8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Сімейний лікар - правильний вибір

09/09
Терапія

Оксана Михайлівна, сімейний лікар досить незвичайна спеціальність.
Хто такий сімейний лікар? Навіщо він потрібен?

Мені досить часто задають це питання. Моя відповідь дуже проста. Сімейний лікар - один для всієї родини. Сімейний лікар має глибоку підготовку з багатьох лікарськими спеціальностями, надає набагато більший обсяг послуг, в порівнянні з вузькими спеціалістами. Стежить за здоров'ям дорослих і дітей. Знає особливості всієї Вашої родини: як протікали Ваші попередні захворювання, яка терапія для Вас була більш ефективною в перебігу життя, які правила і особливості в Вашої сім'ї, які захворювання перенесли Ваші родичі, в яких умовах Ви проживаєте, які особливості харчування у Вашій сім'ї, як Ви спите і т.д.

Огляд у сімейного лікаря

В його обов'язки входить профілактика, раннє виявлення захворювань, діагностика, організація і координація лікувально-профілактичного процесу, динамічне спостереження за здоров'ям всієї родини, підбір обсягу профілактичних процедур, згідно принципів превентивної медицини, допомога в підтримці здорового способу життя, розробка плану вакцинації і підбір необхідних вакцин, запобігання виникненню та лікування досить великої кількості захворювань, запобігання їх ускладнень. Сімейний лікар здатний самостійно вирішити близько 80% проблем з якими до нього звертається людина. А головне - сімейний лікар навчить Вас бути здоровими, берегти себе, жити довго і якісно і завжди буде на зв'язку.

Як часто потрібно звертатися до сімейного лікаря?

Ми живемо в часи, коли у людей немає часу піклуватися про себе і своє здоров'я, оскільки просто немає часу, з багатьох причин. У даній ситуації на допомогу приходять чек-апи. Їх я рекомендую проходити 1 раз в рік. Крім того, до лікаря потрібно звертатися при виникненні змін у самопочутті, яких не було раніше або які, викликають дискомфорт. Надалі кратність звернень за індивідуальною домовленістю з доктором.

Ви згадали слово, чек-ап, що це таке?

У перекладі з англійської "check-up - це перевірка. Медичний чек-ап - це комплексне обстеження всього організму, завдяки якому Ви маєте можливість дізнатися про стан свого здоров'я буквально все, всього за кілька годин.

Які бувають Чек-апи?

Чек-апи умовно можна поділити на загальні (спрямовані на виявлення змін в стані здоров'я на ранніх етапах в цілому, без прив'язки до певних скарг, спадковості, органу або системі) і спеціалізовані (більш поглиблені і спрямовані на виявлення змін в певному органі, системі організму , або якщо у Вас є певні ризики. Наприклад, якщо у Ваших родичів були випадки раку, діабету, захворювань серця і т. п.) Багато хто порівнює чек-апи з щорічними медичними оглядами. Але це не зовсім так. Чек-ап включає в себе спеціально підібраний і розроблений комплекс заходів, лабораторних та інструментальних обстежень, консультацій фахівців, який дозволяє провести скринінг всього організму за досить короткий період. Чек-ап - основа превентивної медицини, мета якої - попередити захворювання і зберегти здоров'я.

Як проходить чек-ап в лікувально-діагностичному центрі «Рішон»?

Наші чек-апи я можу охарактеризувати декількома словами - це професійно, комфортно, якісно, ​​ефективно, швидко і смачно.
Наші чек-апи розроблені і складені професіоналами високого рівня, грунтуючись на новітні європейські протоколи та рекомендації, проходять в умовах максимального комфорту, в зручний для Вас день і час, діагностика проводиться на найсучаснішому обладнанні, професіоналами найвищого класу, займають близько 3-4 годин (в залежності від пакета) і включають в себе обов'язковий смачний і корисний сніданок на Ваш вибір. У медичному центрі Вас супроводжує індивідуальний помічник-координатор, який стежить, щоб все було зроблено вчасно і в повному обсязі. Через 4 -7 днів після відвідування клініки Ви отримуєте комплексний висновок про стан свого здоров'я, результати обстежень, рекомендації по підтримці свого організму, виявлені можливі зміни і принципи боротьби з ними, а також, при необхідності, лікування виявлених патологічних відхилень і захворювань.

А як Ви спостерігаєте пацієнтів з виявленими патологічними змінами і захворюваннями?

Кожна людина може вибрати сімейного лікаря, у якого він хоче спостерігатися або спостерігати свою сім'ю. Можна просто приходити на консультації чи обстеження, можна викликати лікаря додому, якщо є така необхідність. Однак, у нас в клініці розроблений і інший вид супроводу сімейним лікарем - це щорічні програми. Наші програми включають в себе постійний супровід доктором протягом року, як на очних візитах, так і дистанційно за допомогою спеціальних телемедичних пристроїв, звичайних мобільних телефонів і месенджерів (наші лікарі завжди на зв'язку зі своїми пацієнтами і завжди раді допомогти), так і на дому , за потреби. Крім того, програми включають в себе ряд обстежень, які необхідні для первинного скринінгу стану здоров'я. В результаті, за зовсім не більшу суму грошей Ви отримуєте постійний супровід сімейного лікаря протягом року і ряд безкоштовних обстежень необхідних для первинної постановки діагнозу.

Чому людина повинна звернутися саме до медичного центру «Рішон»?

Rishon (Рішон) - в перекладі з івриту «перший» і ми намагаємося бути першими у всьому. У клініці працюють досвідчені професіонали найвищого класу, практично в усіх напрямках медицини, озброєні ультрасучасним устаткуванням і інноваційними медичними технологіями. Якщо Ви дбаєте про себе і стан здоров'я Ваших близьких, Вам точно до нас. Rishon - рішення бути здоровим.

Послуги у даного матеріалу
Запис на прийом