8.00 - 20.00, без вихідних

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Загальний наркоз: найчастіші питання пацієнтів

07/12
Кардіологія

Загальний наркоз: найчастіші питання пацієнтів

Як показує практика, більшість пацієнтів не так бояться операції, як загального наркозу. А все тому, що вони не зовсім розуміють, як відбувається штучне занурення в сон. Відповідаємо на часті питання пацієнтів і розвіюємо ваші страхи.

Я можу відчути біль?

Ні, наркоз блокує больові рецептори.

Наркоз може не подіяти?

Анестезіолог заздалегідь розраховує потрібну дозу препарату і під час операції стежить за станом вашого організму. Доктор орієнтується на різні показники, такі як тиск і частота пульсу. Якщо він помітить, що ви не заснули або прокидаєтеся, він введе додаткову дозу препарату.

Я можу не прокинутися після наркозу?

Ні. По-перше, після операції ви знаходитесь під контролем лікаря. А по-друге, таку ситуацію по своїй поширеності можна порівняти з імовірністю не прокинутися після вашого звичайного сну.

Чи буває алергія на наркоз?

Так, як і на будь-які препарати. Якщо ви не знаєте, на які ліки у вас алергія, доктор запропонує здати аналізи. Крім того, під час операції він зможе відстежити за приладами, якщо почнеться алергічна реакція, і швидко введе антигістамінний препарат.

З якими побічними ефектами я можу зіткнутися після наркозу?

Завдяки використанню якісних препаратів, ризик побічних явищ мінімальний. При пробудженні ви можете відчути тремтіння, слабкість, нудоту і закладеність у вухах. Так організм реагує на препарати.

Я буду пам'ятати все, що сталося до операції?

Можливо, відразу після операції ви не зможете згадати останні події. Пам'ять погіршується через токсичність препаратів. Але через деякий час організм відновиться.

Чим довше я під наркозом, тим вище ризик ускладнень?

Так. У пацієнта, який понад 5 годин перебував під наркозом, ризик ускладнень вище, ніж у того, хто провів у штучному сні менше часу.

Якщо у вас залишилися питання з приводу загального наркозу — напишіть їх нам за допомогою зворотного зв'язку.

Ви можете звернутися до медичного центру “Rishon” для повного обстеження та лікування. Більш детальну інформацію про цю галузь ви можете прочитати на сторінці напряму кардіологія на сайті клініки.

Запис на прийом