8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Спецпропозиція: визначення життєвого об'єму легенів всього за 1 грн до на прийому у сімейного лікаря

Акції
Період дії 01.06.2021 - 30.06.2021

Сімейний лікар - друг для всієї родини, який має глибоку підготовку з багатьох лікарськими спеціальностей та надає набагато більший обсяг послуг, у порівнянні з вузькими спеціалістами. Він стежить за здоров'ям дорослих і дітей, знає особливості всієї Вашої родини: хід Ваших попередніх захворювань, яка саме терапія для Вас була найефективнішою протягом життя, правила і особливості Вашої сім'ї, які захворювання перенесли Ваші родичі, в яких умовах Ви проживаєте, особливості вашого харчування і багато інших чинників. Він здатний самостійно вирішити близько 80% проблем з якими до нього звертається людина. А найголовніше - сімейний лікар навчить Вас бути здоровими, берегти себе, жити довго і якісно і завжди буде на зв'язку.

Спеціальна пропозиція червня від медичного центру «Рішон»: визначення життєвого об'єму легенів всього за 1 грн під час запису на прийом до сімейного лікаря.
*Дія пропозиції: з 01.06.21 по 30.06.21. Увага! Якщо Ви записалися на вказану послугу до початку дії пропозицій (до 01.06) - для Вас вона не є дійсною.
визначення життєвого об'єму легенів

Запис на прийом