8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Відповіді на запитання

 • Що таке комп'ютерна томографія?
  Комп'ютерна томографія - це метод пошарового дослідження Вашого тіла за допомогою рентгенівського опромінення. При дослідженні Ви отримуєте певну дозу опромінення, яка не перевищує допустиму норму. Нащі фахівці стежитимуть за тим, щоб ця доза була мінімальною.
 • Коли слід робити комп'ютерну томографію?
  Комп'ютерна томографія може бути показана як планове дослідження з метою діагностики патологій різних органів і систем організму, практикується в якості скринінгового тесту для виявлення різних захворювань на самих ранніх стадіях розвитку. Також КТ проводиться для контролю ефективності терапії при боротьбі з онкологічними захворюваннями або після важких травм. Метод інформативний і для невідкладної діагностики при важких травмах з ризиком внутрішньої кровотечі, коли потрібно терміново отримати детальну інформацію про характер пошкоджень.
 • Як проводиться комп'ютерна томографія?
  При проведенні комп'ютерної томографії Ви повинні будете лежати на столі, котрий проїжджатиме через спеціальний сканер. При необхідності, Вам потрібно затримати дихання на 5-7 секунд. Якщо ви боїтеся замкнутого простору (клаустрофобія), проінформуйте, будь ласка, наш медперсонал. Як правило, пацієнти з цим станом переносять дослідження без проблем. Під час дослідження за Вами через спеціальне скло і камеру буде спостерігати медперсонал і у Вас буде можливість контактувати з ними через спеціальне обладнання.
 • Що означає кількість зрізів на апараті КТ?
  Чим більше "зрізів" - тим вище якість дослідження, а головне - менше час сканування однієї анатомічної ділянки і відповідно - доза опромінення.
 • Що таке проведення комп'ютерної томографії з контрастуванням?
  При деяких дослідженнях, в залежності від діагностичної задачі, Вам буде введено контрастну речовину. Даний препарат використовується для поліпшення візуалізації органів і тканин. Для кращого зображення шлунка і кишечника Вам необхідно буде випити протягом години до 2 літрів розчину, що містить контрастну речовину, або нейтральне середовище (воду). При дослідженні товстого кишечника Вам через анус, за допомогою спеціального обладнання буде введено повітря для кращої оцінки стінок органу. Якщо мова йде про діагностику внутрішніх паренхіматозних органів (печінка, селезінка, підшлункова залоза, надниркові залози, нирки і т.д.), Вам буде введено контрастну речовину внутрішньовенно. Це необхідно для диференціальної діагностики, у першу чергу, пухлин (доброякісні/злоякісні), а також пошуку метастазів. При введенні контрастної речовини Ви можете відчувати неприємні відчуття: хвиля тепла по тілу, присмак заліза або гіркоти у роті - це нормальна реакція! У крайніх випадках бувають інші реакції у вигляді падіння тиску або задишки. У таких випадках у нас завжди готова бригада лікарів, які готові надати необхідну медичну допомогу.
 • Що таке Чек-Ап?
  Це комплексне обстеження, яке рекомендується проходити щорічно для того, щоб з’ясувати, які дії необхідно зробити і на що слід звернути увагу, щоб уникнути ряду негативний захворювань і ускладнень для організму.
 • Кому рекомендовані програми Чек-Ап?
  Тим, хто вважає, що його здоров'я знаходиться в нормі, але хоче оцінити його повний стан і визначити можливі ризики; людям, які хочуть упевнитися в нормальному функціонуванні всіх систем організму; тим, хто відчуває нездужання для визначення точної причини і характеру порушень; людям, що бажають запобігти появі серйозних захворювань в майбутньому.
 • З якого віку рекомендовано проходити Чек-Ап?
  Програми Чек-Ап рекомендується проходити дітям від 4-х років та дорослим будь-якої вікової категорії.
 • Хто такий сімейний лікар?
  Це лікар, який має глибоку підготовку за багатьма лікарськими спеціальностями та надає набагато більший обсяг послуг, в порівнянні з вузькими спеціалістами. Він стежить за здоров'ям дорослих і дітей, знає особливості всієї Вашої родини: хід Ваших попередніх захворювань, яка саме терапія для Вас була найефективнішою протягом життя, правила і особливості Вашої сім'ї, які захворювання перенесли Ваші родичі, в яких умовах Ви проживаєте, особливості вашого харчування та багато інших факторів.
 • Для чого варто звертатися до сімейного лікаря?
  Профілактика і раннє виявлення захворювань; діагностика; організація і координація лікувально-профілактичного процесу; динамічне спостереження за здоров'ям всієї родини; підбір обсягу профілактичних процедур, згідно з принципами превентивної медицини; допомога в підтримці здорового способу життя; розробка плану вакцинації і підбір необхідних вакцин; запобігання виникненню та лікування досить великої кількості захворювань, запобігання їх ускладнень.
 • Чи можна укласти декларацію з сімейним лікарем в нашому медичному центрі?
  Ні. Але Ви можете купити річний пакет обслуговування у сімейного лікаря - це вигідно і зручно.
 • Телемедицина в «Rishon», що це?
  Надсучасні телемедичні технології дозволяють лікарям і пацієнтам спілкуватися в режимі реального часу, перебуваючи на відстані. Пацієнт, перебуваючи поза клінікою, «знімає» всі дані на спеціальний пристрій «TytoCare», і відправляє їх нашому фахівцеві для аналізу показників. Телемедичні технології - це відмінне рішення для пацієнтів з обмеженою мобільністю або пацієнтів, що живуть іншому місті або країні, можливість отримати консультацію провідного фахівця в режимі реального часу.
 • Які рекомендації для первинного прийому у гінеколога?
  Приходити на прийом рекомендується бажано в 1-й половині циклу після повного закінчення менструації, тобто на 7-10 день циклу. Під час прийому відбувається збір анамнезу, огляд, рекомендації подальшого обстеження. При первинному прийомі для профілактичного огляду додатково лікар може порекомендувати ПАП-тест або цитологічне обстеження, а також аналіз на вірус папіломи людини, який береться на кріслі під час огляду. Якщо у пацієнтки скарги на виділення, то можемо запропонувати додаткові обстеження: - мікроскопія (показує чи є порушення мікрофлори), або аналіз Фемофлор ​​12 або Фемофлор-скрін (показує склад мікрофлори та її кількість); - обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом - хламідія, гонорея, трихомонада, мікоплазма геніталіум, які можуть братися у вигляді ПЛР (пошук ДНК збудника) або бактеріальний посів; - для обстеження мікрофлори беруться ТІЛЬКИ вагінальні виділення. Гінеколог може порекомендувати обстеження статевого партнера у уролога. Для проведення УЗД органів малого таза краще приходити на 5-8 день циклу, рахувати від 1-го дня кров'яних виділень. На прийом приходити з порожнім сечовим міхуром. Перед прийомом не рекомендується користуватися свічками, спринцюватися. Не проводити самостійного лікування, не використовувати антибіотики за 21 день до планового прийому, так як це може "змазати" клінічну картину. Відсутність статевого акту напередодні прийому.
Запис на прийом