8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
Лобортас Оксана Михайлівна

Лобортас Оксана Михайлівна

  • Сімейний лікар
  • Лідер терапевтичного напрямку
17 років досвіду
Лікар першої категорії

Спеціалізується на наданні допомоги, профілактиці та лікуванні більшості захворювань внутрішніх органів у дітей з 6 років, дорослого населення і літніх людей. Працює на основі доказовості і паціентооріентованного підходу. Учасник конкурсу "Сімейний лікар року - 2019" за версією газети "Ваше здоров'я" і один з кращих сімейних лікарів України 2019 року. Закінчила клінічну ординатуру за фахом загальна практика - сімейна медицина. Член робочої групи МОЗ з розробки клінічних протоколів медичної допомоги з профілактики серцево-судинних захворювань, подагри. Є національним тренером по mhGap (програма ВООЗ з подолання прогалин психічного здоров'я), тренером Харківського регіону з ICPC2 (класифікація хвороб, яку використовують в своїй роботі лікарі первинної ланки) і позаштатним експертом НСЗУ (Національна служба здоров'я України). Член асоціації лікарів загальної практики - сімейної медицини України і член правління асоціації сімейних лікарів в Харківській області. Займається науковою та дослідницькою роботою на кафедрі загальної практики сімейної медицини ХМАПО.

2016 р. - член мультидисциплінарної робочої групи з обробки клінічних настанов: «ПОДАГРА. Адаптована клінічна установка, заснована на принципах доказової медицини»

2016 р. - член робочої групи з розробки: «Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Профілактика серцево-судинних захворювань» (Затверджено: Наказ МОЗ України від 13.06.2016 р. №564)

2019 р. - Постійний учасник конференцій, семінарів, тренінгів.

2019 р. - Навчання на тренінгах Студії жіночого лідерства. Сертифікат: Центр гендерної культури / йдемо разом / агентство змін Перспектива.

2019 р. - Одержувач гранту на навчання в рамках конференції «Лікар ПМД: Школа розвитку». Сертифікат виданий МОЗ України / Загальний з міжнародним банком проект «Покращення охорони здоров'я на службі у людини / Національна служба здоров'я України» від 9-10.04.2019 р., Київ

2019 р. - діючий сертифікат GCP (Good clinical practice - "Належна клінічна практика" (ICH GSP E6 (R2). Законодавчі, нормативні вимоги і етичні аспекти проведення клінічних досліджень» №221 від 02.03.2019 р., Харків, виданий ДП «Державний експертний центр МОЗ України»/ Національний фармацевтичний університет - міжнародний стандарт етичних норм і наукових досліджень.

Галузь діяльності
Запис на прийом