8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
Комп'ютерний томограф Philips Brilliance iCT

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance iCT

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance iCT 256 зрізів дозволяє проводити дослідження з товщиною зрізу і субміліметровою реконструкцією до 0,2 мм.

Переваги для пацієнта: можливість швидко проходити КТ-дослідження з отриманням мінімального променевого навантаження за рахунок сучасних методів автоматичного розрахунку необхідної дози опромінення (система iDose), яка розраховується індивідуально для кожного пацієнта без втрати якості дослідження. Так само КТ-лаборанти в процесі сканування приймають рішення про можливість в ручному режимі знизити дозу, одержувану пацієнтом.

Існують так само протоколи сканування «Low Dose», за яких пацієнт має можливість пройти дослідження з мінімальною дозою опромінення, але максимальною інформативністю дослідження, яка не зрівняється з іншими методами. При цьому доза опромінення в деяких випадках скорочується в кілька разів.

Переваги для лікаря: швидкість сканування апарату дозволяє отримувати повноцінні дослідження для будь-яких органів і систем в залежності від передбачуваного діагнозу. У сукупності з автоматичним двухколбовим інжектором Medrad Stellant D є можливість проведення декількох фаз дослідження за короткий проміжок часу для будь-якого органу, щоб отримати оптимальний результат без втрати якості зображення.

Томограф Philips Brilliance iCT оснащений сучасними комп'ютерними програмами, які на етапі постпроцесингу дозволяють робити різні реконструкції і змінювати товщину зрізу без повторного дослідження пацієнта.

Для вузьких фахівців передбачено ряд програм, завдяки яким ми маємо такі можливості:

 • робити КТ-денситометрію поперекового відділу хребта, що важливо, при оцінці якості лікування остеопорозу. Оцінка проводиться на основі підрахунку кількості і щільності трабекул хребців поперекового відділу хребта за системою T- і Z-Score.
 • кількісного виявлення емфізематозно зміненої тканини легені. Прорахунок в процентному співвідношенні.
 • спеціальний кардіопакет. КТ-коронарографія з ЕКГ синхронізацією, підрахунок кальцію в стінках коронарних артерій (Ca-Score), оцінка прохідності судин серця, вимірювання об'єму камер серця.
 • пакет ангіографії: дозволяє візуалізувати найдрібніші зміни в стінках судин, як великих (аорта, легеневі судини), так і дрібних (артерії кисті, стопи), а також ступінь їх звуження.
 • сегментація печінки: вимірювання об'єму часток і сегментів печінки при підготовці до хірургічного втручання.
 • оцінка обсягу легеневих утворень дає найбільш повноцінну картину про якість лікування при онкопатології. При цьому застосовується спеціальна програма для вимірювання об'єму вузлів в легенях в порівнянні з попереднім дослідженням.
 • віртуальна колоноскопія дозволяє оцінити просвіт товстого кишечника на наявність об'ємних утворень (наприклад, поліпи, злоякісні пухлини) без використання кишкового ендоскопа. Методика зручна при плануванні операції по видаленню зазначених змін. Даний метод не замінює класичну колоноскопію, а є лише додатковим.
 • в тісній співпраці з невропатологами під контролем комп'ютерної томографії в нашій клініці проводяться епідуральні блокади, спрямовані на усунення больового синдрому в області хребта. Так само, при необхідності, можливе проведення КТ-мієлографії.
 • для ортопедів та травматологів буде цікава можливість проведення контрастної артрографії. Так само, при плануванні протезування суглобів, є можливість побудови 3D-моделей суглобових поверхонь для замовлення протезів і точного вимірювання розмірів для виробника. Якщо ж фірма, яка виробляє ендопротези, висуває певні умови сканування, то наші рентген-лаборанти виконають їх в точності і нададуть дослідження замовнику.
 • для більш точного гістологічного аналізу осередку ураження, під контролем комп'ютерної томографії може бути проведена біопсія, що виключає забір матеріалу з сусідніх неуражених органів.
 • при плануванні дентального протезування виконується моделювання щелеп, що дозволяє оцінити ступінь подальшого оперативного втручання, розташування зубів і стану структур останніх.
 • дослідження дітей проводиться під керівництвом радіолога, який знає рентгенологічні особливості дитячого віку. При необхідності виконується седація діток із залученням до дослідження дитячого анестезіолога.
Застосовується в послугах
Запис на прийом