8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Один із основних напрямків діяльності медичного центру «Рішон» - хірургія. Сучасне відділення хірургії створено з урахуванням всіх особливостей і нюансів, які дозволяють максимально ефективно і комфортно проводити хірургічні втручання з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Хірургічне втручання

Для того щоб дізнатися вартість послуг залиште контактний номер і ми зв'яжемося з Вами

У нашому медичному центрі хірургічні маніпуляції проводять за принципом мінімізації операційної травми. Для цього були обрані кращі фахівці різних галузей: хірургія черевної порожнини, ендокринна хірургія, гінекологія, хірургія ЛОР-органів, ортопедія і травматологія, проктологія, пластична хірургія, мамології та інші.

Операційний блок спроектований за сучасними стандартами, що дозволяє автоматично підтримувати умови стерильного простору. Операційні кімнати оснащені консолями з централізованим постачанням медичних газів, сучасними системами візуалізації і відеонавігаціі, накладення карбоксіперітонеум (введення вуглекислого газу в черевну порожнину), іригації і аспірації, різновидів електрокоагуляції.

Найбільше уваги приділено стерилізації інструментів по протоколам світового рівня. Використання найсучасніших методів і обладнання значно мінімізує ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати до хірургічного відділення, і наші фахівці особисто дадуть відповіді на них: +380 (50) 390 46 40. 

Фахівці лікувально-діагностичного центру «Рішон» проводять безліч видів хірургічних втручань в різних областях, а саме:

 
Загальна хірургія:

1. Лапароскопічна хірургія.

Сучасне лікування гриж всіх локалізацій

У медичному центрі «Рішон» хірургічне лікування гриж проводиться за сучасними технологіями, з використанням унікального обладнання. Пацієнт оперується в день надходження і виписується в задовільному стані на наступну добу після операції. Слід врахувати, що тривале існування грижі призводить до лише до її збільшення і виникненню ускладнень, в тому числі таких, які загрожують життю.

 • Грижа стравохідного отвору діафрагми - захворювання, яке призводить до ГЕРХ, поразок стравоходу, виразкової хвороби. Своєчасне лікування такої грижі попереджає подальший розвиток ускладнень. Післяопераційний період - 2-3 дні. Шви косметичні, видаляти не треба.
 • Пахові грижі - найбільш часта локалізація виникнення гриж, особливо у чоловіків. Операція проводиться практично безкровно, пацієнт на наступний день виписується додому і може приступити до фізичних навантажень через 3-4 тижні після операції.
 • Пупкова грижа - хірургічне лікування практично безкровно і може бути виконано як у відкритому, так і лапароскопическом варіанті. Все залежить від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.
 • Грижа білої лінії живота - питання про вид та обсяг операції вирішується залежно від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.
 • Післяопераційні грижі - питання про вид та обсяг операції вирішується залежно від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.

Лікування жовчнокам'яної хвороби

В результаті лікування пацієнт виписується в першу добу після операції з рекомендаціями, які можна дотримуватися вдома. Надалі - одноразова амбулаторна перев'язка. Шви косметичні, видаляти не треба. Повернення до фізичних навантажень - через 2 тижні.

Лікування поліпів жовчного міхура

Поліпи жовчного міхура при певних умовах вимагають обов'язкового хірургічного лікування. Післяопераційний період такий же, як і при лікуванні жовчно-кам'яної хвороби.

Лапароскопічне лікування апендициту

Операції проводяться як з приводу гострого, так і з приводу хронічного апендициту. Післяопераційний період - 1-2 дні в залежності від форми захворювання. Термін повного відновлення після операції - 2 тижні.

Лікування кіст печінки

Кісти печінки розмірами більше 5 см потребують вирішення питання про їх лікуванні за допомогою хірургічних методів. У МЦ «Рішон» виконуються всі види втручань при цій патології. Терміни перебування в стаціонарі - 1-3 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-3 тижні.

Лікування кіст черевної порожнини

Як і інші кісти, кісти черевної порожнини можуть ускладнитися розривом з виникненням перитоніту, кровотечею, переродженням в злоякісні форми і здавленням оточуючих органів з порушенням їх функції. Післяопераційний період після видалення кіст - 1-2 дня.

