8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

-10% на інтимну пластику

Акції
Період дії 01.12.2020 - 31.12.2020

Хірургія є однією з найбільш складний областей сучасної медицини. У ситуаціях, коли консервативні і терапевтичні методи лікування не дають результатів, а органи репродуктивної системи жіночого організму потребують оперативного втручання, висококваліфіковані хірурги медичного центру "Рішон" консультують і проводять оперативні втручання в області гінекології.

Одним з напрямків є інтимна пластика. Інтимна пластика - це не тільки естетика, але і часто необхідність для фізичного здоров'я жінки.

Інтимна пластика і косметологія включають хірургічні та ін'єкційні методи корекції з медичної та естетичною метою. Все необхідне обстеження можна пройти в нашому медичному центрі - до Ваших послуг весь спектр діагностичного обладнання та лабораторна діагностика. А лікарі - хірурги медичного центру "Рішон" за допомогою найсучаснішого обладнання виконують традиційні та малоінвазивні втручання, керуючись міжнародними протоколами діагностики та лікування.
*Дія акційної пропозиції:  з 01.12.20 по 31.12.20. Увага! Якщо Ви записалися на вказану послугу до початку дії пропозиції (до 01.12) - для Вас вона не є дійсною.

-10% на інтимну пластику

Запис на прийом