8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Бронхоскопія та ФГДС (фіброгастродуаденоскопія)

17/02
Ендоскопія

Бронхоскопія – дослідження бронхів за допомогою бронхоскопу. При цій процедурі використовується тонка трубка з маленькою камерою і світлом на кінці. Лікар вводить через ніс (або рот) бронхоскоп і просувається через дихальні шляхи.

Є 2 види скопії - гнучким бронхоскопом (найпопулярніший, зазвичай НЕ вимагає загальної анестезії) і жорстким (вимагає загальної анестезії).

Проводиться як з діагностичною метою (підтвердити або виключити діагноз), так і з лікувальною метою (витягнути стороннє тіло, зупинити кровотечу з судини і т.д.).

Кому потрібна бронхоскопія?

  • Пацієнтам із хронічним кашлем⁣⁣⠀

  • При виділенні мокротиння з кров'ю⁣⁣⠀

  • При попаданні стороннього тіла до бронхів!⁣⁣⠀

  • З діагностичною метою для взяття біопсії (шматка тканини для дослідження)⁣⁣⠀

  • За наявності змін на рентгенограмі ОГП/КТ ОГП, які можна уточнити цим методом ⁣⁣

  • При відторгненні легень після трансплантації ⁣⁣⠀

  • Введення лікарських препаратів ендобронхіально і т.д.⁣⁣⠀

⁣⁣Як підготуватися до бронхоскопії?

Не рекомендується вживати їжу після опівночі напередодні дослідження⁣⁣. Якщо Ви приймаєте антикоагулянти та/або аспірин – обговоріть з лікарем⁣⁣.

У день процедури не використовують лінзи, зубні протези, знімні мости (ризик удушення). Після процедури не рекомендується сідати за кермо тк дія анестезії може тривати деякий час⁣⁣.

Ви можете звернутися до медичного центру Rishon для повного обстеження, консультації та подальшого лікування. Більш детальну інформацію про цю область ви можете прочитати на сторінці напряму ендоскопію на сайті клініки https://rishon.com.ua/uk/diagnostika/endoskopiya.

Запис на прийом