8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )
Внукова Аліса Сергіївна

Внукова Аліса Сергіївна

  • Лікар-кардіолог, терапевт
9 років досвіду
Доктор філософії (PhD) за фахом «Медицина»

2008 - 2014 рр. - медичний факультет Харківського національного медичного університету 
 
2014 - 2016 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішня медицина», очний цикл на базі кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології Харківської медичної академії післядипломної освіти, заочний цикл на базі терапевтичного відділення КНП «ГКБ №28» ХМР 
 
2014 - 2015 рр. - магістратура на базі кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології Харківської медичної академії післядипломної освіти. 
Захистила магістерську роботу на тему «Особливості добового моніторування артеріального тиску та серцевого ритму, ліпідного спектра крові і якості життя у хворих з подагрою і супутньої гіпертонічної хворобою »
 
2016 - 2020 рр. - аспірантура на базі кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології Харківської медичної академії післядипломної освіти. 
Захистила дисертаційну роботу на тему «Роль ендотеліальної дисфункції в механізмах формування ГЕРХ у пацієнтів з ішемічною хворобою серця» і отримала науковий ступінь доктора філософії (галузь знань «Охорона здоров'я», спеціальність «Медицина») 
 
2020 - 2021 рр. - лікар-терапевт відділення інтенсивної терапії КНП «ГКБ №8» ХМР

Галузь діяльності
Запис на прийом