8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Чоловіча інтимна пластика: операції по збільшенню члена в Харкові

Медичний центр «Рішон» пропонує своїм клієнтам послуги фахівців в області інтимної хірургії. Сьогодні чоловіки часто вдаються до операції зі збільшення статевого члена, яку успішно проводять в Харкові. Незважаючи на те, що розмір дітородного органу у переважної відсотка чоловічого населення планети становить від 12 до 18 сантиметрів в ерегованому стані, багато хто мріяв би про його подовженні і потовщенні. Розроблено безліч методів досягнення бажаних результатів. Але, як показує практика, хірургічне збільшення пеніса є найбільш ефективним способом: до плюс п'яти сантиметрів в довжину і плюс 1-1,5 см в діаметрі.

Збільшення члена хірургічним шляхом в Харкові

Збільшення статевого органу можливо і з застосуванням консервативних методів. Однак, різні мазі і медикаменти зазвичай дають лише тимчасовий результат. До того ж, можуть виникнути і побічні ефекти, що призводять до зниження потенції і лібідо. Чоловіча інтимна хірургія, в свою чергу, сьогодні розвивається стрімкими темпами, а операція по збільшенню члена проводиться не тільки для підвищення чоловічої самооцінки і впевненості в собі. Її призначають і в медичних цілях:

  • при фімозі (звуження крайньої плоті) - головка довгий час залишається закритою, що може призводити до недостатнього розвитку пеніса;
  • мікропеніс (мікропенія) - довжина органу не перевищує 9 см у збудженому стані;
  • аномалії і викривлення внаслідок травм.

Цілком зрозуміло, що подібні стани дуже сильно впливають на якість інтимного життя пацієнта і його самооцінку. Але навіть якщо взяти середньостатистичного чоловіка, практично кожен мріяв би стати неперевершеним коханцем і вражати представниць протилежної статі своїми розмірами. На щастя, збільшення чоловічого органу хірургічними методами сьогодні цілком можливо. Даний вид пластичної корекції Вам готові запропонувати в медичному центрі «Рішон» в Харкові.

Операції по збільшенню пеніса: сучасні хірургічні методи

Для подовження статевого члена використовується такий вид хірургічного втручання, як лигаментотомия. Суть операції полягає в перерізанні підтримуючої зв'язки і витягуванні внутрішньої частини пеніса спеціальним приладом - екстендером. Подовження може скласти до п'яти сантиметрів. Невеликий надріз робиться на мошонці, після загоєння він практично непомітний. Ризик пошкодження прилеглих тканин - мінімальний. Пацієнту потрібно бути готовим до того, що повне відновлення займає до п'яти-шести тижнів. Протягом цього періоду необхідно утримуватися від статевих контактів.

Збільшення статевого члена має на увазі не тільки його подовження, але і потовщення. Потрібно відзначити, що жінки часто звертають увагу не на довжину, а, як раз, на товщину органу. Додатковий обсяг створюється за рахунок жирової тканини пацієнта, яка береться з інших ділянок тіла, проходить спеціальну обробку, і вводиться в підшкірне простір члена. Назва цієї операції - липофилинг. Даний метод є абсолютно безпечним, операція проводиться під місцевою анестезією. Результат - до двох сантиметрів у діаметрі. Єдиним недоліком пластичної операції є тривалий відновлювальний період до чотирьох місяців. Відповідно, на цей час доведеться повністю відмовитися від сексу.

Затребуваним є збільшення члена в Харкові за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти. Перевагою даного методу в порівнянні з ліпофілінга - коротка реабілітація. Відзначимо, що незалежно від обраної методики зберігається функціональність органу. Хірурги накладають розсмоктуються шви, а всі маніпуляції на зв'язках і мошонці виконуються за допомогою ендоскопічного інструменту. Фахівці медичного центру «Рішон» в Харкові гарантують пацієнтам повну безпеку і швидке відновлення.

Що потрібно знати про операції по збільшенню пеніса

Персонал клініки прекрасно розуміє прагнення кожного чоловіка до підвищення самооцінки і привабливості в очах протилежної статі. Проте, є і ряд протипоказань до проведення даного виду інтимної пластики:

  • цукровий діабет;
  • онкологія;
  • хронічні захворювання в активній стадії;
  • погана згортання крові;
  • психічні відхилення.

Після першої консультації з лікарем-урологом, під час якої пацієнт дізнається, яка ціна на лігаментотоміі, буде запропоновано пройти діагностику на наявність протипоказань. Негативні наслідки після хірургічного втручання малоймовірні за умови, що операцію виконують досвідчені урологи з застосуванням сучасного обладнання. Тривалість процедури зазвичай становить до двох годин. Деякий час пацієнт знаходиться в палаті під наглядом медиків, після чого може відправлятися додому. Для закріплення позитивних результатів потрібно приготуватися дотримуватися всіх розпоряджень лікаря протягом періоду реабілітації, в тому числі відмовитися від сексуальних контактів.

У медичному центрі «Рішон» в Харкові клієнти отримують сучасні медичні послуги європейського рівня. Дізнатися, яка ціна збільшення члена хірургічним шляхом, ви можете безпосередньо на сайті або при спілкуванні з онлайн-консультантами. Кожному нашому пацієнту ми гарантуємо повну конфіденційність і безпеку. Замовляйте безкоштовний дзвінок нашого менеджера для запису на прийом до фахівців по інтимної пластиці.

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Це поле потрібно заповнити.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Запис на прийом