8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

8.00 - 18.00, окрім неділі

Харків, вул. Піщана 11

( Як дістатися )

-10% на хімічний пілінг у косметолога

Акції
Період дії 01.01.2021 - 31.01.2021

Хімічний пілінг являє собою процедуру нанесення на шкірний покрив препаратів на основі різних кислот. Їх дія спрямована на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини і залежить від сили і типу речовини. Відбувається очищення пір сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація і стимуляція клітин шкіри, що в кінцевому підсумку призводить до активному виробленню колагену і еластину.

На жаль, багато хто уникає пілінгів взимку, побоюючись, що вони можуть пересушити шкіру або привести до підвищеної чутливості в морозну погоду. Однак це не так. Зима - ідеальний час для пілінгів, як поверхневих, так і глибоких, адже мінімальна кількість сонячних днів не дозволяє занадто довго перебувати на вулиці. Та й під прямими сонячними променями опинитися досить складно, навіть якщо дуже сильно постаратися. Це ідеальні умови для проведення різних видів пілінгів і боятися нічого. Головне - правильно обрати процедуру.

До кінця січня діє акція: -10% на хімічний пілінг

* Дія акційної пропозиції: з 01.01.21 по 31.01.21. Увага! Якщо Ви записалися на зазначену послугу до початку дії пропозиції (до 01.01) - для Вас воно не є дійсним.
-10% на хімічний пілінг у косметолога

Запис на прийом