Лікування ГЕРХ, ахалазії кардії

Сучасний лапароскопічний підхід дозволяє забезпечити досить швидке відновлення після хірургічної корекції такої патології. Операція - в день госпіталізації, перебування в стаціонарі - 2-3 дні.

Лапароскопічна діагностика захворювань черевної порожнини, в тому числі паркан біопсії

Існують випадки, коли, крім як лапароскопічний огляд черевної порожнини, всі інші способи діагностики залишаються безсилі. Крім того, важливим доповненням такого втручання є можливість забору біопсії з необхідних ділянок під контролем відеокамери.

2. Торакоскопічна хірургія.

Лікування бульозної емфіземи, кіст легень

Бульозна емфізема - хвороба, яка в будь-який момент може ускладнитися розривом повітряних "бульбашок" і кіст з розвитком дихальної недостатності. Особливо це може виникнути при фізичному навантаженні або зміну умов дихання: заняття фітнесом, спортом, плавання і навіть політ в літаку. Лікування в МЦ «Рішон» проводиться через 3 проколу грудної клітини. Термін перебування в стаціонарі - 3 дні. Один з швів віддаляється на 10 добу після операції. Решта - косметичні, видаляти не треба. Можливість фізичних навантажень - через 4 тижні.

Торакоскопічна діагностика захворювань органів грудної клітки, в тому числі паркан біопсії

У випадках, коли всі інші діагностичні методи не дали відповідь на питання остаточної постановки діагнозу або необхідно взяти біопсію плеври або поверхні легкого, проводиться торакоскопія. Термін перебування в стаціонарі - 1-3 дні.

3. Операції, спрямовані на зниження маси тіла.

Рукавна резекція шлунка

Резекція шлунка особливим способом через 5 проколів передньої черевної стінки для зменшення його ємності. Пацієнт починає вставати в день операції. Термін перебування в стаціонарі - 3-4 дні. У найближчі 6 місяців після операції зниження маси тіла, як мінімум, на 50%.

Шунтуючі операції

Різновид операцій для зниження маси тіла, яка спрямована не тільки на зменшення ємності шлунка, але і на зміну самого процесу травлення. Краща у пацієнтів з цукровим діабетом. Термін перебування в стаціонарі - 3-5 днів. У найближчі 6 місяців після операції зниження маси тіла, як мінімум, на 50%.

4. Абдомінопластика

Іноді на передній черевній стінці утворюється надлишки шкіри і жирової тканини, які можна видалити тільки хірургічним шляхом. Часом, це супроводжується розбіжністю м'язів живота, що теж треба коригувати. Тривалість перебування в стаціонарі - 3-4 дні. Внутрішньошкірні шви видаляються на 10-ту добу після операції. Можливість фізичних навантажень - через 3-4 тижні.

 
Урологічні операції:
 • Френулотомія
 • Меатотомія
 • Висічення поліпа уретри
 • Циркумцизія
 • Операції Вінкельмана, Бергмана при гідроцеле
 • Цистостомія, цістолітотомія
 • Резекція стінки сечового міхура з пухлиною
 • Діагностика та лікування раку сечового міхура
 • Діагностика та лікування раку передміхурової залози та ін.
 
Мамологія / онкохірургія:
 • Радикальна мастектомія (при раку молочної залози)
 • Маммектомія (при раку молочної залози)
 • Секторальна резекція - (при фіброаденомах і підозрі на рак)
 • Видалення фіброаденоми
 • Видалення доброякісних і злоякісних пухлин м'яких тканин
 • Видалення радіохвильовим методом і лазером доброякісних новоутворень шкіри і ін.
 
Пластичні операції:
 • Підтяжка шкіри лоба
 • Підтяжка м'яких тканин обличчя, підборіддя і шиї
 • Пластика верхніх і нижніх повік
 • Хірургічна корекція деформацій верхньої і нижньої губи
 • Корекція форми молочних залоз за допомогою імплантів
 • Пластика носа
 • Хірургічна корекція рубців і ін.
 
