8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Чек-Ап (Check-Up) Комп'ютерна діагностика організму

14/09
Терапія

Останнім часом все частіше доводиться чути таке словосполучення, як медичний чекап. Що це таке та навіщо він потрібний, розповість медичний директор центру ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON), кандидат медичних наук, магістр МВА – Мішеніна Катерина Володимирівна.

директор центру ТОВ «КЛІНІКА Рішон» 

Що означає таке незвичайне слово «ЧЕКАП»?  

Чекап – це  комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я і своєчасно зреагувати у випадку, якщо починається якесь небезпечне захворювання.

Для багатьох людей, не пов’язаних з медициною, важко зрозуміти коли ж треба проходити чекап. Що можете порадити? 

Для кращого розуміння пропоную порівняти чекап з автомобільним техоглядом. Залежно від віку та інших характеристик автівки, її потрібно перевіряти з певною регулярністю, щоб знизити ризик поломки. Важливість таких оглядів розуміє кожний автомобіліст. Теж саме з людиною. Але, на жаль, на відміну від техогляду автомобілів, більшість людей не розуміють важливості проведення медичних чекапів, постійно знаходячи різні відмовки, як от відсутність часу, грошей т.д. Я вірю, що рано чи пізно люди будуть приділяти собі набагато більше часу та зрозуміють, що медичний чекап всього організму набагато важливіший, ніж техогляд автівки.  

А які бувають чекапи? 

Існує декілька різновидів чекапів: загальні (спрямовані на виявлення змін в стані здоров'я на ранніх етапах в цілому, без прив'язки до певних скарг, спадковості, органу або системи) та спеціалізовані (більш поглиблені і спрямовані на виявлення змін в певному органі, системі організму, або якщо у Вас є певні ризики; наприклад, якщо у Ваших родичів були випадки раку, діабету, захворювань серця, шлунково-кишкового тракту тощо).

В медичному центрі ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON) представлені обидва види: загальні (чоловічі, жіночі та дитячі) та спеціалізовані (кардіологічний, гастроентерологічний, гінекологічний, а також для жінок, які планують вагітність).  

Чекапи є частиною світої практики та медицини «трьох П»: персоніфікованої, профілактичної та предиктивної (від англійського predict - «пророкувати, прогнозувати»). Це основа превентивної медицини, мета якої - попередити захворювання і зберегти здоров'я. При формуванні програми обстеження ми дотримувались рекомендацій Всесвітньої організації здоров’я, найкращих світових практик. Наші чекапи розроблені професіоналами високого рівня, грунтуються на новітніх протоколах, проходять в умовах максимального комфорту, в зручний для Вас день і час. 

Під час проходження чекапу, фахівці медичного центру з'ясують всі деталі Вашого здоров'я, починаючи з самого народження, звернуть увагу на хронічні захворювання, операції, травми, алергічні реакції на їжу та медикаменти, особливості роботи, ким та де Ви працюєте, що їсте, як спите, які препарати приймаєте. Спеціалісти ретельно зберуть сімейний анамнез, з акцентом на захворювання найближчих родичів та з’ясують чи не могли Ви підхопити якусь недугу, перебуваючи за кордоном. 

Наші чекапи не переповнені додатковими обстеженнями та не містять не потрібних маркерів. Вся діагностика в медичному центрі ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON) відбувається на найсучаснішому обладнанні, професіоналами найвищого рівня.

Територією нашого центру Вас супроводжуватиме індивідуальний помічник-координатор, який стежить, щоб все було зроблено вчасно і в повному обсязі. Приблизно через тиждень після відвідин клініки Ви отримуєте комплексний висновок про стан свого здоров'я, результати обстежень, рекомендації щодо харчування, фізичної активності, план вакцинації, рекомендації щодо підтримки свого організму в здоровому стані, виявлені можливі зміни і принципи боротьби з ними, а також, при необхідності, лікування виявлених патологічних відхилень і захворювань.

Загалом чекап в нашому центрі займає близько 3-4 годин (в залежності від обраного виду чекапу) і включає в себе обов'язковий смачний і корисний сніданок на Ваш вибір. Чекап можна проходити в будь-який час року, поза загостренням хронічних захворювань. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує проходити чекап щороку.

Чекап в RISHON - це професійно, комфортно, якісно, ефективно, швидко і смачно.

Отож, якщо Ви дбаєте про себе, своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких – Вам точно до нас. RISHON - рішення бути здоровим.

Запис на прийом