8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Хірургічні операції, спрямовані на зниження маси тіла

21/01
Хірургія

1. Лапароскопічна хірургія в медичному центрі «Рішон».

- Сучасне лікування гриж всіх локалізацій.

У медичному центрі «Рішон» хірургічне лікування гриж проводиться за сучасними технологіями, з використанням унікального обладнання. Пацієнт оперується в день надходження і виписується в задовільному стані на наступну добу після операції. Слід врахувати, що тривале існування грижі призводить до лише до її збільшення і виникненню ускладнень, в тому числі таких, які загрожують життю.

  • Грижа стравохідного отвору діафрагми - захворювання, яке призводить до ГЕРХ, поразок стравоходу, виразкової хвороби. Своєчасне лікування такої грижі попереджає подальший розвиток ускладнень. Післяопераційний період - 2-3 дні. Шви косметичні, видаляти не треба.
  • Пахвинні грижі - найбільш часта локалізація виникнення гриж, особливо у чоловіків. Операція проводиться практично безкровно, пацієнт на наступний день виписується додому і може приступити до фізичних навантажень через 3-4 тижні після операції.
  • Пупкова грижа - хірургічне лікування практично безкровно і може бути виконано як у відкритому, так і лапароскопическом варіанті. Все залежить від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.
  • Грижа білої лінії живота - питання про вид та обсяг операції вирішується залежно від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.
  • Післяопераційні грижі - питання про вид та обсяг операції вирішується залежно від розмірів грижі її вмісту. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку. Час перебування в стаціонарі - 1-2 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-4 тижні в залежності від обсягу втручання.

- Лікування желче-кам'яної хвороби.

В результаті лікування пацієнт виписується в першу добу після операції з рекомендаціями, які можна дотримуватися вдома. Надалі - одноразова амбулаторна перев'язка. Шви косметичні, видаляти не треба. Повернення до фізичних навантажень - через 2 тижні.

- Лікування поліпів жовчного міхура.

Поліпи жовчного міхура при певних умовах вимагають обов'язкового хірургічного лікування. Післяопераційний період такий же, як і при лікуванні жовчно-кам'яної хвороби.

- Лапароскопічне лікування апендициту.

Операції проводяться як з приводу гострого, так і з приводу хронічного апендициту. Післяопераційний період - 1-2 дні в залежності від форми захворювання. Термін повного відновлення після операції - 2 тижні.

- Лікування кіст печінки.

Кісти печінки розмірами більше 5 см потребують вирішення питання про їх лікуванні за допомогою хірургічних методів. У МЦ «Рішон» виконуються всі види втручань при цій патології. Терміни перебування в стаціонарі - 1-3 дні. Повернення до фізичних навантажень - через 2-3 тижні.

- Лікування кіст черевної порожнини.

Як і інші кісти, кісти черевної порожнини можуть ускладнитися розривом з виникненням перитоніту, кровотечею, переродженням в злоякісні форми і здавленням оточуючих органів з порушенням їх функції. Післяопераційний період після видалення кіст - 1-2 дня.

- Лікування ГЕРХ, ахалазії кардії.

Сучасний лапароскопічний підхід дозволяє забезпечити досить швидке відновлення після хірургічної корекції такої патології. Операція - в день госпіталізації, перебування в стаціонарі - 2-3 дні.

- Лапароскопічна діагностика захворювань черевної порожнини, в тому числі паркан біопсії.

Існують випадки, коли, крім як лапароскопічний огляд черевної порожнини, всі інші способи діагностики залишаються безсилі. Крім того, важливим доповненням такого втручання є можливість забору біопсії з необхідних ділянок під контролем відеокамери.

Вовк Валерій Анатолійович

2. Торакоскопіческая хірургія.

- Лікування бульозної емфіземи, кіст легень

Бульозна емфізема - хвороба, яка в будь-який момент може ускладнитися розривом повітряних "бульбашок" і кіст з розвитком дихальної недостатності. Особливо це може виникнути при фізичному навантаженні або зміну умов дихання: заняття фітнесом, спортом, плавання і навіть політ в літаку. Лікування в МЦ «Рішон» проводиться через 3 проколу грудної клітини. Термін перебування в стаціонарі - 3 дні. Один з швів віддаляється на 10 добу після операції. Решта - косметичні, видаляти не треба. Можливість фізичних навантажень - через 4 тижні.

- торакоскопічних діагностика захворювань органів грудної клітки, в тому числі паркан біопсії.

У випадках, коли всі інші діагностичні методи не дали відповідь на питання остаточної постановки діагнозу або необхідно взяти біопсію плеври або поверхні легкого, проводиться торакоскопія. Термін перебування в стаціонарі - 1-3 дні.

3. Операції, спрямовані на зниження маси тіла.

- Рукавна резекція шлунка.

Резекція шлунка особливим способом через 5 проколів передньої черевної стінки для зменшення його ємності. Пацієнт починає вставати в день операції. Термін перебування в стаціонарі - 3-4 дні. У найближчі 6 місяців після операції зниження маси тіла, як мінімум, на 50%.

- Шунтирующіе операції.

Різновид операцій для зниження маси тіла, яка спрямована не тільки на зменшення ємності шлунка, але і на зміну самого процесу травлення. Краща у пацієнтів з цукровим діабетом. Термін перебування в стаціонарі - 3-5 днів. У найближчі 6 місяців після операції зниження маси тіла, як мінімум, на 50%.

4. Абдомінопластика.

Іноді на передній черевній стінці утворюється надлишки шкіри і жирової тканини, які можна видалити тільки хірургічним шляхом. Часом, це супроводжується розбіжністю м'язів живота, що теж треба коригувати. Тривалість перебування в стаціонарі - 3-4 дні. Внутрішньошкірні шви видаляються на 10 добу після операції. Можливість фізичних навантажень - через 3-4 тижні.

Будьте здорові і бережіть себе і своїх близьких!

Запис на прийом