8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

Машини ультразвукової діагностики сьогоднішнього дня унікальні. Комп'ютерна обробка одержуваного сигналу максимально прибирає шуми і перешкоди, а мультипроменеве сканування дозволяє добре і точно побачити малодоступні конкременти і утворення, досліджувати кровотік практично на рівні мікроциркуляції.

УЗД фахівець

У медичному центрі «Рішон» знаходиться кілька машин, включаючи систему експертної ультразвукової діагностики SIEMENS.

Які органи і системи можна обстежити на УЗД?

Сучасні сканери дозволяють проводити діагностику більшості органів і систем. На сьогодні всі внутрішні органи, поверхнево розташовані органи, лімфовузли, суглоби, м'язи, сухожилля, периферичні нерви, судини кінцівок, судини голови і шиї, очі, серце, плід і багато іншого можна досконально досліджувати на апараті УЗД.

У всьому світі все частіше ультразвук застосовується в парі з інвазивними методиками: під контролем УЗД проводиться біопсія (забір матеріалу для дослідження), вводяться лікарські речовини, проводяться блокади, пункції, витягуються сторонні предмети.

Як часто треба проходити УЗД?

Значення профілактичних оглядів важко переоцінити. Проходячи огляд з певним інтервалом, пацієнт має можливість виявити захворювання на ранніх етапах, коли практично завжди можливий варіант повного лікування.

Особливу увагу слід приділити тим, у кого в родині хтось хворів на рак, хто працює з іонізуючим випромінюванням, хімікатами - в такому випадку розробляється індивідуальний графік відвідувань кабінету УЗД, іноді навіть раз в кілька місяців.

Тим, хто відносить себе до категорії «здоровий», рекомендовано проходити УЗД 1 раз на рік. У план обстеження слід включити серце, щитовидну і молочні залози, органи черевної порожнини, нирки, надниркові залози, органи малого тазу.

Які можливості сучасних апаратів УЗД та методи дослідженні існують сьогодні?

Сьогодні в практику лікаря ультразвукової діагностики все міцніше входить еластографія - метод «віртуальної пальпації», коли за допомогою потужних акустичних ультразвукових імпульсів визначається міра еластичності, ступінь деформації досліджуваної тканини. Ці показники допомагають лікареві УЗД розрахувати ступінь жорсткості при гепатиті, встановити ступінь фіброзу, наявність цирозу. До появи цієї методики таку інформацію можна було отримати після біопсії печінки. Методика настільки зарекомендувала себе, що входить в обов'язкову міжнародну програму обстеження пацієнтів з гепатитом С при складанні плану лікування, а також використовується для контролю стану печінки після пройденого курсу противірусної терапії. Розробляються протоколи і для утворень інших органів і систем. Рекомендується також доповнювати стандартне УЗД щитовидної і молочних залоз еластографією для отримання більш ефективних показників при дослідженні.

У медичному центрі «Рішон» комфортно, спокійно і не страшно. Наша команда професійних лікарів працює з однією метою - збереження життя і здоров'я нашим пацієнтам.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом