8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Пластична хірургія дозволяє усувати вроджені або набуті дефекти, а також в естетичних цілях надавати бажаний результат при корекції зовнішності. Втручання пластичних хірургів можуть бути рекомендовані для покращення якості життя та для надання правильного функціонування органам.
 Пластичні операції в Рішон

Пластична хірургія в Харкові в медичному центрі «Rishon»

Самооцінка і зовнішній вигляд пов'язані безпосередньо. Хтось заперечить, що головне - це розум і людські якості. Але життєвий досвід свідчить зовсім про інше. Краса і успішність - такі сучасні ідеали, до яких потрібно прагнути. І якщо для щастя, задоволеності і впевненості в собі не вистачає невеликих поліпшень власної зовнішності, медичний центр пластичної хірургії в Харкові готов запропонувати Вам послуги кваліфікованих пластичних хірургів. Сучасна естетична медицина розвивається стрімкими темпами, з'являються нові методики і техніки, завдяки яким цілком можливо усунути як вроджені, так і набуті дефекти обличчя і тіла. Пластичні операції, виконані досвідченим хірургом, допоможуть не тільки вирішити естетичні та медичні завдання, а й кардинально підвищити якість життя пацієнта.

Європейська пластична хірургія в Харкові

Сучасна хірургічна пластика дозволяє відносно швидко і з мінімальним дискомфортом для організму отримати обличчя і зовнішність, про які мріє людина. Сьогодні необов'язково їхати для цього за кордон до дорогих фахівців в Німеччину або США. Центр пластичної хірургії «Рішон» в Харкові відповідає найбільш суворим європейським стандартам:

 • використання останніх досягнень медицини і науки;
 • кваліфіковані кадри - досвідчені лікарі вищої категорії;
 • комплексний підхід до усунення дефектів обличчя і зовнішності в цілому;
 • сучасне оснащення операційного блоку, палат.

І найбільш важливий момент - максимальна безпека пацієнта. Всі пластичні операції на обличчі і тілі, які ми пропонуємо, проводяться тільки після ретельної діагностики з урахуванням всіх нюансів стану здоров'я пацієнтів. Необхідно також розуміти, що хірургічне втручання передбачає реабілітаційний період під наглядом медичного персоналу. Протягом всього часу взаємодії з нами - від першої консультації до моменту закінчення відновного етапу - пацієнтам гарантований індивідуальний підхід і європейський рівень сервісу. Ключовий принцип нашої роботи - послуги пластичної хірургії, які б відповідали найвищим світовим стандартам якості.

Які завдання вирішує пластична хірургія

Людина, яка наважується зробити пластичну операцію, йде на серйозний крок. Він може бути обумовлений різними факторами: незадоволеність власною зовнішністю, вроджені дефекти обличчя та інших частин тіла, наслідки раніше перенесених травм або хірургічного лікування, вікові зміни. Одна косметична операція, спрямована на зміну контурів обличчя або грудей, навряд чи перетворить Вас в кінозірку. Необхідне чітке розуміння того, що найчастіше очікування пацієнтів не відповідають реальним можливостям пластичної хірургії. Її основна мета - поліпшення і омолодження шкіри в зоні корекції.

Ключові завдання, які стоять перед хірургом:

 • виправлення дефектів;
 • корекція вікових змін;
 • моделювання рельєфу і контурів тіла в анатомічної зоні.

Відзначимо також, що пластичний хірург є фахівцем естетичної медицини, якому доводиться працювати на стику різних напрямків. Наприклад, при корекції зморшок не завжди достатньо просто підтягнути шкіру обличчя. Можливо, буде потрібно змінити висоту і розташування скулового піднесення. А щоб, наприклад, животу надати плоску форму, потрібно видалення зайвої шкіри і жирової клітковини.

Пластична хірургія в Харкові покликана усувати естетичні недоліки і вирішувати конкретні медичні завдання. Так, ринопластика може проводитися не тільки для додання носу витонченої форми, але і після перенесених травм, через які пацієнт зазнає труднощів з носовим диханням. Таким чином, якщо Ви звертаєтеся в центр пластичної хірургії «Rishon», фахівці детально розкажуть Вам під час першої безкоштовної консультації про особливості проведення хірургічного втручання, методах виправлення недоліків зовнішності, цінах на послуги, і про реальні результати операції.

І, звичайно ж, пластика в Харкові проводиться після комплексної діагностики зі здачею різних аналізів. Лікарі повинні переконатися у відсутності протипоказань, до яких відносяться:

 • хронічні захворювання, онкологія, підвищений цукор;
 • активні запальні та інфекційні процеси;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • вагітність, період лактації.

Наш медичний центр на перше місце ставить безпеку і турботу про здоров'я пацієнта.

Пластичні операції в Харкові: наші послуги

Повний перелік косметологічних операцій з цінами Ви можете знайти на нашому сайті. Основні напрямки нашої діяльності:

 • Підтяжка шкіри чола;
 • Підтяжка м'яких тканин обличчя, підборіддя і шиї;
 • Пластика верхніх повік;
 • Пластика нижніх повік;
 • Хірургічне видалення ксантелазм;
 • Хірургічна корекція деформацій верхньої губи;
 • Хірургічна корекція деформацій нижньої губи;
 • Хірургічна корекція деформацій вушної раковини;
 • Корекція форми молочних залоз за допомогою імплантів;
 • Підтяжка (усунення птозу) молочних залоз;
 • Пластика живота;
 • Хірургічна корекція форми і розміру малих статевих губ;
 • Хірургічна корекція рубців;
 • Хірургічне видалення доброякісних новоутворень шкіри;
 • Усунення дефектів шкірного покриву за допомогою тканинних експандерів.

Ми пропонуємо адекватні ціни на пластичні операції в Харкові, які формуються з урахуванням роботи хірурга і його асистентів, вартості медикаментів і витратних матеріалів, загальної або місцевої анестезії, часу перебування пацієнта на стаціонарі та ін.

Кому потрібна косметологічна хірургія і коли допомога пластичного хірурга необхідна? Дефекти обличчя і зовнішності в цілому не є смертельно небезпечними станами для життя. Проте, і чоловіки і жінки болісно сприймають вікові зміни, наслідки хірургічних операцій, травм. Наші кваліфіковані хірурги можуть відновити жіночі груди після резекції. За допомогою пластичної хірургії можна позбутися від відвисання грудей внаслідок вагітності та грудного вигодовування.

Вікові зміни зачіпають, в першу чергу, обличчя людини. У нашій клініці діють доступні ціни на пластичні операції, спрямовані на створення гармонійних пропорцій особи, усунення зморшок, підтяжку м'яких тканин, корекцію форми губ, вух, носа. Свій негативний відбиток вагітність, зайва вага, вікові зміни відкладають і на тілі. Ми допоможемо Вам позбутися від зайвої шкіри і жиру в області живота. Таким чином, на сьогодні поняття «вік» стало вельми умовним. Завдяки досягненням естетичної медицини люди можуть виглядати набагато молодше за свої роки.

Прийом і консультація пластичного хірурга в Харкові

Записатися на візит до фахівця можна через форму зворотного зв'язку. Під час першого прийому Ви зможете розповісти лікаря про свої очікування від операції. За допомогою комп'ютерного моделювання хірург демонструє пацієнтові очікуваний результат. Також Вам повідомлять, скільки коштує пластична операція в даному конкретному випадку. Після узгодження (консолідації) цілей і завдань призначають медичне обстеження. Після завершення операції буде потрібно невеликий реабілітаційний період. Результати пластики виявляться найближчим часом після загоєння. Нашим пацієнтам буде гарантована всебічна медична допомога аж до повного відновлення.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом