8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Як правильно проходити процедуру бронхоскопії

18/02
Ендоскопія

Бронхоскопія, як і будь-яка діагностична та лікувальна дія має свої ризики, про які Вам розповість лікар перед дослідженням. ⠀ Проте для того, щоб максимально убезпечити процедуру, необхідно правильно до неї підготуватися:

  • Необхідно відмовитися від їжі та води, як мінімум за 6 годин. Якщо пацієнт приймає якісь препарати на постійній основі, необхідність їх відміни краще уточнити у лікаря напередодні.

  • Зробити попереднє обстеження. Під час бронхоскопії відбувається рефлекторне скорочення дихальних шляхів, що призводить до зниження насичення крові киснем, що може призвести до ослаблених індивідів до різних ускладнень.

  • Напередодні дослідження необхідно виконати електрокардіографічне дослідження. А у пацієнтів з задишкою необхідно виконати також функцію зовнішнього дихання.

  • Необхідно переконатися у відсутності проблем із згортанням крові, тому необхідно виконання клінічного аналізу крові та коагулограми.

  • Необхідно додати біохімічний аналіз крові. Якщо пацієнту планується бронхоскопія під наркозом, то у зв'язку з тим, що при анестезіологічному посібнику використовуються різні препарати, що впливають на внутрішні органи, то на додаток до зазначених вище обстежень.

Рішення про можливість виконання бронхоскопії у пацієнтів із порушеннями, виявленими під час підготовки, приймає лікар.

Ви можете звернутися до медичного центру Rishon для повного обстеження, консультації та подальшого лікування. Більш детальну інформацію про цю область ви можете прочитати на сторінці напряму ендоскопія на сайті клініки https://rishon.com.ua/uk/diagnostika/endoskopiya.

Запис на прийом