Операції на щитовидній залозі:
 • Резекція щитовидної залози
 • Лобектомія (видалення однієї частки щитовидної залози зі збереженням перешийка)
 • Гемітиреоїдектомію (видалення однієї частки щитовидної залози з перешийком)
 • Тіреоідектомію (повне видалення тканини щитовидної залози)
 • Хірургічні втручання на лімфатичних вузлах шиї - передня, селективно-орієнтована і модифікована радикальна шийна диссекція і ін.
 
Гінекологічні операції:
 • Лапароскопія, лапаротомії, операції через піхву
 • Видалення матки
 • Операції на придатках і при ендометріозі
 • Операції при міоматозних вузлах
 • Гістероскопія і гістерорезектоскопії
 • Операції при порушеннях циклу і безплідді
 • Інтимна пластика і ін.
 
Хірургічні операції на очах:
 • Рефракційна заміна кришталика

Це операція заміни природного кришталика штучним у разі серйозних порушень рефракції, коли інші заходи не приносять бажаного ефекту. Інтраокулярна лінза, яка використовується в таких операціях, підбирається кожному пацієнту строго індивідуально, з урахуванням статі, віку, і безлічі інших чинників і дозволяє повністю позбавитися від окулярів. Гострота зору після операції повністю відновлюється.
Втручання проводять під місцевою анестезією, його тривалість не перевищує 25 хвилин. В ході операції хірург виконує мікророзріз, після чого кришталик ока перетворюється в емульсію за допомогою ультразвуку і виводиться з ока. На його місце встановлюється інтраокулярна лінза. Накладання швів не потрібне, в той же день пацієнт може йти додому.

 • Видалення катаракти

Хірургія катаракти - це операція з видалення помутнілого кришталика ока. Найменш травматична, а тому широко поширена сучасна техніка проведення даного втручання - ультразвукова факоемульсифікація. Показанням до операції є будь-які види і стадії катаракти.
Видалення катаракти проводиться амбулаторно під місцевою анестезією. Тривалість втручання складає приблизно 30 хвилин. Період реабілітації триває не менше 2-х тижнів, протягом яких триває лікування очними краплями.

 • Антиглаукоматозні операції

Такі операції призначаються при відсутності належного ефекту від медикаментозного лікування. Особливо популярним методом хірургічного лікування відкритокутової глаукоми є непроникаюча глибока склеректомія. Процес операції передбачає витончення шару рогівки, після чого рівень внутрішньоочного тиску знижується. Ще одним сучасним хірургічним методом лікування відкритокутової глаукоми є віскоканалостомія - малоінвазивна, що не проникає всередину очного яблука операція, під час якої в шлемів канал водиться віскоеластик для його розширення і поліпшення відтоку внутрішньоочної рідини.

 • Видалення новоутворень

Подібні операції досить ефективні, але не виключають рецидивів захворювання. Їх проводять при неефективності терапевтичного лікування халязіону, птерігіума, кіст кон'юнктиви.
Операція виконується під місцевою анестезією і триває до 30 хвилин, амбулаторний спосіб її виконання дозволяє пацієнтові повернутися додому в той же день.
При видаленні кісти або халязіону, хірург затискає новоутворення пінцетом і вискоблює вміст спеціальним шпателем. Птерігіум видаляється повністю з подальшим припіканням його ніжки.
Після операції за повіку пацієнта закладають мазь з антибіотиком і на 2-3 дні закривають око тугою стерильною пов'язкою.
У всіх випадках існує високий ризик рецидиву захворювання і появи новоутворення знову. У разі, якщо відбувається рецидив - хірургічне втручання потрібне знову.

 • Енуклеація ока

В процесі енуклеації - око пацієнта видаляється повністю. Подібні хірургічні втручання є крайнім заходом при неможливості врятувати око або при ризику виникнення гнійних процесів. В процесі операції, око повністю видаляється і замінюється індивідуальним пластмасовим протезом.

 • Виправлення косоокості

Операція має на меті виправлення зорового і косметичного дефекту, викликаного косоокістю, шляхом відновлення природного стану очного яблука. Подібне втручання, як правило, проводять дітям у віці до 3 років, які мають виражену косоокість, і дітям 4-5 років зі слабким ступенем захворювання. У дорослих операція по виправленню косоокості має лише косметичний ефект, і виконується у разі якщо придбану косоокість не оперували раніше.

 • Хірургічне лікування захворювань сітківки

Найбільш ефективним лікуванням захворювань сітківки на сьогоднішній день є введення лікарських препаратів в склоподібне тіло (інтравітреально), а також в його оболонки (субтеноново). Інтравітреальні ін'єкції, зокрема анти - VEGF препаратів, є золотим стандартом в лікуванні вологої форми макулодистрофії і діабетичної ретинопатії, що супроводжується макулярним набряком. Такі ін'єкції безболісні, тривалість операції - 3-5 хвилин.

 
ЛОР-операції:
 • Ендоскопічна хірургія носа і навколоносових пазух, сльозовивідних шляхів
 • Хірургічне лікування захворювань мигдалин
 • Ендоларингіальна хірургія захворювань гортані
 • Операції з відновлення слуху 
 • Естетична хірургія (ринопластика, риносептопластика, отопластика, блефаропластика)
 
Дитяча хірургія:
 • Лікування органів черевної порожнини, сечовидільної системи
 • Допомога при вадах розвитку у новонароджених
 • Видалення утворень шкіри і м'яких тканин
 • Розправлення фімозу безкровним методом
 • Хірургічне лікування захворювань черевної порожнини, передньої черевної стінки, зовнішніх статевих органів
 • Гнійна хірургія
 • Ендоскопічна корекція міхурово-сечовідного рефлюксу
 • Лапароскопічна хірургія
 • Герніопластіка при грижах передньої черевної стінки
 • Видалення утворень м'яких тканин
 • Апендектомія
 • Піелопластіка при гідронефрозі
 • Корекція міхурово-сечовідного рефлюксу
 • Лапароскопічне лікування пахової грижі, апендициту, абдомінального крипторхізму, варикоцеле

Одним із найсучасніших хірургічних напрямків в нашому медичному центрі  є офтальмохірургія. Для сучасної офтальмохірургії можливе повноцінне відновлення зору людини протягом усього життя. Офтальмохірургії робить можливим лікування косоокості, всіх видів захворювань сітківки, катаракти, знизити внутрішньоочний тиск при глаукомі, видалити різні новоутворення в окорухового апарату і багато іншого. Операції на очах виконуються за певними медичними технологіями із застосуванням різного хірургічного інструментарію, що обумовлено природою захворювання і локалізацією місця ураження в структурах органу зору.
Для реабілітації пацієнта функціонують сучасні палати, оснащені всіма зручностями та необхідними пристроями для якнайшвидшого одужання пацієнта.

Хірургія в Харкові: запис на прийом до хірурга

При гострих і хронічних захворюваннях, коли безсилі методи консервативного медикаментозного лікування, потрібно хірургічне втручання. У медичному центрі Rishon пацієнти мають можливість записатися на прийом хірурга, який в ході діагностики встановить наявність хірургічної патології і прикмет рішення про подальшу тактику лікування. Також саме лікар хірург в Харкові проводить екстрені операції в ситуаціях, коли існує реальна загроза життя пацієнта. Якщо Ви підозрюєте у себе наявність яких-небудь патологій і ускладнень після перенесених травм, страждаєте від хронічних болів, огляд у хірурга необхідно пройти якнайскоріше. Чим раніше фахівці приступають до лікування захворювання, тим простіше і швидше його можна вилікувати без ускладнень і тривалої післяопераційної реабілітації.

Консультація хірурга в медичному центрі Рішон у Харкові

Хірургія є однією з найбільших і найбільш складних областей сучасної медицини. Будь-які органи і тканини людського організму, лікування яких звичайними терапевтичними методами не дає результату, вимагають професійного оперативного втручання. Часто пацієнти, які скаржаться на постійні болі і погіршення здоров'я, можуть і не здогадуватися, що в їх стані допомогти може тільки хірургічна операція.

У яких випадках  потрібна консультація хірурга в Харкові в медичному центрі Рішон:

 • гострі болі внизу живота і в черевній порожнині;
 • болі в попереку, утруднене сечовипускання, кров в сечі;
 • зміна зовнішнього вигляду грудей, їх почервоніння, втягнуті соски, ущільнення - можлива свідчення раку молочних залоз;
 • порушення сексуальної функції у чоловіків, проблеми з сечовипусканням, болі в статевому членові і мошонці;
 • труднощі в диханні, запаморочення, озноб, непритомні стани, зниження тиску, різка втрата ваги, сухість у роті - ці і інші симптоми вказують на захворювання щитовидної залози;
 • зниження рухливості кінцівок після перенесених переломів і вивихів.

Приватна хірургія в Харкові у медичному центрі Рішон пропонує лікування широкого спектру гінекологічних захворювань хірургічними малоінвазивними методами : кіста яєчника, ендометріоз, міома матки, дисменорея. Одним зі свідчень до лапароскопії може бути і безпліддя, оскільки ця методика дозволить виявити фізіологічні порушення, що перешкоджають вагітності. При цьому для проведення операції виконується невеликий надріз, а рубці на шкірі повністю зникають вже через 2-3 місяці.

Також записатися на прийом хірурга в нашому медичному центрі Ви можете, якщо бажаєте поліпшити зовнішність, позбавитися від дефектів, шрамів і рубців. Наша хірургія в Харкові займається проведенням пластичних операцій:

 • інтимна пластика;
 • корекція форми грудей;
 • підтяжка шкіри і м'яких тканин особи;
 • пластика вік, губ, позбавлення від природжених або придбаних деформацій.

Прийом хірурга в Харкові: як він проходить

Незалежно від того чи прийшов пацієнт сам на первинний прийом або по напряму іншого фахівця, приватний хірург в Харкові проводить прийом по строго затвердженому протоколу:

 • бесіда, в ході якої лікар вислуховує скарги пацієнта;
 • вивчення історії хвороби, збір анамнезу - бажано узяти з собою медичну книжку;
 • візуальний огляд, пальпація патологічних органів і вогнищ болю;
 • призначення аналізів і діагностичних тестів;
 • проведення діагностики.

Медичний центр Рішон має в розпорядженні сучасним діагностичним устаткуванням і лабораторією для здачі аналізів, необхідних для складання точної клінічної картини. У нас Ви можете пройти ультразвукову діагностику більшості органів і посудин, комп'ютерну томографію, ендоскопію, рентген, біопсію. На основі зібраного масиву даних хірург в приватній клініці в Харкові в медичному центрі Rishon зможе поставити точний діагноз і призначити максимально ефективне в даному випадку лікування.

У кабінеті хірурга поліклінічний прийом ведуть як загальні хірурги, так і лікарі вузьких спеціальностей (маммолог, судинний хірург, проктолог, уролог, ортопед-травматолог), які мають багаторічний досвід роботи з пацієнтами різної складності.

Усі хірурги не лише консультують, але і ведуть пацієнтів в стаціонарі, виконують амбулаторні і стаціонарні втручання, таким чином вони можуть надати допомогу пацієнтові на будь-якій стадії розвитку захворювання незалежно від того, яке лікування потрібне.

Головною перевагою роботи нашого кабінету хірурга є те, що незалежно від причини Вашого звернення до нас, Вам зможуть надати допомогу в стінах нашої клініки.

Якщо лікар прийме рішення про необхідність Вашого дообстеження, до ваших послуг увесь спектр діагностичного устаткування і лабораторної діагностики ТОВ "Клініки Ришон".

Якщо Вам потрібне амбулаторне лікування (без госпіталізації) лікар детально розпише Вам схему лікування і дистанційно контролюватиме ефективність прописаної терапії і коригуватиме її у разі потреби.

При необхідності стаціонарного лікування і хірургічних операцій, лікар обов'язково запропонує Вам усі можливі варіанти оперативного лікування, і Ви разом приймете рішення об кращий варіант для Вас. Операційні універсального медичного центру Рішон мають усе необхідне технічне оснащення для проведення усіх видів оперативних втручань, а висококваліфіковані хірурги клініки виконують традиційні і малоінвазивні втручання при широкому спектрі патологій, керуючись сучасними міжнародними протоколами діагностики і лікування.

Крім того, в умовах нашої амбулаторії, де використовуються шовні і перев'язувальні матеріали нового покоління, можливо виконати широкий спектр амбулаторних операцій, як під місцевою анестезією, так і під загальним знеболенням.

Серед них: різного роду біопсії, видалення пухлин м'яких тканин з досягненням кращих косметичних результатів; операції при гнійно-запальних захворюваннях м'яких тканин, видалення імплантатів і чужорідних тіл; хірургічна корекція врослого нігтя (онихокриптоз) і багато інших втручань.

Також в нашій клініці ми проводимо широкий спектр перев'язок при ранах, трофічних виразках, гнійно-запальних процесах.

Лікування хірургічних захворювань в Харкові

Фахівці, працюючі в нашій клініці, мають величезний досвід роботи і глибокі знання у своїй області. Ми робимо акцент на сучасних способах проведення хірургічного втручання, які мають на увазі застосування мінімально інвазивних лапароскопічних і ендоскопічних методів. Завдяки такому підходу вдається успішно виліковувати пацієнтів від широкого кола хірургічних патологій. Відновлення ж після проведеної операції займає значно менше часу в порівнянні з традиційним хірургічним лікуванням за допомогою скальпеля. Під час післяопераційної реабілітації пацієнтам буде забезпечений максимальний комфорт і професійний відхід в палатах, оснащених усім необхідним.

Переваги запису на прийом хірурга в медичному цетрі Рішон в Харкові:

 • власна технічна база для проведення діагностики і операцій будь-якого рівня складності;
 • використання малоінвазивних методів лікування, які дають найкращий терапевтичний ефект;
 • грамотна кваліфікована допомога і високий рівень сервісу - стерильність і безпеку клієнта ми ставимо на перше місце;
 • лікарі з відмінною репутацією;
 • маса позитивних відгуків про клініку і професіоналізм персоналу.

Якщо Вам потрібно оперативну медичну допомогу, звернення в медичний центр Rishon стане оптимальним рішенням. Перша передопераційна консультація проводиться безкоштовно. Упізнати ж ціни на хірургічні операції в Харкові Ви зможете через форми зворотного зв'язку на сайті. Також у Вас є можливість поставити питання фахівцеві і записатися на прийом на зручний для Вас час.

У медичному центрі Рішон проводиться оперативне лікування гострої хірургічної патології органів черевної порожнини : гострий апендицит; ущемлена грижа; гострий калькульозний і безкам'яний холецистит. Оперативне лікування в плановому порядку: жовчно-кам'яній хворобі; гриж живота будь-якої локалізації; варикозній хворобі (з використанням мініінвазивних методик), операції на щитовидній залозі, проктологічні операції.

Оперативне лікування утворень м'яких тканин - атером, ліпом, фібром, папілом, невусів (з обов'язковою консультацією онколога), кондилом і тому подібне.

Хірургічне лікування гнійно-запальних захворювань м'яких тканин (панарицій, гідраденіт, врослий ніготь, абсцедирующий фурункул, абсцеси і флегмони різної локалізації і так далі).

Артроскопия - ефективний малотравматичний метод діагностики і лікування суглобів.

Також виконуються різні варіанти биопсий, лапаропункций, торакоцент.

Устаткування
Ксения
21.05.2020
Хочу сказать огромное спасибо всему персоналу, а в особенности доктору Корчагину Егору Павловичу.30.04.2020 года в клинике RISHON мне была проведена операция по удалению доли щитовидной железы. Отношение, сервис на высоком уровне.Доктор, наверное один из лучших которых мне доводилось встречать в своей жизни. Он все посоветует и отвечает даже на самые глупые вопросы, что были мной заданы))))))Анестезиолог Юля, супер звезда, ее поддержку ощущаешь до операции , вовремя операции и после. Спасибо всем огромное!!!!Буду советовать Вашу клинику всем , Вы просто супер звезды!!!!!!
Елена Верещага
26.06.2020
Егор Павлович, позвольте выразить мою искреннюю симпатию и благодарность за мое выздоровление! Благодарю Вас за качественно проведенную операцию и прекрасные результаты, за Вашу компетентность и профессионализм)) Спасибо, что ежедневно помогаете людям, за Ваш сложный, упорный и благородный труд!
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом