8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

Одне з основних напрямків діяльності медичного центру «Рішон» - хірургія. Сучасне відділення хірургії створено з урахуванням всіх особливостей і нюансів, які дозволяють максимально ефективно і комфортно проводити хірургічні втручання з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Хірургічне втручання

Для того щоб дізнатися вартість послуг залиште контактний номер і ми зв'яжемося з Вами

У нашому медичному центрі хірургічні маніпуляції проводять за принципом мінімізації операційної травми. Для цього були обрані кращі фахівці різних галузей: хірургія черевної порожнини, ендокринна хірургія, гінекологія, хірургія ЛОР-органів, ортопедія і травматологія, проктологія, пластична хірургія, мамології та інші.

Операційний блок спроектований за сучасними стандартами, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору. Операційні кімнати оснащені консолями з централізованим постачанням медичних газів, сучасними системами візуалізації і відеонавігаціі, накладення карбоксіперітонеум (введення вуглекислого газу в черевну порожнину), іригації і аспірації, різновидів електрокоагуляції.

Найбільше уваги приділено стерилізації інструментів по протоколам світового рівня. Використання найсучасніших методів і обладнання значно мінімізує ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Фахівці лікувально-діагностичного центру «Рішон» проводять безліч видів хірургічних втручань в різних областях, а саме:

 
Операції по урології:
 
Мамологія / онкохірургія:
 
Пластичні операції:
 
Операції на щитовидній залозі:
 
Гінекологічні операції:

Для реабілітації пацієнта функціонують сучасні палати, оснащені всіма зручностями та необхідними пристроями для якнайшвидшого одужання пацієнта.

   Хірургія в Харкові: запис на прийом до хірурга

При гострих і хронічних захворюваннях, коли безсилі методи консервативного медикаментозного лікування, потрібно хірургічне втручання. У медичному центрі Rishon пацієнти мають можливість записатися на прийом хірурга, який в ході діагностики встановить наявність хірургічної патології і прикмет рішення про подальшу тактику лікування. Також саме лікар хірург в Харкові проводить екстрені операції в ситуаціях, коли існує реальна загроза життя пацієнта. Якщо Ви підозрюєте у себе наявність яких-небудь патологій і ускладнень після перенесених травм, страждаєте від хронічних болів, огляд у хірурга необхідно пройти якнайскоріше. Чим раніше фахівці приступають до лікування захворювання, тим простіше і швидше його можна вилікувати без ускладнень і тривалої післяопераційної реабілітації.

Консультація хірурга в ТОВ Клініка Ришон в Харкові

Хірургія є однією з найбільших і найбільш складних областей сучасної медицини. Будь-які органи і тканини людського організму, лікування яких звичайними терапевтичними методами не дає результату, вимагають професійного оперативного втручання. Часто пацієнти, які скаржаться на постійні болі і погіршення здоров'я, можуть і не здогадуватися, що в їх стані допомогти може тільки хірургічна операція.

 У яких випадках консультація хірурга в Харкові в ТОВ Клініка Ришон потрібна:

 • гострі болі внизу живота і в черевній порожнині;
 • болі в попереку, утруднене сечовипускання, кров в сечі;
 • зміна зовнішнього вигляду грудей, їх почервоніння, втягнуті соски, ущільнення - можлива свідчення раку молочних залоз;
 • порушення сексуальної функції у чоловіків, проблеми з сечовипусканням, болі в статевому членові і мошонці;
 • труднощі в диханні, запаморочення, озноб, непритомні стани, зниження тиску, різка втрата ваги, сухість у роті - ці і інші симптоми вказують на захворювання щитовидної залози;
 • зниження рухливості кінцівок після перенесених переломів і вивихів.

Приватна хірургія в Харкові ТОВ Клініка Ришон пропонує лікування широкого спектру гінекологічних захворювань хірургічними малоінвазивними методами : кіста яєчника, ендометріоз, міома матки, дисменорея. Одним зі свідчень до лапароскопії може бути і безпліддя, оскільки ця методика дозволить виявити фізіологічні порушення, що перешкоджають вагітності. При цьому для проведення операції виконується невеликий надріз, а рубці на шкірі повністю зникають вже через 2-3 місяці.

Також записатися на прийом хірурга в нашому медичному центрі Ви можете, якщо бажаєте поліпшити зовнішність, позбавитися від дефектів, шрамів і рубців. Наша хірургія в Харкові займається проведенням пластичних операцій:

 • інтимна пластика;
 • корекція форми грудей;
 • підтяжка шкіри і м'яких тканин особи;
 • пластика вік, губ, позбавлення від природжених або придбаних деформацій.

Прийом хірурга в Харкові: як він проходить

Незалежно від того чи прийшов пацієнт сам на первинний прийом або по напряму іншого фахівця, приватний хірург в Харкові проводить прийом по строго затвердженому протоколу:

 • бесіда, в ході якої лікар вислуховує скарги пацієнта;
 • вивчення історії хвороби, збір анамнезу - бажано узяти з собою медичну книжку;
 • візуальний огляд, пальпація патологічних органів і вогнищ болю;
 • призначення аналізів і діагностичних тестів;
 • проведення діагностики.

ТОВ Клініка Ришон має в розпорядженні сучасним діагностичним устаткуванням і лабораторією для здачі аналізів, необхідних для складання точної клінічної картини. У нас Ви можете пройти ультразвукову діагностику більшості органів і посудин, комп'ютерну томографію, ендоскопію, рентген, біопсію. На основі зібраного масиву даних хірург в приватній клініці в Харкові в медичному центрі Rishon зможе поставити точний діагноз і призначити максимально ефективне в даному випадку лікування.

