8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Чому болять очі?

19/01
Офтальмологія

Чому болять очі? 

Очі можуть боліти в різних ситуаціях пов'язаних як з чисто очними захворюваннями, так і захворюваннями неврологічними. Якщо очима боляче рухати — це або ознака інтоксикації (всі пам'ятаєте високу температуру і тяжкість в голові?), а також при запаленні зорового нерва. В такому випадку страждає ще й гострота зору. Корисний лайфхак — закрийте очі і перевірте, чи бачать вони як раніше. Дуже часто люди просто пропускають одностороннє зниження зору.

Око може боліти при високих цифрах внутрішньоочного тиску: на дотик такі очі можуть мати кам'янисту твердість, але потрібно мати хороший досвід пальпації ока, і визначити це звичайній середньостатистичній людині буде важко. Хворобливі на дотик очі — це ознака внутрішньоочного запалення.

Біль в оці, яка поєднується з болем половини голови може бути ознакою мігрені, або запалення трійчастого нерва. Будь-який біль в очах не є нормою. Не чекайте, що він сам пройде. Біль в очах —  привід звернутися до лікаря невідкладно. Вчасно розпочате лікування — підвищує шанси на збереження зору.
Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження, консультації та подальшого лікування. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму офтальмологія на сайті клініки.

Запис на прийом