8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Урологія: Порушення роботи передміхурової залози

05/01
Урологія

Порушення роботи передміхурової залози 


Передміхурова залоза – це залоза, розташована під сечовим міхуром чоловіка. Порушення роботи цієї залози є неприємною проблемою для чоловіків старше 50 років. Гіпертрофія передміхурової залози також негативно впливає на статеве життя.

Як проявляються захворювання простати?

Найчастіше воно починається з частого нічного сечовипускання, тиску на сечовий міхур, мимовільного витікання сечі з уретри. Також з’являється біль і неприємне печіння під час сечовипускання, струмінь сечі ослаблений і виділяється імпульсами.

  • Збільшена простата блокує вільний потік сечі, що призводить до різних захворювань, станів і недуг, таких як інфекції уретри та сечового міхура, камені в нирках та ниркова недостатність.

  • Рецидивуючі інфекції викликають потовщення стінок сечового міхура, що ускладнює сечовипускання. Застій сечі, навпаки, викликає утворення каменів у сечовому міхурі.

Коли слід починати лікування?

Лікування простати слід починати якомога швидше з моменту виявлення перших симптомів. Стадію захворювання можна визначити на підставі діагностичних досліджень (ректального дослідження та УЗД). Також часто проводять аналізи крові на наявність антигену простати ПСА (простатного антигену). Чоловіки старше 50 років повинні перевіряти рівень ПСА принаймні раз на рік.

На початкових етапах достатньо використовувати фармакотерапію, але у разі загострення та погіршення симптомів необхідно провести видалення простати та простатектомію. 
Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та подальшого лікування проблем, описаних у статті. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму урологія на сайті клініки.

Запис на прийом