8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
Цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV-180

Цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV-180

Лікувально-діагностичний центр «Rishon» використовує великий асортимент ендоскопів фірми Olympus, від ультратонких приладів до терапевтичних гастроскопії і колоноскопії забезпечують повну сумісність з широким спектром ендотерапевтичних пристроїв. Новітні гастроскопи з функціями вузькоспектральної візуалізації (NBI) допомагають виявляти і діагностувати в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту такі патології, як виразки, метаплазію і неоплазію, і підтримують проведення прицільної біопсії.

Olympus - єдиний постачальник комплексних рішень для проведення всіх ендоскопічних процедур в шлунково-кишковому тракті. Як довели численні клінічні дослідження, система EVIS EXERA II, оснащена функціями вузькоспектральної візуалізації (NBI) дозволяє підвищити якість діагностики, заощадити ресурси і допомагає забезпечити більше комфорту пацієнтам.

У медичному центрі «Rishon» особлива увага приділяється поліпшенню якості медичного обслуговування. Це здійснюється за рахунок використання високотехнологічного обладнання Olympus, провідних передових клінічних високоточних технологій і послуг світового рівня дозволяє медичним працівникам, які належать до широкого спектру спеціалізацій, уважно вивчати організм пацієнта зсередини за допомогою ендоскопічних процедур.

Evis Exera II Olympus CV-180 - цифровий ендоскоп високого класу, на якому проводяться гастро- та колоноскопічні дослідження в нашому центрі. Відеосистема EVIS EXERA II серії 180 надає найкраще зображення в ендоскопії. Обладнання оснащене форматом HDTV (Телебачення високої чіткості), яке забезпечує чіткі, яскраві, різкі відеозображення слизової шлунково-кишкового тракту на моніторі, дозволяє відрізнити запальні явища від передпухлинної патології і ранніх форм пухлин. Evis Exera II Olympus CV-180 дозволяє з високою точністю візуалізувати капіляри, структури слизової оболонки та інші об'єкти досліджуваних органів.

Така апаратура незамінна для оцінки ефективності проведеного лікування. При необхідності проводиться прицільне вивчення зміненої ділянки із застосуванням функції збільшення і функції NBI (Функція спектральної візуалізації судинної структури тканини). Ця функція дозволяє диференціювати судинну мережу та інші структури за рахунок відтворення зображення у вузькому діапазоні світлових хвиль. Дана апаратура дозволяє за один прийом здійснити макроскопічне дослідження, провести забір секрету і тканин, а при необхідності провести селективні і невідкладні лікувальні маніпуляції.

Ендоскопічна стійка Evis Exera II Olympus CV-180 оснащена 26-дюймовим РК-монітором OEV-261H з можливістю показу зображень у форматі Full HD розробленим спеціально для використання з ендоскопічними системами OLYMPUS. Він пропонує ряд режимів відображення, включаючи PIP (картинка в картинці) і POP (картинка поза картинкою), що забезпечує оптимальне відтворення зображень і можливість багатоканального виходу. Це гарантує сумісність з великим спектром джерел зображення.

Монітор OEV-261H має 26-дюймовий РК-панель з роздільною здатністю WUXGA, здатної відображати зображення у форматі Full HDTV, одержувані від різних ендоскопічних систем. Монітор обладає неймовірно високим коефіцієнтом контрастності, забезпечуючи різке відтворення перехідних зон між світлими і темними ділянками, що є вкрай важливим для точної діагностики всередині травної системи і інших анатомічних областей. Монітор має безліч режимів відображення, включаючи PIP (картинка в картинці) і POP (картинка поза картинкою), що гарантує оптимальну конфігурацію дисплея. Він сумісний з низкою ендоскопів та має безліч програмованих користувачем функцій, які дозволяють використовувати його в будь-якій ситуації.

Сумісність з форматом Full HD

OEV-261H має 26-дюймову РК-панель з роздільною здатністю 1920x1200, здатну відображати зображення у форматі Full HDTV, дозволяючи отримувати кристально чисті зображення з HD або SD ендоскопів.

Високий рівень контрастності

Монітор має високий рівень контрастності, забезпечуючи відмінну різкість зображень в світлих і темних зонах, що дозволяє розрізняти фізіологічні структури для більш точної діагностики.

Різні режими відображення

Цей 26-дюймовий монітор має різні режими відображення, включаючи PIP («Картинка в картинці») і POP («Картинка поза картинкою»), дозволяючи відображати одночасно ряд відеосигналів. Якість зображення і налаштування гами можна встановлювати окремо для кожного входу, таким чином, можна пристосувати дисплей для конкретних потреб фахівця.

Програмовані користувачем функції

OEV-261H має 20 програмованих користувачем налаштувань, що забезпечує функціональність, відповідну вашим індивідуальним потребам. Його також можна запрограмувати на залежність дій від перемикачів на блоці управління ендоскопа, що забезпечує додаткову легкість і ефективність в ендоскопії.

Безліч роз'ємів

Задня панель монітора може вміщати декілька виводів HD і SD, що дозволяє підключати ряд джерел відеосигналу і використовувати різні ендоскопічні системи.

У медичному центрі Рішон представлений повний модельний ряд рішень для ранньої діагностики та малоінвазивної терапії в гастроентерології, підходящої для широкого спектру захворювань. Наш досвід в цих областях привів нас до розробки унікальних технологій і послуг, які відповідають зростаючим вимогам лікарів, а часто і перевищують їх. Разом з тим, наші технології та послуги допомагають поліпшити якість життя пацієнтів і знизити їх витрати на медичне обслуговування.

Застосовується в послугах
Запис на прийом