8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Пластична хірургія: Дитячий пластичний хірург

03/12
Хірургія

Дитячий пластичний хірург

Пластична хірургія — не лише естетика. Коли може знадобитися дитячий пластичний хірург?

Пластична хірургія — це не тільки про збільшення грудей або губ. Це ще й шанс виправити у дітей вроджені вади, дефекти після опіків і травм. не кажучи вже про амніотичні перетяжки — якщо швидко їх прооперувати, є великий шанс відновити функцію кінцівок.

Коли потрібен дитячий пластичний хірург?

  • На руках немає пальців або вони недорозвинені

  • Пальці зрослися повністю або частково

  • Дитині поставили діагноз "розщеплення піднебіння"

  • Дитина народилась з додатковими пальцями на руках і ногах

  • У дитини є амніотичні перетяжки, які порушують функцію рук і ніг

  • Дитина народилась з розщепленням пальця чи у неї деформовані кисті

  • Аномально великі кінцівки — привід прийти до хірурга

  • Відсутність фаланг на пальцях чи відсутність променевої кістки теж оперується

  • Помітні келоїдні рубці і родимі плями на видному місці — краще оперувати

 

Батькам потрібно приводити дітей на пластичну реконструктивну хірургію якомога раніше. Адже вроджені патології можуть вплинути на розвиток дитини в цілому. Наприклад, заяча губа гальмує розвиток мови, амніотичні перетяжки заважають нормальному кровообігу і ведуть до пошкодження рук і ніг, навіть до ампутації. А деякі недоліки, такі як розщеплення першого пальця (ми називаємо її ектрофалангія) чи відсутність фаланг чи кісток, в більш пізньому віці складніше усунути.

Ще одна причина — чим раніше провести процедуру, тим простіше дитині потім відновитись, тим краще організм “відреагує” на операцію. А ще — дитина згодом і зовсім може і не згадає, що в неї була якась операція.

До того ж у маленьких дітей ще немає комплексів з приводу зовнішності. Вони не так сильно хвилюються через майбутню операцію, як це буває з підлітками. І відновлення проходить легше.

Безумовно, своєчасна реконструктивна пластика допоможе дитині повноцінно розвиватися, не соромлячись свого зовнішнього вигляду.
Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та отримання професійної консультації для подальшого лікування дитини. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму хірургія на сайті клініки.

Запис на прийом