8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

Інноваційна програма лікування псоріазу препаратом Скафо: спецціна від 9 100 грн

Акції
Період дії 01.06.2021 - 30.06.2021

Псоріаз - системне, мультифакторне, аутоімунне захворювання, для розвитку якого важливе значення мають спадкова схильність, порушення функцій імунної, ендокринної, нервової систем, несприятливий вплив факторів зовнішнього середовища та ін., що характеризується наявністю папул і бляшок, що мають тенденцію до поширення. Нерідко при псоріазі мають місце патологічні зміни нігтів, суглобів, хребта, нирок. При псоріазі порушується регенерація клітин епідермісу. У нормальному стані ці клітини (кератоцити) оновлюються через 20-30 днів, а під час захворювання цей процес відбувається кожні 3-6 днів, при цьому клітини рогового шару шкіри не встигають повністю сформуватися, тому не можуть повноцінно виконувати свої функції.
У світі вже більше 10 років використовуються препарати для біологічної терапії різноманітних захворювань від алергічних до онкологічних. Існують такі препатарати і для лікування псоріазу. З їх допомогою можна спробувати впливати на тонкі механізми виникнення псоріазу, не зачіпаючи при цьому інших життєво важливих функцій імунної системи.
Спеціалісти нашого медичного центру пропонують лише сучасні та ефективні шляхи вирішення проблеми псоріазу.

*Дія пропозиції: з 01.06.21 по 30.06.21. Увага! Якщо Ви записалися на вказану послугу до початку дії пропозицій (до 01.06) - для Вас вона не є дійсною.
Спецціна на лікування псоріазу

Запис на прийом