8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )

Сімейний лікар - друг для всієї родини, який має глибоку підготовку з багатьох лікарських спеціальностей та надає набагато більший обсяг послуг в порівнянні з вузькими спеціалістами. Він стежить за здоров'ям дорослих і дітей, знає особливості всієї Вашої родини: хід Ваших попередніх захворювань, яка саме терапія для Вас була найефективнішою протягом життя, правила і особливості Вашої сім'ї, які захворювання перенесли Ваші родичі, в яких умовах Ви проживаєте, особливості вашого харчування і багато інших чинників.

 Сімейний лікар

Для чого варто звертатися до сімейного лікаря:

  • Профілактика і раннє виявлення захворювань
  • Діагностика
  • Організація і координація лікувально-профілактичного процесу
  • Динамічне спостереження за здоров'ям всієї родини
  • Підбір обсягу профілактичних процедур, згідно з принципами превентивної медицини
  • Допомога у підтримці здорового способу життя
  • Розробка плану вакцинації і підбір необхідних вакцин
  • Запобігання виникнення та лікування досить великої кількості захворювань, запобігання їх ускладнень

Сімейний лікар здатний самостійно вирішити близько 80% проблем з якими до нього звертається людина. А найголовніше - сімейний лікар навчить Вас бути здоровими, берегти себе, жити довго і якісно і завжди буде на зв'язку.

Як часто потрібно звертатися до сімейного лікаря?

До лікаря потрібно звертатися при виникненні змін у самопочутті, яких не було раніше, або які викликають дискомфорт. Надалі, кратність звернень за індивідуальною домовленістю з лікарем. Крім того, ми живемо за часів, коли у людей немає часу піклуватися про себе і своє здоров'я. У даній ситуації на допомогу приходять Чек-апи, які рекомендовані до проходження 1 раз на рік - це комплексні обстеження всього організму, завдяки яким Ви зможете дізнатися про стан свого здоров'я буквально все всього за кілька годин.

У нашому медичному центрі працюють досвідчені професіонали найвищого класу практично в усіх напрямках медицини, озброєні ультрасучасним устаткуванням і інноваційними медичними технологіями. Якщо Ви дбаєте про себе і здоров'я Ваших близьких і шукаєте свого сімейного лікаря - Вам точно до нас.

Команда професійних лікарів медичного центру «Рішон» працює з однією метою - збереження здоров'я і життя нашим пацієнтам. «Рішон» - правильний вибір для здійснення Вашого рішення бути здоровим.

Відео
Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на ПЛР тест Запис на щеплення від грипу Запис на прийом