8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Перевірка родимок в Харкові: діагностика шкірних новоутворень

Невус (родимка) - це доброякісна пухлина на шкірі, яке може бути як вродженим, так і набутим. Зазвичай вони не завдають дискомфорту і залишаються на тілі людини протягом усього життя. Однак, не всі вони нешкідливі. В силу різних факторів невуси можуть перероджуватися в злоякісні новоутворення і приводити до онкології. Щоб виключити ризик розвитку раку, рекомендується регулярно проходити обстеження у дерматолога, який зможе перевірити родимку в Харкові і своєчасно виявить небезпечне захворювання на початковій стадії. У медичному центрі «Rishon» пацієнтам запропонують сучасні методи діагностики і видалення потенційно небезпечних шкірних новоутворень.

Коли потрібно записатися до дерматолога на прийом

Перш за все, перевірка родимки в Харкові з її подальшим видаленням може знадобитися, якщо вона з'явилася в «незручному» місці - складки шкіри, місця зіткнення з одягом, особа, зона декольте і пр. Новоутворення не тільки виглядає непривабливо. Через постійне роздратування воно викликає хворобливі відчуття і може привести до проникнення в організм різноманітних інфекцій. Діагностика родимок в Харкові в медичному центрі - гарантія раннього виявлення меланоми (злоякісної пухлини шкірних покривів).

Огляньте родимки перед дзеркалом. Записатися на прийом до дерматолога рекомендується в наступних випадках:

 • асиметрична форма наросту нерідко свідчить про злоякісному переродженні;
 • нерівні зубчасті краї;
 • зміна кольору з тілесного або коричневого на чорний, неоднорідна забарвлення;
 • поява виступів, освіта набуває опуклу форму;
 • тріщини на поверхні невуса, кровотеча.

Такі симптоми не є 100-відсотковою гарантією розвитку меланоми. Проте, рекомендується записатися на прийом до фахівця, який зможе перевірити родимку із застосуванням сучасного медичного обладнання. Одним з факторів, який провокує рак шкіри, є тривалий вплив ультрафіолетового випромінювання. Особливо його впливу піддаються люди:

 • зі світлим фототипом;
 • зі світлим або рудим волоссям;
 • з очима блакитного або світло-сірого кольору;
 • з великою кількістю родимок на тілі;
 • пацієнти раніше постраждалі від опіків, в тому числі сонячних;
 • любителі частого відвідування соляріїв;
 • з генетичною схильністю.

Таким чином, якщо Ви нещодавно повернулися з відпустки на морі і помітили зміни в формі, забарвленні і розмірах невуса, необхідно перевірити родимку в Харкові в медичному центрі. Відзначимо, меланома - відносно рідкісний вид онкологічних захворювань. Але в той же час вона вважається однією з найбільш агресивних пухлин. Тому повне обстеження у дерматолога бажано проходити регулярно.

Обстеження родимок в Харкові: методи діагностики

Високу діагностичну цінність має такий апаратний метод обстеження шкірних новоутворень, як дерматоскопія. Перевірка родимок в Харкові в медичному центрі «Рішон» проводиться за допомогою дерматоскопи, який дає збільшення в 10-20 разів і дозволяє розглянути мікроструктуру невуса, папіломи та інших утворень. Більш того, завдяки потужному джерелу неполяризованого світла дерматолог зможе розглянути окремі шари епідермісу. Процедура діагностики абсолютно безболісна. Висока роздільна здатність дозволяє діагностувати меланому на ранній стадії в 90 відсотках випадків.

Переваги дослідження дерматоскопі:

 • можливість помітити найдрібніші структурні утворення розміром від 0,2 мкм (для порівняння розмір піщинки дорівнює 1 мкм);
 • зміна пігментації як на поверхні невуса, так і в його глибинних шарах ;
 • виявлення дрібних виразок і пошкоджень, непомітних неозброєним оком;
 • визначення характеру і структури наросту;
 • отримання чітких зображень з виведенням на монітор комп'ютера.

Нерідко точно встановити природу і характер новоутворення методами візуальної діагностики не вдається. У таких випадках медичні фахівці використовують інші методи, що дозволяють перевірити родимки в Харкові зі 100-відсотковою точністю. Біопсія - забір тканини з глибоких шарів. Процедура досить болюча, але її результати можна назвати максимально точними. Також ми проводимо гістологію - аналіз віддаленої родимки на наявність мутованих пігментних клітин. Саме вони і є причиною розвитку меланоми. Якщо діагноз підтверджується, в медичному центрі «Рішон» пацієнтові запропонують пройти необхідну діагностику та лікування для запобігання розвитку онкологічних захворювань.

Перевірити родимки в Харкові

Як свідчить статистика, захворюваність на меланому стає дедалі більше. Їй більше схильні жінки. Нешкідливі на перший погляд родимки можуть трансформуватися в злоякісні пухлини під впливом різних факторів: ультрафіолет, гормональний дисбаланс, вікові зміни. Якщо Ви помітили збільшення розмірів і кількості невусів, рекомендуємо звернутися до дерматолога. Він зможе перевірити родимку в Харкові за ціною, яка навряд чи завдасть відчутного удару по бюджету. Це цілком доступна і безболісна процедура, що забирає не більше півгодини. Записатися на прийом до фахівця можна прямо на сайті. Наші онлайн-координатори з задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом