проходити УЗД?

Значення профілактичних оглядів важко переоцінити. Проходячи огляд з певним інтервалом, пацієнт має можливість виявити захворювання на ранніх етапах, коли практично завжди можливий варіант повного лікування.

Особливу увагу слід приділити тим, у кого в родині хтось хворів на рак, хто працює з іонізуючим випромінюванням, хімікатами - в такому випадку розробляється індивідуальний графік відвідувань кабінету УЗД, іноді навіть раз в кілька місяців.

Тим, хто відносить себе до категорії «здоровий», рекомендовано проходити УЗД 1 раз на рік. У план обстеження слід включити серце, щитовидну і молочні залози, органи черевної порожнини, нирки, надниркові залози, органи малого тазу.

Які можливості сучасних апаратів УЗД та методи дослідженні існують сьогодні?

Сьогодні в практику лікаря ультразвукової діагностики все міцніше входить еластографія - метод «віртуальної пальпації», коли за допомогою потужних акустичних ультразвукових імпульсів визначається міра еластичності, ступінь деформації досліджуваної тканини. Ці показники допомагають лікареві УЗД розрахувати ступінь жорсткості при гепатиті, встановити ступінь фіброзу, наявність цирозу. До появи цієї методики таку інформацію можна було отримати після біопсії печінки. Методика настільки зарекомендувала себе, що входить в обов'язкову міжнародну програму обстеження пацієнтів з гепатитом С при складанні плану лікування, а також використовується для контролю стану печінки після пройденого курсу противірусної терапії. Розробляються протоколи і для утворень інших органів і систем. Рекомендується також доповнювати стандартне УЗД щитовидної і молочних залоз еластографією для отримання більш ефективних показників при дослідженні.

Ультразвукове обстеження в Харкові: ціна на УЗД у приватній клініці

Якщо необхідно пройти ультразвукову діагностику (сонографію) експертного рівня, Ви можете записатися на прийом в центр УЗД в Харкові в ТОВ Клініка Rishon. Цей метод обстеження окремих органів і всього організму в комплексі є високоінформативним і абсолютно безболісним, у нього практично відсутні протипоказання. Ключові переваги проходження УЗД в Харкові в приватному медичному центрі:

 • за допомогою сучасного апарату можна обстежити практично будь-які органи і тканини організму;
 • швидке обстеження - Вам не доведеться чекати кілька діб для аналізу і розшифровки аналізів;
 • можливість багаторазового проведення обстеження для уточнення діагнозу без ризику для здоров'я;

УЗД в Харкові дозволяє на ранніх стадіях виявити можливі патології, новоутворення та пошкодження, коли шанси повного одужання і лікування максимально високі.

У нашому медичному центрі ультразвукова діагностика виконується із застосуванням високотехнологічного і функціонального апарату з модельної лінійки Siemens Healthineers, які на сьогоднішній момент вважаються найбільш досконалими. А кваліфіковані лікарі зможуть в найдрібніших подробицях розглянути обстежувані тканини і органи, що дозволить поставити точний діагноз і призначити найбільш ефективне лікування.

Запис на УЗД в Харкові

Своєчасне і регулярне УЗ-обстеження під контролем досвідченого фахівця - гарантія раннього виявлення захворювань. Ви можете пройти УЗД в Харкові, ціна детально розписана в нашому прайсі, в таких випадках:

 • обстеження органів черевної порожнини;
 • УЗД м'яких тканин, лімфовузлів;
 • органів малого таза;
 • скринінг для жінок, чоловіків, дітей;
 • діагностика серця і судин.

При підозрі на рак рекомендується еластографія - особливий режим УЗ-діагностики, точність якого становить 85-95%. Він дозволяє виявити найменші зміни в тканинах і органах, діагностувати вузлові утворення і патологічні процеси.

УЗД: підготовка до процедури і її проведення

Направлення на УЗ-Дагностику, як правило, виписує профільний фахівець. Якщо необхідно зробити УЗД в Харкові серця, головного мозку, очей, молочних залоз та ін., Особливої підготовки процедура не вимагає. У разі ж наявності проблем з роботою органів черевної порожнини, лікар розповість, як підготуватися до ультразвукової діагностики: не пити і не їсти деякий час, відмовитися від куріння, виконати очистку кишечника за допомогою клізми. Очисна клізма може знадобитися для УЗД передміхурової залози та органів малого таза.

Як проходить процедура:

 • на шкірні покриви в досліджуваній області наноситься проводить гель для забезпечення максимального контакту з датчиком;
 • лікар пересуває датчик по шкірі пацієнта для складання загальної картини стану органів і тканин;
 • аналіз даних - займає до півгодини, після чого пацієнт отримує на руки результат.

Як бачимо, УЗД (Харків) - це ефективний і неінвазивний метод обстеження органів, що дає точні результати. Послуга на сьогоднішній момент є досить популярною, при цьому вартість цілком доступна. Якщо Ви шукаєте УЗД поруч зі мною в Харкові, в медичному центрі з хорошими відгуками і адекватними цінами, записуйтеся на діагностику безпосередньо через сайт нашої клініки: гарантуємо Вам професійний підхід до аналізу результатів і призначенням відповідного лікування. Лікарі ультразвукової діагностики в ТОВ Клініка Rishon - це кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи і хорошими рекомендаціями.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом