8.00 - 20.00, без вихідних

Харьков, вул.Піщана 11

( Як дістатися )
Попова Катерина Іванівна

Попова Катерина Іванівна

  • Кардіолог
  • Кардіологія
17 років досвіду
Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

З відзнакою отримала медичну освіту (2003, ЛДМУ). Має другу вищу освіту – юридичний фах (2019, ХНПУ). 

Досвід роботи (16 років) у відділенні судинної патології серця (кардіологічне (інфарктне) відділення Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 з підтримкою відділення інтенсивної терапії ССЗ ХКЛ ЗТ №1  та ендоваскулярного відділення (ЧКВ) ХКЛ ЗТ №1 з лікуванням пацієнтів кардіологічного профілю за міжнародними стандартами (тромболітична терапія (ТрТ) або чрезшкіряне коронарне втручання з приводу гострого інфаркту міокарда в перші 24 години, з метою реваскуляризації вінцевого русла, ТрТ тромбоєболії легеневої артерії (ТЄЛА) та інше). Курації хворих з хронічними та гострими захворюваннями серцево-судинної системи (лікар відділення). 

З 2013 по 2019 рр доцент кафедри внутрішньої медицини медичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (за сумісництвом). З 2005 року займається науковою та дослідницькою роботою. Річні курси тематичного удосконалення (в тому числі, з доповіддю) на багатьох національних та/або міжнародних конференціях, майстер-класах або симпозіумах. Член асоціації кардіологів України.

Галузь клінічних інтересів багатогранна: лікування хворих з ішемічною хворобою серця, включаючи гострий коронарний синдром (НС, ІМ), серцева недостатність (застійна, резистентні форми та інше), порушення ритму або провідності серця різноманітного генезу, артеріальна гіпертензія (первина або вторинна), кардіоміопатії різноманітного генезу (обстеження, моніторінг показників в динамиці, підбір терапії антиаритмічної та антикоагуляційної терапії  та інше), курація хворих, підготовка до діагностичних та/або інтервенційних хірургічних втручань, реабілітація (ранній та пізній період відновлення), а також подальше динамічне спостереження. Має великий досвід лікування пацієнтів з захворюваннями серцево-судинної системи з екстракардіальної патологією. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 

Галузь діяльності
Дипломи
Публікації фахівця
Запис на прийом