У кабінеті хірурга поліклінічний прийом ведуть як загальні хірурги, так і лікарі вузьких спеціальностей (маммолог, судинний хірург, проктолог, уролог, ортопед-травматолог), які мають багаторічний досвід роботи з пацієнтами різної складності.

 Усі хірурги не лише консультують, але і ведуть пацієнтів в стаціонарі, виконують амбулаторні і стаціонарні втручання, таким чином вони можуть надати допомогу пацієнтові на будь-якій стадії розвитку захворювання незалежно від того, яке лікування потрібне.

Головною перевагою роботи нашого кабінету хірурга є те, що незалежно від причини Вашого звернення до нас, Вам зможуть надати допомогу в стінах нашої клініки.

Якщо лікар прийме рішення про необхідність Вашого дообстеження, до ваших послуг увесь спектр діагностичного устаткування і лабораторної діагностики ТОВ "Клініки Ришон".

Якщо Вам потрібне амбулаторне лікування (без госпіталізації) лікар детально розпише Вам схему лікування і дистанційно контролюватиме ефективність прописаної терапії і коригуватиме її у разі потреби.

При необхідності стаціонарного лікування і хірургічних операцій, лікар обов'язково запропонує Вам усі можливі варіанти оперативного лікування, і Ви разом приймете рішення об кращий варіант для Вас. Операційні Універсальної клініки Ришон мають усе необхідне технічне оснащення для проведення усіх видів оперативних втручань, а висококваліфіковані хірурги клініки виконують традиційні і малоінвазивні втручання при широкому спектрі патологій, керуючись сучасними міжнародними протоколами діагностики і лікування.

Крім того, в умовах нашої амбулаторії, де використовуються шовні і перев'язувальні матеріали нового покоління, можливо виконати широкий спектр амбулаторних операцій, як під місцевою анестезією, так і під загальним знеболенням.

Серед них: різного роду біопсії, видалення пухлин м'яких тканин з досягненням кращих косметичних результатів; операції при гнійно-запальних захворюваннях м'яких тканин, видалення імплантатів і чужорідних тіл; хірургічна корекція врослого нігтя (онихокриптоз) і багато інших втручань.

Також в нашій клініці ми проводимо широкий спектр перев'язок при ранах, трофічних виразках, гнійно-запальних процесах.

Лікування хірургічних захворювань в Харкові

Фахівці, працюючі в нашій клініці, мають величезний досвід роботи і глибокі знання у своїй області. Ми робимо акцент на сучасних способах проведення хірургічного втручання, які мають на увазі застосування мінімально інвазивних лапароскопічних і ендоскопічних методів. Завдяки такому підходу вдається успішно виліковувати пацієнтів від широкого кола хірургічних патологій. Відновлення ж після проведеної операції займає значно менше часу в порівнянні з традиційним хірургічним лікуванням за допомогою скальпеля. Під час післяопераційної реабілітації пацієнтам буде забезпечений максимальний комфорт і професійний відхід в палатах, оснащених усім необхідним.

Переваги запису на прийом хірурга в ТОВ Клініка Ришон в Харкові:

 • власна технічна база для проведення діагностики і операцій будь-якого рівня складності;
 • використання малоінвазивних методів лікування, які дають найкращий терапевтичний ефект;
 • грамотна кваліфікована допомога і високий рівень сервісу - стерильність і безпеку клієнта ми ставимо на перше місце;
 • лікарі з відмінною репутацією;
 • маса позитивних відгуків про клініку і професіоналізм персоналу.

Якщо Вам потрібно оперативну медичну допомогу, звернення в медичний центр Rishon стане оптимальним рішенням. Перша передопераційна консультація проводиться безкоштовно. Упізнати ж ціни на хірургічні операції в Харкові Ви зможете через форми зворотного зв'язку на сайті. Також у Вас є можливість поставити питання фахівцеві і записатися на прийом на слушний для Вас час.

 У ТОВ "Клініка Ришон" проводиться оперативне лікування гострої хірургічної патології органів черевної порожнини : гострий апендицит; ущемлена грижа; гострий калькульозний і безкам'яний холецистит. Оперативне лікування в плановому порядку: жовчно-кам'яній хворобі; гриж живота будь-якої локалізації; варикозній хворобі (з використанням мініінвазивних методик), операції на щитовидній залозі, проктологічні операції.

Оперативне лікування утворень м'яких тканин - атером, ліпом, фібром, папілом, невусів (з обов'язковою консультацією онколога), кондилом і тому подібне.

Хірургічне лікування гнійно-запальних захворювань м'яких тканин (панарицій, гідраденіт, врослий ніготь, абсцедирующий фурункул, абсцеси і флегмони різної локалізації і так далі).

Артроскопия - ефективний малотравматичний метод діагностики і лікування суглобів.

Також виконуються різні варіанти биопсий, лапаропункций, торакоцент.

Устаткування
Ксения
21.05.2020
Хочу сказать огромное спасибо всему персоналу, а в особенности доктору Корчагину Егору Павловичу.30.04.2020 года в клинике RISHON мне была проведена операция по удалению доли щитовидной железы. Отношение, сервис на высоком уровне.Доктор, наверное один из лучших которых мне доводилось встречать в своей жизни. Он все посоветует и отвечает даже на самые глупые вопросы, что были мной заданы))))))Анестезиолог Юля, супер звезда, ее поддержку ощущаешь до операции , вовремя операции и после. Спасибо всем огромное!!!!Буду советовать Вашу клинику всем , Вы просто супер звезды!!!!!!
Елена Верещага
26.06.2020
Егор Павлович, позвольте выразить мою искреннюю симпатию и благодарность за мое выздоровление! Благодарю Вас за качественно проведенную операцию и прекрасные результаты, за Вашу компетентность и профессионализм)) Спасибо, что ежедневно помогаете людям, за Ваш сложный, упорный и благородный труд!
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом