8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

У Харкові відкрито новий лікувально-діагностичний центр

10/10
Новини

Чим більше людство стикається із захворюваннями, тим більше зростає попит на якісні медичні послуги. Крім чесного і прозорого ставлення до себе, пацієнт також хоче повністю довіряти своєму лікарю.

У Харкові відкрилися двері медичного закладу нового формату, яке вперше в Україні виступає в ролі партнера ізраїльської клініки Assuta. Лікувально-діагностичний центр RISHON розмістився на 1500 квадратних метрах, дозволивши зосередити в своїх стінах все самі життєво важливі відділення.

новітній лікувально-діагностичний центр

Чому Рішон?

У перекладі з івриту означає «перший». Це не просто слова або бажання переваги. Це дійсно фундамент, на якому була вибудувана вся концепція лікувально-діагностичного центру. Сучасний сервіс, обладнання, спеціально навчений персонал, а також досвід ізраїльських колег. Все це сформувало нове розуміння надання медичної допомоги, якого гідний кожна людина!

Місія центру

Повага особистості кожного пацієнта, думки і свободи вибору лікування, щирий інтерес до всіх проблем і потреб. Кожен працівник клініки дотримується однієї мети - створити найкращі умови для діагностики, лікування і повного одужання. Саме тому був придуманий слоган - РІШЕННЯ БУТИ ЗДОРОВИМ!

Замкнутий цикл медичної допомоги або «Пацієнт на 360»

Це ведення пацієнтів від народження до похилого віку, куди входить замкнутий цикл медичних послуг. При цьому лікар-куратор може супроводжувати під час усіх процедур і обстежень з моменту, коли пацієнт вперше переступить поріг медцентру і до моменту виписки.

Сюди входить:

  • профілактика захворювань;
  • рання діагностика;
  • комплексне лікування за індивідуальною схемою;
  • рішення сімейних і спадкових проблем зі здоров'ям кожного члена сім'ї.

У клініці функціонує сучасний томограф и рентген, а такоже інші технологічні новинки, Які віявляють захворювання на Ранній стадії. Є власний хірургічний блок з реанімацією.

Сервісна служба

Це особливий напрямок клініки, яке дозволяє взаємодіяти всім службам і персоналу між собою так, щоб кожен клієнт відчував себе комфортно і по-домашньому, включаючи маленьких діток і людей з особливими потребами.

З упевненістю хочеться сказати, що в такому медичному закладі лікування і одужання буде проходити набагато швидше завдяки позитивному настрою всього колективу!

 

Запис на прийом